Ana Menü

Denizli taraftara seslendi

Başlatan NoPasaran, Aralık 06, 2008, 21:59:55

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

erdibatmaz

Alıntı yapılan: eyup1903 - Aralık 07, 2008, 14:12:28
hala savunuyorsunuz ya helal olsun maça gidip bi çıplak gözle izleseydiniz o zaman beni anlardınız ertuğrul hoca nasıl namağlup götürüyordu takımı

hep dedim yine dicem iyi oyun değil şampiyonluk istiyorum

Savunmak değil sabırdır bu
denizli ilerisi için ümit vermemeye başlarsa ki biz buna sabır taşımızın çatlaması diyoruz, o zaman kendisine kibar bir şekilde Beşiktaş için yaptığı hizmetler için teşekkür edip güle güle gidiniz deriz.

Fener maçına kadar herşey güzel gidiyorken ve ertuğrul hocanın yaşatamadığı güzel futbolu izlerken onu hiçte aramadığımı söyleyebilirim.

Daha önemlisi, bir teknik direktöre körü körüne bağlanmak o kişiyi Beşiktaşın bile üzerine çıkarır haşa

Kıyaslamalar mantıklı olsun ki karşıdakini ikna edebilsin. Şu an için ise herşey kötüye giderken eskiyi anıp köstek değil her zamanki gibi "önce destek" olmamız gerekiyor. Ertuğrul hocaya da aynısı oldu önce destek verildi

yani sabır..
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

eyup1903

Alıntı yapılan: Free İdea - Aralık 07, 2008, 14:23:52
hala savunuyorsunuz ya helal olsun maça gidip bi çıplak gözle izleseydiniz o zaman beni anlardınız ertuğrul hoca nasıl namağlup götürüyordu takımı

Savunmak değil sabırdır bu
denizli ilerisi için ümit vermemeye başlarsa ki biz buna sabır taşımızın çatlaması diyoruz, o zaman kendisine kibar bir şekilde Beşiktaş için yaptığı hizmetler için teşekkür edip güle güle gidiniz deriz.

Fener maçına kadar herşey güzel gidiyorken ve ertuğrul hocanın yaşatamadığı güzel futbolu izlerken onu hiçte aramadığımı söyleyebilirim.

Daha önemlisi, bir teknik direktöre körü körüne bağlanmak o kişiyi Beşiktaşın bile üzerine çıkarır haşa

Kıyaslamalar mantıklı olsun ki karşıdakini ikna edebilsin. Şu an için ise herşey kötüye giderken eskiyi anıp köstek değil her zamanki gibi "önce destek" olmamız gerekiyor. Ertuğrul hocaya da aynısı oldu önce destek verildi

yani sabır..

sabır sabır ona sabır buna sabır deneme tahtasımıyız lan biz şu sonuçları ertuğrul hoca alsaydı adamı öldürürdünüz burada ben sadece burada herkezin eşit olmasını ve adam ayırmamasını istiyorum

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Devre arasında bir yabancı gidiyor anladığım kadarı ile :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ZeMaHŞeR

aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

CR7

3 lü savunma oynamıyormuşuz
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

orta alanda sıkıntı var dedi savunma anlayışında..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ZeMaHŞeR

aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

carsi52

Cisse gider umarım.
Seric zaten oynatılmıyor seric'te gitsin.
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

:D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

erdibatmaz

bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

Cem Goren

adamın bı bıldıgı varmıs...
altın kapılarımız kan oldu tayfun

kartalpenchesi

yazıyorum yazıyorum Siliyorum