Ana Menü

Şampiyon Beşiktaş olacak

Başlatan ilhan mansız_melis, Aralık 06, 2008, 11:13:25

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

Kara Kartal'ın altyapısından yetişen Nihat Kahveci, Türkiye'yi başarıyla temsil ettiği İspanya'dan Siyah-Beyazlılar'a mesaj gönderdi: "Bu sezon çok mücadele ediyor, zirveyi çok istiyorlar. Sezon sonunda Türkiye'de ipi göğüsleyecek takım bence Beşiktaş olacaktır"

'Kaybederken, kazandılar'
EURO 2008'de A Milli Takımımız'ı zafere taşıyan, Villarreal formasıyla Türkiye'yi İspanya'da başarıyla temsil eden Nihat Kahveci, Süper Lig yarışını FANATİK için yorumladı. Beşiktaş altyapısından yetişen ve yıllarca Siyah-Beyazlı formayı giyen yıldız oyuncu, şampiyonluk için en şanslı takımın, Kara Kartallar olduğunu belirtti. İşte Nihat Kahveci'nin gözünden, Süper Lig'deki şampiyonluk yarışı: Bütün maçları televizyondan izliyorum. Beşiktaş bu sezon farklı bir sistemle, çok mücadele ediyor, kupayı kazanmayı istiyor. Puan kayıpları oldu, ancak kaybederken de kazanmayı başardılar. İkinci yarıda Kartal'ın lige ağırlığını verip, şampiyon olacağını düşünüyorum...

'Gönlümde Kara Kartal var'
"Şampiyonluk mücadelesinin zorlu geçeceği kesin... Artık Süper Lig'de üst sıraları zorlayan birçok takım var. Kıyasıya bir çekişme yaşanır, zaten böyle bir yarış sonunda gelen kupa, daha anlamlı olur. Villarreal gibi inatçı bir takım Beşiktaş. Gol yollarında da, savunmada da cömert davranıyorlar. Bu iki olumsuzluk ortadan kalkarsa, işler kolaylaşır. Başarıyı yakalayacak kapasite, benim gördüğüm kadarıyla, fazlasıyla var. Umarım Türkiye'de Beşiktaş, İspanya'da da Villarreal şampiyon olur. Oynadığım takım ile gönlümdeki takımın mutlu sona ulaşmasının sevincini yaşarım. Yaz başında dünyaya gelen kızım, bana ve sevdiklerime uğur getirdi. Umarım bunun devamı gelir..."

Adam gibi adamsın be Nihat  :alkis
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

eren06

Helal olsun sana Nihat.Umarım dediğin gibi olur.

+18 !

az önce bu haberi gazetede okudum gerçekten nihat yetiştiği yeri unutmuyor.. FutboLu burda bırakman diLeğiyLe başarıLar nihat.. umarım viLLareaL şampiyon oLur..

CR7

ne villarreal şampiyon olur sergen ne de biz oluruz
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

BerkAy1903

19o3

pAscAliAnUmut

Ahh ahh sizi çok arıyoruz çok..
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

MeLo

Keşke dediğin gibi olsa.
Ama nerdeeee ?
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

eyup1903

ertuğrul un gittiği gün şampiyonluk gitti dedim bana güldüler ama artık çok zor be nihatım

djinonu

nihat bile bizim gibi kanmis arkadaslar.......

sercAn1903

...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

carsi52

Bu gidişle biraz zor.
Ama inşaallah dediğin gibi olur be nihat.

SEVİYORUZ SENİ !
Bölünür senin için uykular!

djinonu

Sen , Nouma ve Sergen gelin BJK yüzde bin be$yüz $ampiyon
Nouma oynamayanlari döver taraftari costurur
Sen golleri siralarsin
Sergende artik babaligini gösterip takima ruh katar
sonunda Sampiyonluk gelir ve bu hasret biter;)

BJK_Kübra

Helal olsun Nihat.. Herzaman çok sevdim seviyorum da seni umarım daha da başarılı olursun..

Senin, Nouma'nın, İlhan Mansız'ın olduğunuz yılları özlüyoruz..
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

yenerr17

inş. nihat inş. :) ne kadar umutsuz bi taraftar topluluğumuz da  olsa .

+18 !

küçükken ne özenirdim ben nihata ya.. sırf ona çok yakışıyor diye kırmızı formamızı aLmıştım.. bide maçLarda her goL attıgımda yere yatar nihatın pozunu verirdim :)