Ana Menü

Hakemin yaptıkları Türk futbolunun sonu !

Başlatan robinho, Kasım 29, 2008, 19:46:21

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

robinho

Sivok'un attığı golden 0.1 salise sonra hakeme baktım eliyle orta sahayı gösterdi sonra hemen kararını değiştirdi .. beşiktaş ceza sahası içinden el direk kullandı hakem düdük çaldı sonra oyunun devam ettiğini görünce devam etti .. Cisse'yi bedavaya atmaları vs vs .. Daha ilk yarıyı yazdım ..  Allah belanı versin hakem denen domuz ..

Alp Erdem

şerefsiz bu hakemler gitsin kartı anasına göstersin

ilhan mansız_melis

Şerefsizler ya şimdi şerefsizler yazım da editlenir
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

rudy1903

anlayın arkadaşlar geçen hafta aziz yıldırım ın lig tv yi kınayan açıklamasından sonra lig tv yi iade eden fenerlilere
lig tv yi bir daha geri nasıl satıcaklar sizce.işte fenerbahçeyi potaya sokarak liderin 3-4 puan gerisinde bıraktırarak
bu işler eskiden sahada biterdi bizde feneri ezerdik.artık işler masa başında ve parayla bitiyor bunu artık anlayın
beşiktaş 8 puan önden giderken lig tv fanatik fotomaç feryat figan ederken bir anda tetikçi papilla çıkmadımı
adalet olsaydı bu memlektette hey yawrum heyyyy.boşa kürek sallayıp
boşuna bilet gişelerinde birbirimizle kavga edip birbirimize bıçak çekiyoruz
bu maç hafta içi bitti zaten aleyhimizze.maç bitmeden yazdım çünkü mucizeler eskiden di ...

[KralKartal]

Hakem ne yapsin, ilk golde suc RUSTUNUn topa cikiyor,
2.golde yine suc rustunun !
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

robinho

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Kasım 29, 2008, 20:18:30

Biz zaten Fener'in attığı gole itiraz etmiyoruzki .. Bizim alehimize verilen kararlara itiraz ediyoruz.. İlk golde Rüştü'nün gram suçu yok .. Türkiye'nin en kaliteli en iyi 2 defansı olarak gösteren Sivok ve Zapo bir tane götü boklu adamı tutamıyorsa yazıklar olsun .. Ama kabul ederimki , bugün istanbulda çok yağmur vardı , zeminin azizliğine uğradılar sanırsam .. Şu cisseyi yollayıp jaja denilen herifi alsak varya gol yemeyiz ..

K.D

ya bırak AZİZEYLE BÜNYAMİN aşklarını yaşasın bünyaminin anasıda böyle soyadları gibi gezerdi ztn
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

+18 !

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Kasım 29, 2008, 20:18:30
katıLıyorum abi sana.. biz artık hakemLerin hataLarına aLıştık ama bir türLü kötü oLduğumuzu anLamıyoruz..

bjkclub

hakem yedi bugün maçı ne demek hakem ne yapsın

[KralKartal]

Hakem birsey yapmadi... Hakem diye aglamaya gerek yok,
gol kacirip , bu kadroyla cikarsan sahaya birsey yapamazsin..

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

robinho

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Kasım 29, 2008, 22:07:57
Hakem birsey yapmadi... Hakem diye aglamaya gerek yok,
gol kacirip , bu kadroyla cikarsan sahaya birsey yapamazsin..

Hakemler bir şey yapmaya yapmaya biz şampiyon olamıyoruz .. Biz birer Hamsi yiz Aziz yıldırım Balina .. Ama seninde haklı oldugun yönler var .. 70.dakkada sen Holoskoyla Boboyu alıyorsan galibiyet kesinlikle bekleme .. Zaten Bobo 2-3 maçtır hep 2.yarının sonlarında giriyo onun moral iyice çökmüş çok belli ..

carsi52

Suçu hakemde aramaya gerek yok biraz kendimizde arayalım.
Sadece cissenin pozisyonu yanlıştı.
Bölünür senin için uykular!

yenerr17

maçın tek sorumlusu hakemdir demiyorum..ama @carsi52 nasıl tek hatası cisseyi atmak ?fenerbahçeli bir çok oyuncuya sarı vermesi gerekirken sadece baktı faul vermekle yetindi..ibrahim toramanın sarı kart gördüğü pozisyonu maç tekrarını izlersen iyice analiz et tmm mı?ayrıca faul haklarını hep fenerbahçe lehine kullandı taraftarın etkisinde kaldı.

djinonu

satilmis rüstü 10 mac süper oynayipta fener macinda belesten gol yiyip besiktasliyim eskiyi düsünmüyorum artik diyorsun,ha?
rezil adi herif karakterine tüküreyim senin

hakem cisseyi önce uyaracakti birkez daha ondan sonra kirmiziyi gösterecekti

NoPasaran

Hakemin maça etkisi yoktu

Cisseye vermeyebilirdi ancak verdiğide yanlış karar değil
Aşk bu Aşk !

volkanca.net