Ana Menü

Forum Kendine Gel....

Başlatan tcenk, Aralık 01, 2008, 18:15:46

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eren06

Alıntı yapılan: s.volkan - Aralık 01, 2008, 22:10:14
Yaparsa hata eleştiririz..

Bu maçın kadrosunda Filip Holosko Dışında bence bir yanlış yok..

Ayrıca Denizliye neden yükleniliyorki bu kadar

Hadi belli grup görüşlerinden dolayı

Ya siz?

Bu maçta iki büyük hata vardır..Herşey iyi giderken arabayı uçuruma

Zapo yöneltmiş

Gazada Cisse basmıştır
Ertuğruldan daha iyi antrenör olduğu kesin Denizlinin fakat hata yaptığında da söylemeyelim mi.Formsuz serdar özkan ve formuz gökhan zan neden oynar derbide.Sivok,Cisse,Toraman,Üzülmez,Zan,Zapo ve kaleciyle beraber 7 savunmacıyla bu maça çıkmak futbolculara şu demek değilmidir yenilmeyelim yeter.

[KralKartal]

herkes aslinda neyin ne oldugunu goruyor, ama korkuyoruz gercekleri gormeyi istemiyoruz gibi,

nitekim GUVENDIK, Denizli gelecek, duzeltecek dedik, hep IYI yonden bakiyoruz ve
KOTU olanlari gormek istemiyoruz vede goremiyoruz..

TIPKI, Tigana geldi, hatalarini gormedik, Riza geldi, gormedik, Sonra Saglam geldi,
gormedik, sonra gormeye basladik...Elestirdik elestirdik...
Simdi Denizli, geldi, gormuyoruz birsey...Bir iki ay sonra, ELESTIRILECEKTIR...Eminim...

Ama sezon bittiginde, geriye baktigimizda, umarim bu yazmadiklarinizi o zaman,
uzunca yazarsiniz..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

djinonu

Alıntı yapılan: Adriano - Aralık 01, 2008, 21:37:51
Denizli geldiğinden beri bu takım iyi futbol oynuyor, sonuçlar kimseyi aldatmasın.
Ben 10 kişiyle Kadıköy'de isteyince neler yapabileceğimizi gördüm, kaybettik canları sağolsun.

Ertuğrul Sağlam - Denizli değişikliği kesinlikle takıma olumlu etki katmıştır.

katiliyorum size bizimkiler cok güzel top oynadi ama Denizlinin bir hatasi holosko boboyu gec almasi onlar ikinci yarinin basinda alinsaydi mac bizimdi kesinlikle...
ve rüstü yenmiyecek gol yedi iki tane
birincisi zaten nostaljik gol ikincisi kendisi cok ileri cikti ve bizim ikiz kuleler mal gibi bakti... ayni rüstü gibi ve tabiiki cisse hic beklemedigimiz anda satti bizi denilebilir

salvador

kardeş haklısın ama ne yapalım yediremiyoruz böyle hocanın yaptığı hatayı hakemin yaptıgı hatayı hep bize mi rastgeliyor ondan patlıyoruz tabi sakin bir sekilde kimseye sataşmadan kırmadan yorum yapmak
www.cansuyu.biz/forum/index.php

sizleride bekleriz...

Non Mollare Mai

Sağlam hoca zamanında kazandığımızdada iyi futbol oynamıyorduk, adam gibi organize ataklarımız bile yoktu.

Denizli geldi hücumu düşünür olduk, daha cesur oynamaya çalıştık ve oynadıkta.
Puan kaybettiğimiz maçlarda bile maçı kazanabilecek oyunumuz ve pozisyonlarımız vardı.

Holosko, Ekrem, Tello gibi üç tane son derece yararlı yeni transfer yaparcasına, Denizli'yle takımımızın içindeki cevherleri ortaya çıkardık.

Ha kişilik veya insanı yön bakımından Ertuğrul Sağlam'ın yeri bende çok ayrıdır.
Ama Denizli'nin oynattığı futbolla Ertuğrul Sağlam'ın oynattığı futbol arasında çok fark var.

Fenerde teknik direktörlük yapmış yok orayı çalıştırmış yok şurayı yönetmiş, kaşarlanmış diye düşünüp önyargılı yorum yapmaya gerek yok.

Ertuğrul Sağlam'la galip geldiğimiz maçlarda bile, bunu dışıma yansıtmasamda içimden '' yahu bu takım nasıl şampiyon olacak '' diyordum.

Ama şimdi, kaybettiğimiz bi Fenerbahçe derbisindeki futbolu görerek bile bu takım şampiyon olur diyorum.

Tabi iş sadece futbola bakarsa.
edit

tcenk

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Aralık 01, 2008, 21:26:38
Her mactan sonra SAGLAM KORKAKSIn derdin

simdi DENIZLI askiyla kavruluyorsunuz...

Sonra kendine gel deniliyor..Biz kendimizdeyizde renkdas, sende kendine gelsen?

OBJEKTIF sekilde bak olaylara lutfen... Adam kayirmaca olmasin,
bu kadro ile saglam ciksaydi SEN KORKSIN ERTUGRUL SAGLAM derdin,
belkide adama gicigin vardi bilemiyorum, ne yapsa yaranamazdi,
ama DENIZLI kotude yapsa, herturlu YARANIR...

Ben DENIZLIYI KORKAK buluyorum, saglami korkaklikla hep elestirdin ama
Denizliyi elestiremiyorsun, bunda ART niyet ararim...
Evet Eğerki takım defans yapsaydı ben bunu görseydim kesinlikle aynısını söylerdim
Benim işim isimlerle değil ne Erturulu ne denizliyi tanırım ben sadece Beşiktaşı tanırım
1903

tcenk

Bu maçı Ertuğrul sağlamla oynasak ne olurdu sizce.
Tello Sağlam zamanında iyice düşmedimi (Sol Bek)
Holosko artık küskünleri oynamıyormuydu(Sağ Açık) ve defans
4'lü defans 2 Ön libero 2 kanat adamı defansa daha fazla yakın 1 kaleci etti 9
2 kişi ile orta sahayı tutup birde üstüne gol atacağız. OLDU
Madem böyle oynayacaksın o zaman kadroyu böyle kurma bu kadar zengin forvet hattıyla defans yapan takıma
gülerler. Bak denizli bile bu yüzden eleştiriliyor. Dersiniz ki Holosko ve Tello sahada olsaydı ben o zaman size hak veririm
Her zaman daha iyisini isteyene sürekli destek olmaya çalışırım ben.
Örnek çok daha kaliteli bir takım olabiliriz nasıl herkesin bildiği olay Sağa 1 adam sola 1 adam elimizde bunlar olsaydı kadroyu bozarmıydık. Gerek olmazdı bozmaya ama kanatlar sağlam değil sizlerde biliyorsunuz. Ertuğrul Sağlam bunu göremedi.
Haaa devre arasında denizlide göremezse o zaman onuda eleştiririm. Ona biraz daha zaman veriyorum hele bir transfer dönemi gelsin.
Kimseyide kayırdığım yok biz ne kadar zaman tanıdık Ertuğrul Sağlama tam 1 yıl transfer de 2 süre yer aldı.
Sağlam Hoca Gökhan ve Toroman oynadıkça Şampiyon olamayacağımızı göremedi.
Ben sevmem ama Sinan Engin bunu hemen gördü.SEVMEK AYRI DOĞRULAR AYRI
Denizlide FB maçında oynattı ama onun ki biraz daha farklı Sivok'u orta sahada oynatmak istiyor onun defansta yerine koyacak adamı yok
Ama her ne olursa olsun Bu ikiliden sadece biri oynar ikisi birden takıma sürekli zarar verir bana kalsa ikisinide satarım ayrı
Denizlinin maçtaki en önemli hatasıda budur. Yine bana göre...
1903

eyup1903

gelen gideni aratır arkdaşlar bu her zaman böyle olmuştur...

ayrıca adam kayırma da evet yapılıyor deniz li de ne buluyorsunuz anlamıyorum 3-5 yıl önce adamla 6 yabancıyla sdahaya çıktı diye dalga geçen sizsiniz şimdi de herşeyimizsiniz diyorsunuz biraz sözünüzün eri olun

eksik olsun krallıklar eksik olsun imparatorluklar sağlam olsun sağlam dursun kaçıncı olursa olsun

Cem Goren

maglubiyet olur olmaz değil bence sınırlenilen nokta eleştirilip gonderilen yada istifa eden sağlamın yerine gelen ve hucum futbolu mantıgıyla hereket edip turk antrenorlere 3 yersek 4 atarız mantıgını aşılayan denizlinin kadro secimi birazcık enteresan gelip insanları sinirlendirmiştir
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Ertuğrul SAĞLAMAMI sabır gösterilmedi :)

Güldürmeyin..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ata vicente

Valla arkadaslar nıye bukadar elestırdıgımızı anlayabılmıs degılım.Oncelıkle derbıde en buyuk hata 1.cissenin gereksiz yere gordugu karttır tamam belkı karar hıc adıl degıldı fakat canagı tutanda cısseydı.2. hata ise gokhan zanın oynatılmasıydı.

Onun dısında ben takımda bır problem gormuorum

RCA

iş futbola bakmıyor arkadaşlar türkiyede biliyorsunuz..

türkiyede farklı yürütülüyor bu işler türkiyenin iki reisi varmış fb ile gs işe bak ya..
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

[KralKartal]

Alıntı yapılan: tcenk - Aralık 02, 2008, 15:12:38
Bu maçı Ertuğrul sağlamla oynasak ne olurdu sizce.
Tello Sağlam zamanında iyice düşmedimi (Sol Bek)
Holosko artık küskünleri oynamıyormuydu(Sağ Açık) ve defans
4'lü defans 2 Ön libero 2 kanat adamı defansa daha fazla yakın 1 kaleci etti 9
2 kişi ile orta sahayı tutup birde üstüne gol atacağız. OLDU
Madem böyle oynayacaksın o zaman kadroyu böyle kurma bu kadar zengin forvet hattıyla defans yapan takıma
gülerler. Bak denizli bile bu yüzden eleştiriliyor. Dersiniz ki Holosko ve Tello sahada olsaydı ben o zaman size hak veririm
Her zaman daha iyisini isteyene sürekli destek olmaya çalışırım ben.
Örnek çok daha kaliteli bir takım olabiliriz nasıl herkesin bildiği olay Sağa 1 adam sola 1 adam elimizde bunlar olsaydı kadroyu bozarmıydık. Gerek olmazdı bozmaya ama kanatlar sağlam değil sizlerde biliyorsunuz. Ertuğrul Sağlam bunu göremedi.
Haaa devre arasında denizlide göremezse o zaman onuda eleştiririm. Ona biraz daha zaman veriyorum hele bir transfer dönemi gelsin.
Kimseyide kayırdığım yok biz ne kadar zaman tanıdık Ertuğrul Sağlama tam 1 yıl transfer de 2 süre yer aldı.
Sağlam Hoca Gökhan ve Toroman oynadıkça Şampiyon olamayacağımızı göremedi.
Ben sevmem ama Sinan Engin bunu hemen gördü.SEVMEK AYRI DOĞRULAR AYRI
Denizlide FB maçında oynattı ama onun ki biraz daha farklı Sivok'u orta sahada oynatmak istiyor onun defansta yerine koyacak adamı yok
Ama her ne olursa olsun Bu ikiliden sadece biri oynar ikisi birden takıma sürekli zarar verir bana kalsa ikisinide satarım ayrı
Denizlinin maçtaki en önemli hatasıda budur. Yine bana göre...

ayrintili aciklamalar icin tesekkurler.. Hem fikir olmasamda, bazi konulardada haklisin tabiki
ama bazi arkadaslarimizda seni ornek alip bu sekilde olaylara cevap verir vede
senin gibi yaklasirlar bu tur konulara..

TESEKKURLER !
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ilhan mansız_melis

Bence denizli ile şampiyon olucaz
Ayrıca ben muhabbetten çok sıkıldım ya sürekli Sağlam-Denizli karşılaştırılıyor farkında mısınız abarttınız iyice
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Kralkartal21

Fenerbahçe maçından sonra oldu herhalde böyle tartışmalar..
Zaten her zaman yapılıyoRdu bu tartışmalar ama sanki biraz daha alevlenmiş..

Puan kayıplarına sinirlenenler..

Allah aşkına Fenerbahçe maçında kötü mü oynadık ya..
Kayseri maçında yenildik 90 dakika boyunca tek kale oynadık..
Bursa maçında berabere kaldık dünyanın golünü kaçırdık..

Ve bu maçlarda ben Beşiktaş'ı çok ama çok beğendim..Böyle oynasınlar canımı yesinler ya..

Bazı arkadaşlar;

E.Sağlam nağmağlup takım bıraktı, geldi M.Denizli şimdiden 2 yenilgi aldık, gibi konuşmalar yapıyor..
M.Denizli takımı E.Sağlam'dan daha iyi yönettiği ortada.. Ben çok memnunum açıkcası..

Hala zorunuz ne pek anlamış değilim..

İyi yoldayız.. Daha iyi de olucağız..

Bu sene  ŞAMPİYON OLACAĞIZ !
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..