Ana Menü

Sen Ne Biçin 10 Numarasın !

Başlatan ilhan mansız_melis, Kasım 30, 2008, 15:25:17

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

salvador

Alıntı yapılan: djinonu - Kasım 30, 2008, 17:35:36
@SALVADOR

kardes cok hakli olabilirsin
ama bunuda unutma sergen bjknin cocugu evladi sergen bjkda sergen oldu yaptigi hatalar oldu tabiiki ama hatasiz kul olmaz
o hatalardan sonra gelip takimi sampiyon yaptimi? yapti
adamin gercekten ruhu yeter
bak ibrahim üzülmeze alternatifleri alinmisti ise yaramadi belkide biraz gülünc olur ama 100yil ruhu yüzünden formda ve formayi kapacak durumda

sergenin dönme umudu olabilir
ilhanin yok pascalin yok guintinin yok
onlar takima böyle yakin olsalar onlar icinde yalvarirdim inan

serden yaptıklarına sonsuz katılıyorum ama unutmayın diye dedim 100 attıgı gol hala aklımda izlerken gözlerim doluyor sevincten ilhan hırsı besiktas cocugu olmadan da oldu pascal hırsı bjk cocugu olmadan da oldu onlar taraftarına laf sölemedi ! ama uzaklastırıldı birileri ve kendi istekleriyle ama gecmiş geçmişte kalmıs gelecege bakalım hersey TEK ASK BEŞİKTAŞ için için
www.cansuyu.biz/forum/index.php

sizleride bekleriz...

sametx

walla cisse işini yapmazsaa ön liberodaa zatee bı iş yaptıgı yok nsl oynaıtyor onu anlamadım ugur varkenn delgado gerilere gelip top alıyoo şimdiki alex misalıı aurelıo varken fenerde alex kac defa gerı gelıp top aldıı hıç denılecek kadar azz ama sımdı yok peki eski alex varmıı aksam varmıydıı yoktuu o yuzden delgadonun arkasına aurelıo gıbı bı adam olmadıgı surece mucadelecıı guıntı mısalıı olmadımı olmazz delgadoya cok kufur edersınız cok elesıtırırsınızz anca böle olurr  sergenın arkasında guıntı vardı guıntı yokken ayhan vardı sanırsam bı kişi daha vardı hatırlamıyorum adını suan gs deyken hagi gibi hakan ünsal gibi yardımcıları vardıı delgadonun yardımcısını solermısınız kımm
sametx

BjKcArsi54

Alıntı yapılan: salvador - Kasım 30, 2008, 17:18:36
galiba delgado kötü dyenler bamcı tekrar izlesin adam araya top atamadı neden araya kaçan oyuncu yoktu nobre nereye kadar holosko ve bobo olsaydı tamam da fener ortasahasını yürüyerek geçti calımlarıyla

macın en iyilerinden di

araya attıklarıda zate hakem gezer saolsun hepsi ona carptı...

erkann

Delgado hepimiz kızıyoruz haklı olarak ama dünkü maçta yinede elinden geleni yapmaya çalıştı
belki ona ayak uyduracak bi kaç oyuncu daha olsaydı yaptıkları dahada gözükürdü sahada

Mattech

Delgado satılsın artık...  Kanım kaynamıyor kimyam oyuşmuyor o herifle.. sergan oynasa onun yerinde şimdi bile takımı 45 dakikada oynatır bee ..
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..