Ana Menü

Denizli'den sert uyarılar

Başlatan Simurg, Aralık 05, 2008, 08:29:17

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Beşiktaş'da teknik direktör Mustafa Denizli zorlu Ankaraspor maçı öncesi rakibin maçlarını oyunculara izletirken Başkent ekibinin son oynadığı Ankaragücü maçını dikkate almamalarını istedi.

[/t]
Denizli'nin özellikle Ankaraspor'un ligde oynadığı Fenerbahçe ve Galatasaray maçlarını oyuncularına izlettirdiği ve ''Bu sezon ligin iyi top oynayan takımlarından biri. Özellikle büyük takımlara karşı iyi top oynuyorlar. Rakibi hafife alırsanız çok yalnış yaparsınız'' dediği öğrenildi.

Denizli'nin özellikle Ankaraspor'un genç oyuncuları Özer Hurmacı ve Theo Weeks içinde oyuncularını uyararak ''Bu iki oyuncuda çok koşan ve sürekli yer değiştiren isimler. Adam adama markaj yapmayacaksınız ama bu iki oyuncuyu da gözden kaçırmanızı istemiyorum'' dediği ifade edildi.

Siyah beyazlılar Ankaraspor maçı hazırlıklarını bugün basına kapalı olarak yaptığı antrenmanla sürdürürken sakatlıkları devam eden Gökhan Zan ve Seriç'in Başkent ekibine karşı mücadele edemeyecekleri öğrenildi.

Bu arada siyah beyazlı yönetim kurulunun bu akşam toplanacağı ve Fulya Projesi hakkında fikir alış verişinde bulunacağı belirtildi.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

erdibatmaz

ankaraspor maçıyla serinin başlangıcını yapın artık, şu seneyi iyi bitirelim.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

ilhan mansız_melis

Hocam bari bu maçı alalım da 2.  bırakmayalım
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Dem@

Açılmalarıda Lazım Ligin kaçıncı Haftası Ama Üstünlük Hala Yok Rakip Takım Alt Sıralarda iken Aradaki puan farkını açmak lazım ki şampiyonluk için bir adım daha öne geçelim

eren06

a.spor,a.gücü,gese,denizlispor,antalyaspor bu 5 maçta istanbulda 15 puan almalıyız 5 maçtanda fakat araya devre arası giriyor bu takımı nasıl etkiler bilinmez.

djinonu

yaptigin elestiriler sert olsa ne yazar kendini düzelt son 5 dakikaya birakma maca el koyarak
erken müdahale etki maclar elden gitmesin!!!