Ana Menü

Dernekler Demirören'e sahip çıktı

Başlatan Simurg, Aralık 05, 2008, 08:29:37

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Beşiktaş'ın yıllardır sancısını çektiği Fulya Süleyman Seba projesinde Sosyal Tesis yapımının durdurulması dernekleri çıldırttı

[/t]

Beşiktaş Dernekleri adına konuşan Tuncay Serkanlı "Beşiktaş'ın Fulya Projesini bugün kime yaptırmaya kalkasınaz yaptıramazsınız. Kriz ortamında böylesi tesisin yapımı için savaşan Yaşar Aşçıoğlu siyah beyazlı kulüp sayesinde tarihi geçtiğini açıklıyor ve sosyal tesisi yapacağını 2-3 milyon dolar harcamak suretiyle gerçekleştireceğini söylüyor. Nasıl geçmişte Onursal Başkanımız Süleyman Seba Çilekli Tesislerine "Bu tesis Erdal Acar tarafından yapılmıştır plaketi çaktıysa bizlerde maddi ve manevi büyük emek harcayan Aşıcıoğlu'nun adına plaket çakmalıyız. Ama birileri çıkap imza topladıklarını söylüyorlar. O imza toplayanlar kulübe bugüne kadar ne katkıda bulunmuş onu merak ediyorum. Ayrıca Beşiktaş'ta bugüne kadar Süleyman Seba, Serdar Bilgili yönetimi dahil yapılan tüm işlere muhalefet eden Atıf Keçeci'nin kardeşini yönetimlere sokmaktan başka ne katkısı olmuştur. Biz onun Ümraniye'deki saydığı kamyonları söylemiyoruz. Neyse konumuz Beşiktaş'ın büyümesi. Eğer ortada haksız kazanç yada 5 kuruşluk bir alın teri ve haksızlık varsa hep birlikte hesap soralım. Sayın Atıf Keçeci müteahhit mi, mühendismi, gazeteci mi, nedir merak ediyoruz. Atıf Keçeci işini yaptırana kadar muhalefet oluyor ayıptır bunlar. Beşiktaşlı ve Türk halkı olarak bende Sabah Gazetesinin satış işlemleri ve alım satımındaki sözleşmeleri görmek istiyorum. Vatan Gazetesinde çıkan haberde Çalık Grubu Sabah'ı TMSF'den devralmak için ihtiyacı olan 750 milyon dolarlık kredi için özel bankaların kapısını çalmış ancak olumlu yanıt alamamıştı. Daha sonra iki kamu bankasından bu kredi sağlandı. Çalık Grubu'nun CEO koltuğunda Başbakan Tayyip Erdoğan'ın damadı Berat Albayrak'ın oturması bu kredi alışverişini siyasi arenada da tartışma konusu yapmıştı. Neydi bu tartışmalar ve anlaşmalar diyerek Türk halkı olarak soruşturma yapılmasını isteyeceğim. Ayıptır beyler. Trabzonspor'un geçen yönetiminin başkanı Nuri Albayrak'ın harcamaları mali kongrede onaylanmadı. Beşiktaş'ın hali hazırda iyi giden yoluna taş koymak isteyen bir grup gazeteci neden bordo mavili kulübün evraklarını ve mahkeme kayıtlarını sorgulamamakta. Ayrıca amatör ligde top oynayıp askere gitmeyen Aziz Yıldırım'ı neden araştırmıyorlar. Ayıptır. Bunlar gerçekten başkanın dediği gibi Beşiktaş düşmanı mı Beşiktaş'ı karıştıranlar mı bende çözemedim"

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Mattech

Yıllarca derneklere sahip cıkmayan Demirören ne olduda Sahiplenmeye başladı Yoksa memleketi olan inegölde acılan beşiktaş dernegindenmöi etkilendi  bilinmez..
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

ilhan mansız_melis

aman peh  :P

Dernekler çok severler ya Y.D 'i
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

bjkclub

Her maç derneklere bedava biletler akar.

[KralKartal]

Bedava bilet, derneklere yardim, fln bunlar oluyor
dernekler destekliyor Baskani, desteklemese Baskan kalmaz :)

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi