Ana Menü

Denizli Adami cildirtir !

Başlatan [KralKartal], Kasım 30, 2008, 16:36:37

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

salvador

eger bence böyle bir derbide böyle hatalar yapılırsa ben kameera karsısına geçmem bjk teknik direktör gibi bir ünvanım varsa agırlıgımı koyar cıkmam yazılı olarak resmi sitede yayımlarım
www.cansuyu.biz/forum/index.php

sizleride bekleriz...

rommedahl

arklar bi takım her maçına çift forvet çıkarken neden bu maça tek forvet çıkar neden ya fenerin neyinden korkuyosun porto evire çevire yendi herkes yeniyor biz neden korkak futbol oynuyoruz Denizli sana gerçekten yazıklar olsun kazanan takımı bozdun ve nobre senin sisteminde hiç tek forvet oynamamıştı biz Eskişehirspor maçının kadrosuyla ve taktiğiyle maça çıksaydık yemin ederim kazanırdık Demirören bu son şansındı artık bitti şu fenerin rezil ederdik her sene senin ve getirdiğin denizli yüzünden yenildik Ayıp!!!

TurkishTank

medyaya konusmaya mecburmuyuz...konusmayin bu insanlarla, zaten kafalarina gore yaziyorlar, hic birsey soylemezsen daha iyi olur diye dusunuyorum
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

w@nted_68

geleln gideni her zaman aratıyor..... Ah be yediler şu gül gibi ertuğrul hocamızı...

eyup1903

ertuğrul hocayı gönderenler kına yaktılar mı acaba merak ediyorum

[KralKartal]

ESKI BIR MACTAN ALINTI, SAGLAM NASIL:
Alıntı YapMaçtan sonra hayli üzgün olan Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, İstanbul Büyükşehir Belediye karşısında altın değerinde 3 puan kaybettiklerini söyledi. Sağlam, "Bundan sonra puan kayıplarının telafisi zor olacak. Çok önemli bir 3 puan kaybettik ama en azından önemli rakiplerimizden bir tanesiyle oynayıp onu yenerek tekrar öne geçme şansımız var. Fenerbahçe maçını nasıl kazanırız, nasıl avantaj yakalarız bütün hafta boyunca artık bunun muhasebesini yapacağız. Artık Fenerbahçe'yi yenip önüne geçmek zorundayız. Bobo'nun pozisyonu kırmızı karta yakın gibi görünüyor. Hakemlere tepki göstermiştim onlardan özür dilerim. Bobo ile henüz konuşmadık. Ama yarın (bugün) konuşuruz."

bunu neden yaziyorum, Denizliyi sevmedigimden yaziyorum, Bir saglam kadar uzulemez, taraftari anlayamaz,
yuzune baktigimda, fenerli birisini goruyorum sanki, antipatik...

Saglam, basarili olmus olmamis, Denizli olmus olmamis umrumda degil...Bunuda kiyaslamiyorum zaten...

Fenerbahcenin kovduklarini , artiklarini aliyoruz diyenler, Denizliye de ayni gozle bakiyor mu..
Ben bu adami hic sevmedim, sevmeyecegimde... Bir fatih Terim, Ikinci M.Denizli..
Besiktasin Teknik Direktoru,eyvallah
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

eyup1903

hayat devam ediyor sözüne takıp gönderdiler ertuğrul hocayı ne diyecekti 3 gün sonra ligde maça çıkacak takım bu kelimeye takanlar denizlinin
gülme olayını olumlu karşılamasını anlamıyorum

naanreelburn

mustafa denizli bırak artık bizi

eyup1903

kendi gibi çalışma arkadaşları var bırakır mı hiç beşiktaş ı sabote etmek isteyen adamlar topluluğu yıldırım demirören ve mustafa denizli

NoPasaran

:)

Mustafa Denizli futbol bilgisi ile Sağlamı sağ cebinden çıkarır merak etmeyin :)

Ama çok önemli değil bunlar..

Beşiktaşın yenilmesini bekleyenler asıl kendi takımlarını tekrar sorgulasınlar..

"Bir takım" medyanın "Başbakanın", "Cumhurbaşkanının" desteklediği bir hocamızı kaybetmek üzücü olsa gerek ama yapacak bişey yok
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Saglamda o yasa gelip, 3 buyuk klup calistirip, milli takimda gorev alirsa
haliyle DENIZLIYi sag degil sol cebinden cikartir,
ama bunlarda onemli degil..

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

İhsan adam Beşiktaşlı olduğunu söyleyen birisi

Neden Fenerli gözüyle bakıyorsunuz..

Çalıştırmasın mı Fenerbahçeyi..

Ben hoca olsam bende çalıştırırım 3 takımıda. Hiç farketmez..Beşiktaş adamı istedide gitmemiş gibi davranıyorsunuz..

Kabul etmek zorundasınızki biz değiştik. Beşiktaş Fener deplasmanından artık galibiyeti kaçırmış birisi olarak dönüyoprsa , tarafsız fenerlililerin hepsi 11 kişi oynansa idi bizi Beşiktaş rahat yenerdi diyorsa bırakında biz eleştirmeyelim takımımızı..

Burada öyle yorumlar yapılıyorki, sanki o 3.sınıf futbolcuların yapacağı hatayı denizli yaptı, sanki cisseyi denizli attı..

Holosko Tercihi yüzünden eleştiriliyor ancak Serdar Özkanı tarafsız seyreden kimse kötü oynadı diyemez bu maç Oda gökhan zan gibi suçlu oluyor her kötü sonuçta. Bence gayet iyiydi ancak Holosko tercihi bencede daha doğru olurdu..

Ekrem dersen gayet iyiydi KİMİ arattı allahını severseniz..

Mustafa Denizliyi oyuncu tercihleri yüzünden ANCAK MAÇTAN ÖNCE ELEŞTİREBİLİRDİNİZ..

Gördükki doğru olanı yapmış ancak Cisse İhanet edince herşey ters döndü. Bunu görmemek nasıl oluyor anlamıyorumn.

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

Her puan kaybinda bu Saglam muhabbetini biraksak keske, sonundabir hoca gitti onun yerine baska bir hoca geldi. Karsilastirmayi sezon sonunda yapariz.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Cem Goren

gulme konusuna bende takıldım kocaeli maçındada guluyordu sanki ama bence orada boyle gol yenirmi gibisindende guluyor olabilir sivas maçındada bi tebessüm vardı yuzunde ve bakıldıgında ciddi anlamda gulunucek gollerde yemiyor degiliz
altın kapılarımız kan oldu tayfun

tcenk

Kusura bakmayın ama her gülmekte gülmek değildir.

Adam o gole ne yapsaydı yani. Bende aptal dedim geri zekalı dedim hatayı yapan futbolcuya ama
adam fanatizm kısımlarında gezmiyor oyuncuyuda germiyor.
O zaman toromanı rüştüyü ve gökhan zanı kadro dışı bırakmak lazım
Ben 3 yıldır bu gökhan ve toroman aynı zamanda oynamamalı diyorum sürekli diyorum ve bunların uyanık
futbolcular olmadığını ayakta uyuduklarını söylüyorum. Adam aynı pozisyonu 1 hafta çalıştırmış böyle
bir pozisyonda haliyler sinirinden güler insan başka nereleriyle güler ama neyse
1903