Ana Menü

Denizli taraftara seslendi

Başlatan NoPasaran, Aralık 06, 2008, 21:59:55

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Denizli taraftara seslendi
Beşiktaş'ın deneyimli teknik direktörü Mustafa Denizli, Ankaraspor mağlubiyetinden sonra taraftara seslenerek, desteklerini çekmemelerini istedi.

Denizli sözlerini şöyle sürdürdü: "Bu akşam itibariyle kayıplarımız biraz fazla oldu. Kredimiz bitmez ama bu sonuç kötü oldu. Burası bizim evimiz, İnönü'de bu maçları kazanmak psikolojik olarak ve puan olarak çok önemli. Aşağı-yukarı 10 haftalık periyotta kötü futbol oynamamıştık ama bu akşam iyi oynadık lafını bu maçın yanına koyamıyoruz. Burda küçük bir kriz yaşanabilir, saha içindeki görüntü ve alınna sonuçla. Beşiktaş taraftarını şunu söylemek istiyorum, bu tablo bir takımdan taraftarının desteğini çekmesi için yeterli bir tablo değil. Takımlar böyle günlerle karşılaşabilir. Bizim bazı kırılgan yerlerimiz, Ankaraspor'un iyi olduğu yönlerdi. Riskli dakikalarda Ankaraspor çabuk adamlarıyla pozisyon ürettiler.

Beşiktaş'ın kendi içinde yaşadığı eksiklikler var. Bu hafta bizim için gerçekten çok önemli. Taraftaramızla bu haftayı hasarsız bir şekilde atlatmalıyız. Taraftarla takım arasında herhangi bir soğuk havanın esmemesi gerekiyor. Bu çok kolay değil ama bunu başaracağız. Benim hayatım bu tip takımlarda şampiyonluk kovalamakla geçti. Beşiktaş'a geldiğimde şampiyon olacağımızdan ne kadar eminsem bugün de hedeflerimden sapma olmadı. Bu akşam futbol adına iyimser konuşamıyorum. Biz iyi değildik, rakibimiz de iyi oynamamıza izin vermedi. Beşiktaş taraftarı hiç bir şekilde karamsarlığa girmesin, biz 10-12 hafta sonra yine durumumuzu değerlendireceğiz. Üzüldük, kaybettik ve bunu da hakettik. Taraftarımız takıma mutlaka sahip çıksın. Bu tablodan kimse bir endişe duymasın. Şu andan itibaren oyuncularımızın toparlanması için çalışmaya başlayacağım ama taraftarımızın da haftaya buna destek olması lazım. Delgado'yu ayrı bir yere koymak lazım, çünkü süre olara en fazla oynayan futbolcumuz. Fırsatlar bir futbolcuya defalarca gelmez. Delgado bu takımın kaptandır evet bu akşam kötü oynamıştır. Delgado benim en güvendiğim oyuncuların başında gelir, kendisi çok üzgün, ben de en az onun kadar üzgünüm. Delgado bu takım için çok önemli bir silahtır, o silahı kullanmaya devam edeceğim. Cumartesi akşamı bu tablonun hepsini tersine çevireceğiz."

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Hocam tamam ama yorulduk artık ya hep aynı sözler sana güveniyoruz dedik yüzümüzü kara çıkartma ya
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

eren06

maçta kafası güzel gibi geldi bana töbe töbe kafan mı güzel denizli?

ilhan mansız_melis

'Bu köprünün altından çok su akar'
06 Aralık 2008 / 21:50
Ankaraspor'a İnönü'de 3-1 yenilen Beşiktaş'ta Teknik Direktör Mustafa Denizli kötü oynadıkları için yenildiklerini söyledi

Teknik Direktör Mustafa Denizli 3-1'lik Ankaraspor mağlubuyetini değerlendirdi.

Mustafa Denizli: Bu gece kötü oynadık. Hiçbir şekilde bir yere sığınmıyoruz. Ancak bizim hedefimizde bir sapma yok. İnanın ki hiçbir sapma yok.

Sadece taraftarımızında bizim arkamızda olmasını isterdik. Yeniliriz kazanırız kazanırken beraber seviniyoruz kaybederken de beraber üzülelim ancak protestoyla değil.

Daha 20 hafta var. Ben daha çok gelirim buraya röportaj yapmaya. Beim kariyerim şampiyonluk kovalayarak geçti. Bu köprünün altından çok sular akar. Ben bu takımın başarılı olacağına inanıyorum

Şu andan itibaren kötü bir gece geçiren futbolcularımı nasıl iyi hale getirebilirim onun çalışmasını yapacağız.

Ankaraspor maçında pozisyonları değerlendiremedik. Pozisyonları yakaladık. Bizim kötü oynadığımız kötü dönemde Ankaraspor iyi oynadı.

Bişeyler var bu adamda ama çözemedim ben hala güveniyor kendine inşallah yanılmaz
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Adriano

Nasıl bu kadar emin konuşabiliyor anlamıyorum.
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

NoPasaran

Şimdi gösterdi tvde..

ne kadar sessiz bir ortamdı yahu

cenaze vardı sanki :ahaha
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

melankolizm

Elinde ki kadro kendi oluşturduğu bir takım değil. Malzeme 8 yiyen 4 yiyen bir kemikten geliyor. Ocak'tan sonra Denizli'ye kızabilirim .

ama ankaraspor gibi bir orta sahası olan takıma da göre göre orta saha bırakılmaz. Orta sahaya geri gelen 1-2 adam koy, hepsi hücum. Ekrem defansın sağı oynuyor nereye kadar?

haftalarca makarasını sabit konu yaptığımız fener bizden önde .

carsi52

Eminim ben kesin şampiyonuz kesin.

Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Alıntı yapılan: melankolizm - Aralık 06, 2008, 23:07:24
ama ankaraspor gibi bir orta sahası olan takıma da göre göre orta saha bırakılmaz. Orta sahaya geri gelen 1-2 adam koy, hepsi hücum. Ekrem defansın sağı oynuyor nereye kadar?

Taraftarın istediği kadro bu :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Adriano

Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

melankolizm

taraftar gördüğümüz gibi 2 maçta şampiyonluk da istiyor.

ben de taraftarım :) .

hepsiyAh

İnancım hep sonsuz ama bu senede bu karışıklıkla hiçbişey olmayacak.

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

carsi52

Yanlış anladın beni yiğit.
Bölünür senin için uykular!

eyup1903

hala savunuyorsunuz ya helal olsun maça gidip bi çıplak gözle izleseydiniz o zaman beni anlardınız ertuğrul hoca nasıl namağlup götürüyordu takımı

hep dedim yine dicem iyi oyun değil şampiyonluk istiyorum