Ana Menü

Amigo Alen tahtini kaybetti !

Başlatan [KralKartal], Aralık 06, 2008, 22:01:38

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

M34

Alıntı yapılan: salvador - Aralık 13, 2008, 02:17:51
bu olaylar büyecek sonra fener türübünü gibi olacagız ne bu üstte oturma merakı altta kalan daha tatmin olur
keske birazcik o tribün gibi olabilsek. adami sevmeyebilirsiniz ama o isi iyi haletti gibi. dikti bedavacilari o migros tribününe, kale arkasina ... baskan dedigin öyle olmali ... mücadele etti, agirligini hissettirdi, basardi .. haaa, gerci tribün tiyatro seycirisine benzedi o baska ... ya ranti göze alip laylaylaylom, yada kombine sahibin o kombinedeki koltuga oturabilmesi ...

eren06

zaten migrosta duruyodu gfb farkeden bi şey olmadıki

BEŞİKT(AŞK)

İki Bira Bi Sigara Beşiktaş Böyle Koyar Adama...

erasca

Alıntı yapılan: robinho - Aralık 12, 2008, 11:25:45
Bu forumda anlamadıgım bir şey var .. Biri bi fikir yürüttümü herkes onun arkasından gidiyor .. Bu nedir ya _ Bu taraftarı taraftar yapan Alen'dir .. Siz gelecek A takımını çok mu temiz sanıyorsunuz ? Dağdan gelip bağdakinimi kovuyor o ayılar .. Yaptığınız Optik başkana saygısızlık .. Optik başkan hayatta olsaydı şu an A takımı felan kalırmıydı Ortada ? Ayhan Alen Harun Sarı Emrah bunların arasında kavga söz konusu bile değil .. Sonuna kadar ALEN .. Onlar kimki Alen'i kovuyolar .. Onların ben taa ....

Bu taraftarı taraftar yapan şey alen değil Beşiktaştır...eğer tribün liderinden bahsediosak amigo Şeref in yanında alenin adı okunmaz...bu kadar yüceltmeyin Allah aşkına.güzel şeyler yaptı hakkını vermek lazım ama şimdiki durum ortada...iyi gitmio die demirören yeter diyorsak alene de diyebilmeliyiz...

[KralKartal]

Ayhan Alen Harun Sarı Emrah bunların arasında kavga söz konusu bile değil demissin dogru diyorsun,
zaten onlar bir arkdas grubu, suanki carsi...

Alen kurmadi carsiyi? Ayhan abilerde sonradan ön plana cikti, ondan once Yilmaz abi baskandi mesela...
erasca'nin dediklerinede bu sekilde katilmis oluyorum,

A takimi denilen insanlarida tanimam etmem, gelmesinide istemem..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

optıkfatih

alo siz manyakmısınız ya noluyoo size hepsi kolpa inandınız mı bunlara yapmayın alen abi setteydi hep kapalıda maçdayız bunlara inanmayın aranısda ne kafar fenerli ne gsliler bursalılar varsa atıyorlar alen abi ooo   

M34

toplam ileti sayin 4. diger 3ü de böyleyse .. oooo... ses geliyooooor mu?

[KralKartal]

Medyaspor'a "Çarşı Dosyası"nı masaya yatıracağı özel haberinin tanıtımını yapmasından bu yana birçok e-mail geliyor. Her birinin ortak noktası var: "Yoğun Bir Çekince" ve en basit tarifiyle "Korku"!
Söz konusu maillerin istisnasız birbiriyle başlangıcı şu şekilde: "Çok şey biliyorum. Birçok olaya ve çirkinliğe ben de şahit oldum. Konuşmak isterim. Ancak ADIMI GİZLİ TUTACAĞINIZ GARANTİSİNİ VEREBİLİR MİSİNİZ?"

Düşünebiliyor musunuz, söz konusu olan bir Mafya örgütü veya bir çete değil!

Devlet içinde kurulmuş "Gladio" benzeri bir yapılanma da söz konusu değil!

Bir spor kulübünü "çok sevdikleri iddiasıyla" bir araya gelmiş taraftarların oluşturduğu bir yapı söz konusu olan: ÇARŞI!

