Ana Menü

Komik ama Gercek ;D

Başlatan Unforgiven, Ocak 20, 2007, 21:48:28

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Unforgiven

İLETİŞİMDE AÇIK VE NET OLUN!

İzmir den trene binen yaşlı teyze kondüktöre Ege şivesiyle "Menimen'e gelince beni habet et yavrum, unutma!" der. Gecenin ilerleyen saatlerinde konduktör Menemen'i geçer geçmez yaşlı teyzenin Menemen'de ineceği aklına gelir, hemen makiniste gidip haber verir. Makinist de "Gecenin bu saatinde teyzeyi buralarda indiremiyeceğimize göre geri geri gideceğiz, soran olursa da tren makas değiştiriyor" deriz" diyor. Bir yarım saat geri geri giderek Menemen'e geliniyor ve kondüktör teyzeye gidip haber veriyor:

"Hadi teyze Menemen'e geldik"

Teyze,

"Sağ ol yavrum" deyip çantasından hapını çıkarıp içiyor. biggrin.gif

GERÇEK BİR OLAY

Sibirya'nın köylerinden birinde cenaze mezarlığa götürülüyormuş. Mısır tarlasının ortasında tabut köylülerin ellerinden düşüvermiş. Tabutun içindeki ceset düşüp dereye yuvarlanmış. Akıntı, ceseti dinamitle avlanan balıkçıların yanına sürüklemiş. Balıkçılar:

"Acaba adamı dinamitle biz mi öldürdük" diye endişeye kapılarak cesedi Askeri Kışla'nın tellerine bırakmışlar. Nöbetçi er, bölgeye birinin yaklaştığını düşünerek cesedi yaylım ateşine tutmuş. Hemen ambulans çağrılmış. Delik deşik olan ceset hastaneye kaldırılmış. Operasyon altı saat sürmüş. Ameliyattan çıkan doktor alnından akan terleri silmiş:

"Çok zor oldu, ama galiba yaşayacak")))

ANONS

Diyarbakır Havaalanı'nda THY'nin uçağı kalkacak. Görevli, yolcuları uçağa davet etmek için son anonsu yapıyor. Hoparlörden yükselen sözcükler şöyle:

"Sayın yolcilar! Uçak on Dakka sonra kahacahtır. Polis kontrolünden gectiizz, gectizz... Gecmediz, uçah gitti, siz kaldiiz...Tikkatinize."

(Kaynak: Hürriyet Gazetesi 04.01.2001)

TÜRKÇENİN AZİZLİĞİ

X Devlet Hastanesi'ne gece nöbetinde bir çocuk getirilir. Yapılan tetkiklerden sonra çocuğun ayağının burkulduğu anlaşılır. Hekimimiz babayı içeri çağırır ve,

"Çocuğa voltaren pomat yazıyorum. Günde üç kere yedire yedire sürün" der.

Aradan bir hafta geçmiştir ki aynı adam ve aynı çocuk bir kez daha gelirler hastaneye.

Çocuğun ayağı davul gibi şişmiştir, suratı da morluklar içindedir.

"Doktor bey" der, "Bu çocuğun ayağı kırık." Doktor hayretler içinde kalmıştır. Ayağın kırık olmadığını bilmektedir. Merakla sorar:

"Peki verdiğim merhemi ne yaptınız?"

"Valla doktor sizin dediğunuz gibi günde üç öğün ekmeğin üstüne sürdük yedirdik, sürdük yedirdik, Yemek istemedi ama, düve düve yedirdik... Gine de inmedi şişliği... Naapsak bilmiyorum artık..."
:haydaaa :haydaaa :haydaaa :haydaaa :haydaaa
Kimbilir sen benim halimde sakinliğimde ne buldun,bense yorgundum kendi kendime sokuldum,uyuya kaldım AKLIMIN İPLERİNİ SALDIM o giderken biran durup peşinden baktım nedersin,umarım beni affedersin nedersin,umarım beni affedersin,belkide terkedip gidersin,nedersin[/b

@LAYINA GİDER

carsi52

GERÇEK BİR OLAY...

bundan koptum ya :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Bölünür senin için uykular!

ugur24

ya güzel hepside ilk olayı ben anlamadım..anladığım teyze ilaç saatini kaçırmamak için mi menemene gelince haber verin diyo ? doğru mu anlamışım ?

husoeagle

evet doğru anlamışın uğur
orda ineceğini sanıp treni geri geri getiriyolar :D

ugur24

evet doğru anladım o zaman.. ;) bu olay gerçekse kondüktörün tepkisi ne olmuş devamı yokmu ?  ;)

Unforgiven

Yok be kardeşim sen olsan ne tepki verirdin düşün bakalım yaşli bir teyze ve dalga gecildiğini düşünüyorsun ama saygın var onu yapmiştir onlarda ;)
Kimbilir sen benim halimde sakinliğimde ne buldun,bense yorgundum kendi kendime sokuldum,uyuya kaldım AKLIMIN İPLERİNİ SALDIM o giderken biran durup peşinden baktım nedersin,umarım beni affedersin nedersin,umarım beni affedersin,belkide terkedip gidersin,nedersin[/b

esmerve

korkutamaz bizi musalla taşı ölümüne sevdik biz beşiktaşı

özLemTA

git ona git benden seLam söyLe..
aRamasın aRtık hiç beni öyLe,
git ona git benden seLam söyLe,
son pişmanLık fayda etmez git ona söyLeee !!! ;)

richee_4ever_jk

Anarchy*

ince dusunmeyı gerektıren cok komık seyLer payLasım ıcın saoL..

erdibatmaz

havaalanı hikayesi komik:D
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P