Ana Menü

En Doğru Analiz

Başlatan Ersin Develi, Kasım 30, 2008, 15:40:14

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ersin Develi

AHMET ÇAKAR (SABAH GAZETESİ)
Mustafa Denizli yıllar önce A Milli Takım'ın hocasıydı. Bazı basın mensuplarını " İçimizdeki İrlandalılar " diye hedef tahtası haline getirmişti. Aynı Mustafa Denizli dün gece ' Beşiktaş'ın içindeki Fenerbahçeli' oldu. " Takımı sabote et, maçı Fenerbahçe'ye hediye et " deseler Denizli ancak bu kadar yapabilirdi.Düşünebiliyor musunuz, Bobo, Holosko ve Tello kulübede hocanın yanında oturuyorlar. Bu ne anlama geliyor; "Ben önce yenilmemeyi düşünüyorum." Yenilmemeyi düşünmek demek. Maçta çok önemli hakem kararları vardı. Cisse iki sarı karttan atıldı. İkinci sarı kart doğru ama ilk sarı kartın yanlış olduğunu düşünüyorum.

eren06

11 e 11 devam etse her şey çok daha farklı olurdu

ZLataN

En doğru anaLiz!!

Kime göre? neye göre?

Yapmayın aLLah aşkına..

ilhan mansız_melis

Mehmet abinin dediği gibi kime göre bi analiz bu ben böyle düşünmüyorum
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Ersin Develi

10 Kişiyle Biz Chelsea yı da Yendik Mevzu  10 Kişi Kalması Değil Üstad Mevzu 10 Tane Atacağımız Maçı Yenilmemiz...Holosko Bobo Tello Yedek (Tello yı Riske etmek istemedim demiş ama bu maçtan önemli maçmı var riske edilmeyecek) hadi bunları geçtik son 10 dk Holosko ve Bobo yu alıyorsun bu Resmen insanlarla Dalga geçmektir...Herkes Anlamıştır Umarım Denizlinini içindeki Fener Sevgisini

[KralKartal]

Alıntı YapGol sayısına bakmadan, Beşiktaş'ın maça başladığı on bire bakarak Derbi'nin fare doğurduğunu söyleyebiliriz.
Holosko ve Tello'nun kulübede tutulması, Sivok'un orta alan kaydırılarak savunma göbeğinde Gökhan Zan-Zapotocny ikilisinin tercih edilmesi, Mustafa Denizli'nin hangi taktik yaratıcılığıyla açıklanabilirdi ? Bu kararın perde arkasını bilemiyoruz ama, perdenin önüne baktığımızda Beşiktaş'ın bu dizilişle hiçbir taktik derinlik sunamadığını gördük. Denizli, Nobre'yi tek başına çaresiz bırakırken, belli ki korkularına, kaygılarına set çekmek istemiş...
Peki başarabildi mi? Hayır!

bir analiz daha ekleyelim... basinda besiktasta HOCANIN KORKUSU bolumunden alinti
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Peki başarabilrmiydik

Evet..

trabzon maçındaki oyuna bakın bu maça bakın..

Daha 2,5 ay önceydi sanırım :) Orta alaanı geçememiştik bilmem hatırlarmısınız..

Değişimi görmek istemesinzide hepiniz göreceksiniz .
Aşk bu Aşk !

volkanca.net