Ama nedense Çarşı'yı konuşmak YASAK!

Çarşı'yı eleştirmek YASAK!

Çarşı'nın içinde meydana gelen kavgaları, çekişmeleri, rant paylaşımını, hatta "kan dökülen" olayları anlatmak, tartışmak, sorumluları ifşa etmek YASAK!

Konuşmak için gönüllü olan da, önce "TANIK KORUMA PROGRAMI" benzeri bir güvence alma isteğini öne sürüyor!

"Konuşurum ama korunmak isterim" şartı, ilk şart olarak ileri sürülüyor!

Ve burada söz konusu olan bir TARAFTAR GRUBU!

MAFYA değil,

DERİN DEVLET ÖRGÜTÜ değil,

ÇETE değil...

KORSAN ÜRÜNLERDEN ELDE EDİLEN RANTA BİLE KİMSE SES ÇIKARAMIYOR!

Beşiktaş çarşısında çatır çatır BJK Logolu Korsan ürünler pazarlanıyor!

Beşiktaş logolu korsan ürünlerin çatır çatır internet üzerinden tanıtımı yapılıyor!

Medyaspor bu konuda fotoğraflı, belgeli haber yapıyor...

En çok okunan haberler arasına giriyor...

Ancak tek bir Beşiktaş taraftar forumunda bile TARTIŞILAMIYOR, KONUŞULAMIYOR!

İnternet gibi özgür ortamda dahi bu konulara girilemiyor!

5-6 yıl önce bir trafik kazasında yitirdikleri arkadaşları anısına düzenledikleri halı saha turnuvası için yaptırdıkları 10 adet forma nedeniyle Beşiktaş kulübünün imzalı pullu ihtarnamesiyle karşılaşan taraftar grubu bile SUSUYOR! Konudan uzak duruyor! Forumlarında bu konuyu görmemezlikten geliyor...

BEŞİKTAŞ YÖNETİM KURULU'NDAN "KERHEN" SORUŞTURMA!

Medyaspor'un BJK logolu korsan ürünlerle ilgili yaptığı habere "Bilmiyorduk, görmemiştik, duymamıştık" şeklinde yaklaşan BJK Yönetim Kurulu üyeleri, konuyu yönetim kurulu toplantısına taşıyarak, Beşiktaş'ta söz konusu ürünlerin pazarlandığı mağazalara baskın düzenlenmesi ve BJK logolu korsan ürünlerin satışının yapıldığının tespit edilmesi kararı aldı.

Beşiktaş Futbol Yatırımları A.Ş'nin faaliyet raporunda "Marka değerinin nasıl korunduğu ve korsana göz açtırılmadığını" ballandıra ballandıra anlatan Beşiktaş yönetim kurulunun, söz konusu BJK Logolu korsan Çarşı ürünleri olduğunda, hiç de aceleci davranmadığı dikkat çekti.

ORTADA İNKÂR EDİLEMEYEN BİR "KORKU" GERÇEĞİ DURUYORSA, O OLUŞUMU ELEŞTİRMENİN VE MEVCUT YAPILANMAYI GÖZDEN GEÇİRMENİN ZAMANI GELMİŞ OLMAZ MI?

Bir yanda, kulübü çok sevmek, kulüp yararına olduğunu iddia etmek, karşılıksız olarak renklere hizmet etmek, itici güç olmak, Dünya'da eşi benzeri olmayan muhteşem bir yapı olmak ambalajı...

Öte yanda "KORKU" ve "ÇEKİNCE"!

Bir yanda "ASİ RUH" tanımlaması...

Öte yanda, her çeşit olumsuz sonuca asla ASİLİK etmeden, en "kabullenmiş şekilde"  "EL SALLA EL SALLA, BÜYÜK BAŞKAN EL SALLA!", "BARİ KÜME DÜŞMEYELİM SAYIN BAŞKANIM!" tezahüratları...

Ortada sorgulanması gereken bir ÇELİŞKİ yok mu?

Ve bu ÇELİŞKİ, "KORKUSUZCA" NE ZAMAN SORGULANMAYA BAŞLANACAK?

Çarşı Dosyası'nın masaya yatırılacağı özel haber, çok ama çok yakında MEDYASPOR'da!
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi