Ana Menü

Ronaldo Beşiktaş'a önerildi [Vatan]

Başlatan NoPasaran, Aralık 05, 2008, 10:56:48

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

27 Ekim günü saat 16.00'da Beşiktaş Akaretler Plaza'da Nobre için gerçekleşen görüşmede, ünlü menajer uzun süredir sakatlık sorunu yaşayan ve eylülden bu yana kulüp arayan Ronaldo'yu da Beşiktaş'a teklif etti.. Yardımcısı Christian ile birlikte Akaretler'e gelen Uruguaylı menajer, kendisiyle görüşen yönetici Mario Berk'e "Dünya çapında yankı yaratacak, Beşiktaş'ın adını duyuracak bir transfer yapmak ister misiniz?" sorusunu yöneltti.. Berk meraklanınca da ağzındaki baklayı çıkardı:

'EYLÜLDE SÜPER OLUR'

"Ronaldo'nun durumunu yakından takip ediyorum.. Şu anda 32 yaşında ve bir geri dönüş yapmak istiyor.. Sağ dizinden 3. defa sakatlandı, rehabilitasyon süreci yaşıyor.. Bazı takımlar onunla ilgileniyor, eğer küçük bir riske girmek isterseniz süper bir transfer olabilir.. Çünkü ben raporlarını inceledim, doktoruyla konuştum, futbola geri dönme ihtimali yüksek.. Ancak zamana ihtiyacı var.. Ronaldo'yu bir proje olarak düşünün.. Beşiktaş ona kucağını açsın, uygun şartlarla anlaşmanızı sağlayayım.. Ligin 2. yarısında 3-4 maçta oynayabilir.. Eylülden itibaren ise sapasağlam hale gelir.. Belki İtalya Ligi'nin ağırlığını kaldıramaz ama Türkiye Ligi'nde rahatlıkla mücadele eder..

EN FAZLA 1.5 MİLYON EURO

Sizin açınızdan maddi külfet de oluşturmaz, çünkü şu an boşta.. Ben Türkiye'yi tanıyorsam, Beşiktaş taraftarının sevgisi ona iyi gelir.. Şimdi alırsanız, çok ucuza gelir.. Eğer ilgilenirseniz görüşmenizi sağlayabilirim.." Figer'in bu teklifi Mario Berk tarafından başkan Demirören ile teknik direktör Mustafa Denizli'ye iletilirken, 2 isim de ilk planda sakatlık durumunu öğrendikten sonra karar vereceklerini belirttiler.. R.Madrid, Inter ve Milan gibi üst düzey kulüplerde forma giyen Ronaldo'nun transferini sponsorların dikkatini çekmesi açısından değerlendiren Demirören'in araştırmaları sürdürdüğü öğrenildi.. Ronaldo'nun Beşiktaş'a maliyetinin en fazla yıllık 1.5 milyon Euro olması bekleniyor.

7 kilo aldı

Ac Milan N formasıyla 13 Şubat 2008'de çıktığı Livorno maçında sakatlanan Ronaldo, o günden beri kendisini toparlayamadı.. Daha önce 1998 ve 2000'de yine dizinden geçirdiği çapraz bağ sakatlıklarını atlatan Brezilyalı yıldız, sezon sonunda Milan tarafından serbest bırakıldı.. 9 aylık sakatlık sürecinde Brezilya'da tedavi gördü.. Sakatlığı geçtikten sonra Flamengo ile idmanlara başladı, ancak travestilerle basılarak magazin dünyasına malzeme oldu.. Bu süreçte 7 kilo aldı.. Transfer borsasında Manchester City ve Paris SG gibi kulüplerin Ronaldo ile ilgilendikleri söylentisi dolaşıyor.. Özellikle Robinho, City'ye gelmesini istiyor..

BİR ZAMANLAR "KARTAL"DI!

Adı: Luis Ronaldo
Doğum yeri: Brezilya
D.Tarihi: 22.09.1976
Boy-kilo: 1.80m, 82 kg.
Sözleşme durumu: Serbest

Sezon Takım Maç Gol
1994 Cruzeiro 14 12
1994-96 PSV 45 42
1996-97 Barcelona 37 34
1997-02 Inter 68 49
2002-7 R.Madrid 127 82
2007-8 Milan 20 9

Vatan
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Sakatliktan tam kurtulmadi ki?

Ayrica 3-4 mac oynayip, adam kendine gelecek, burda krallar gibi yasayacak
sonra sezon sonunda hadi eyvallah ben gidiyorum diyecek

problemli biri ronaldo... Feneri ornek almaya gerek yok, Ronaldoyi alacagina
git Sergeni alin
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Ronaldo bir markadır valla bence..

Böle bir oyuncun olsun varsın sorunlu olsun ..

