Ana Menü

Allah Belanızı Versin !!

Başlatan bjkclub, Kasım 28, 2008, 15:08:50

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ZeMaHŞeR

Böyle devam ederse bende gitmiycem deplasmanlara.. Gidincede onlar gerçek taraftar biz sahte taraftar oluyoruz...  ;)
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

TurkishTank

zamaninda kafamda planlar kurmustum, turkiyeye tatile gelip, kadikoy'de ve ali sami yen'de derbiler izliyerek, geri donmek...anladimki sadece hayal...boyle bi duzen niye hala devam ediyor... Aynen.."Allah belanizi versin"
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

Cem Goren

kardeşim öncelikle gecmiş olsun

oradaki taraftarların gorusu biletixin olaya el koymaması sonucu boyle oluyor. bende bunu dusunerekten gitmedim şimdi basın tribününde afedersiniz ama it gibi çalışıyorum sırf beşiktaşımızı gorebilmek için.

bu olaya son vermek tabikide yonetimin işi ama .....
altın kapılarımız kan oldu tayfun

erdibatmaz

Bu rantçılar oldukça belini doğrultması çok zor bu tribünün. Bilet alabilmek için okul harçlığından kesip aç kalan, it gibi çalışıp mesaiye kalan insanları bir kefeye koyun, bu menfaatçileri, o biletleri alıp satmak için oraya buraya "oturanları" ayrı bir kefeye koyun.

Hangisi daha çok Beşiktaşlı şimdi bi' daha düşünün...
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

bjkclub

Boş durmuyoruz kardeşlerim çok insan uyandı artık.Eğer iyi çalışırsak 2 sene sonra artık harbi taraftarlar gidecek maçlara.Abilik taslayanlar ceplerini dolduramayacak.Harbiden sağlam geliyoruz güzel günler gelecek ben buna çok inanıyorum.Buradan da yardım isteyebilirim ara sıra :)

ata vicente

Valla konuyu acan arkadası kutluyorum bunların rantcılıgını bılmeyenm yok kendılerını Besıktasın sahıbı zannedıolar