Ancak yabancı sınırlaması kalkmaz ise bir anlamı kalmaz
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Gelmesine gelsin süper olurda forvette sıkıntı olur o zaman bunuda Bobo yu satıp Ronaldo yu alma gibi düşünceleri olmasın.
Since 1903

beckyZWICKY

tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

ilhan mansız_melis

bence de gereksiz diğer klüplerinde yaşadıklarını bizde de yaşar ve burda da sakatlanır istemez kalsın

Ayrıca bizim başkan kim Ronaldo'yu getirmek kim yani tamamen hayal !
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ilhan mansız_melis

Beşiktaş'ta Ronaldo bombası
05 Aralık 2008 Cuma 13:12
Beşiktaş'tan büyük transfer harekatı... Siyah-beyazlılar, Brezilyalı yıldız futbolcu Ronaldo ile anlaşmak üzere..
Son olarak Milan forması giyen 32 yaşındaki golcü, sağlık raporu temiz çıkarsa devre arasında Beşiktaşlı olacak.

NTV spor sitesinin haberine göre dünyaca ünlü Brezilyalı yıldız Ronaldo, menajeri Juan Figger tarafından Beşiktaş'a teklif edildi.

Dış İlişkiler Sorumlusu Mario Berk ile görüşen Figger, sakatlığı nedeniyle 9 aydır forma giymeyen golcü futbolcunun Beşiktaş'a imza atmaya hazır olduğunu söyledi.

Türkiye'de forma giyen arkadaşlarından bilgi aldığı öğrenilen Ronaldo'nun, başkan Yıldırım Demirören'in onay vermesi halinde, beşiktaş formasını giyeceği idda ediliyor.

Seriç'i devre arasında göndermeyi planlayan siyah-beyazlı yöneticiler 32 yaşındaki dünyaca ünlü yıldızı alarak, hem dünya çapında ses getirecek bir transfere imza atmak hem de taraftarlarının gönlünü kazanmak istiyor.

İki kez Avrupa'da yılın futbolcusu seçilen Ronaldo için en büyük soru işareti ise sakatlığı... Ronaldo, Zinedin Zidane'ın yoksul çocuklar için organize ettiği özel maçta, fazla kiloları ile dikkat çekmiş ve sadece 23 dakika sahada kalabilmişti.

Son olarak AC Milan'da dizinden geçirdiği sakatlığı nedeniyle 9 aydır forma giyemeyen yıldız futbolcu için gelecek sağlık raporu doğrultusunda transfer netlik kazanacak.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

eren06

Ronaldo eski Ronaldo olsa alalımda çok büyük bir sakatlık geçirdi ve çok kilo aldı fiyasko olur gibi geliyor bana

Mattech

Beşiktaş belki bu transferi reklam amacı olarak kullancak. Takıma avrupadan yıldız getirmek için aracı yapacak. Takımdaki brezilyalılara hava getirecek. Maliyetinide sponsorlardan karşılayacaksa seriç yerine Ronaldo olması Güzel bir olay.. Ronaldonun takıma gelmesi bile takımdaki havayı değiştirir. Transfer haberi olarak yer alır.
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

BjKcArsi54

bırakın sakat makat işlerini arkadaslar bu adamın ölüsü bile yeter :):)

eyup1903

fener carlos u aldı adam takımı nasıl topluyor görüyoruz bizde ronaldo yu alsak emin ki saha da takımı yönetecek bi lder transfer etmiş oluruz sergen den sonra böyle bi lider lazım

+18 !

konu başLığına bakın ;D sanki ronaLdo öneriLecek futboLcu :D

sercAn1903

Alıntı yapılan: eyup1903 - Aralık 05, 2008, 14:14:16
fener carlos u aldı adam takımı nasıl topluyor görüyoruz bizde ronaldo yu alsak emin ki saha da takımı yönetecek bi lder transfer etmiş oluruz sergen den sonra böyle bi lider lazım

katılıyorum.. gelirse düzelir bizde o :)
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

melankolizm

1 sene bile oynasa 1,5 milyondan daha fazla karı olabilecek bir futbolcu.
gerçekten iyileşirse ve oynarsa da Türkiye'ye gelen en büyük forvet olur bence.

Ronaldo gibi adam hala dünyada yok . ama disiplinsiz ve sakatlığı fena

[KralKartal]

RONALDO iyi olsa, BESIKTASA kim alabilir?
Birakir mi Milan veya baska takimlar????

Yani adam nasil sakatlandi, FUTBOL hayati BITTI dediler,
yani nasil oynayacak????? RONALDO isim olsa ne yazar??

Ronaldonun ölüsü maalesef suan is yapamaz, adam ölmüs zaten..

Ronaldoyu begenenlerden biriyim, fakat PROBLEMLI biri, KAPRISLI
vede DIK kafali... Dedigi dedik, kimseyi takmaz...
Antremana bile cikmaz bu adam ya, SERGENDEN 10 kat beter..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi