Ana Menü

Allah Belanızı Versin !!

Başlatan bjkclub, Kasım 28, 2008, 15:08:50

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

bjkclub

Bugünkü bilet eziyetinden sonra bir kez daha Çarşı resmi sitesinden silindim.

Sebebi ise belliydi bilet rantı sağlayanlara sallamamdı..Bu sitenin kıymetini bilin arkadaşlar doğru bildiğiniz her şeyi söyleyebiliyorsunuz içinizden geldiği gibi..Bu site biraz daha maça giden tribüne yön veren arkadaşların oluşturduğu bir site olsaydı..O da olur ama umarım..

Neyse konuyu çok saptırmadan tekrar söyleyeyim..Dün arkadaşlarım 1de sıraya girdiler 1de..

Bilet alamadılar sabah5te kalktım geliyorum diye gelme olay çıktı izdiham var dediler..

Ve duyduguma göre 600 bilet satılmıs sadece.. bunlar semtte abi dediklerimiz diyen adamlarla birlikte susturdular bizi..

Burdan da gelin susturun hadi..Bağıra bağıra söylüyorum..Beşiktaş'ı ekmek kapısı olarak görüp benim gibi gerçek taraftara eziyet edenler..Allah hepinizin BELASINI VERSİN..Sizi atacaz o tribünlerden az kaldı millet uyandı artık..O karaborsa biletleri de uygun bir şekilde yedireceğiz size..Adi rantçılar..

Daha da ileri gideyim istemiyorum seni Çarşı..İstemeyen de çok bunu çok iyi biliyorum..

Taner

ne diyim haklısın kardeş bende maça gitmeyi çok isterdim ama biliyodum olacakları o yüzden gitmedim

ZeMaHŞeR

Bazen susmak en iyi cevaptır.. Forza'da okudum.. Çoğu kişi bilet alamadan geri dönmüş...
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

msaribas

forzada şu aralar bilet satışlarındaki olaylar ve semtteki karaborsacılar hakkında yazılan herşey titizlikle silinmekte. 1. sayfasını okuduğum 5 sayfalık yazının 2. sayfasına geçemeden sildiler.
Ben bilet almaya gitmedim, olacakları az çok tahmin ettiğim için.

kartalemre

bjkclub arkadasım bela okuma benımde kapalı alttan kombınem var bende almak ıcı9n gıttım bılet alamadım yanı karaborsa fılan olmaz bu macta sen kafanı yorma hem sen carsıdan dahamı ıyı desteklıyecksın takımı kardes besıktas fenerbahce macında gorduk bılet alanları ses cıkmadı ılk defa ınonude kardes rezıl olduk o macta 29mart 2008 ınonudekı macta sen ne dıyosun barı sen yapma kardesım

ZeMaHŞeR

yapma kardeşim ya.. adam sonuna kadar haklı.. sen gece yarısından bilet için sıraya gir... sabah olunca karaborsacılar biletleri toplasın...

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

[KralKartal]

Alıntı yapılan: kartalemre - Kasım 28, 2008, 16:19:44
hem sen carsıdan dahamı ıyı desteklıyecksın takımı

O maca gitmek herkesin hakkidir, CARSI desteklesin desteklemesin, bilet sirasina girenler
bilet bulamiyorsa, bunun adi nedir acaba???

Burda KARABORSA yapip, ceplere para koyanlari herkes cok iyi biliyor...
Besiktasin gercek askerlerini bu rant bitirdi zaten...Geriye kalanlarlada
kör topal ilerliyoruz (sözüm meclisten disari)..

Gecmis olsun bjkclub.. Umarim boyle olaylar tekrarlanmaz birdaha diyecegim ama
ettigin laflar biraz agir kacmis gibi... elestiri yap ama hakaret etmeden lutfen
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ZeMaHŞeR

Geçen seneki BJK-FB derbisinde 60'lık bilete 120 YTL'den kapı açmışlardı... Zar zor 90' a almıştıkda içeri girebilmiştik... Birde biz anadolu'dan geliyoruz...

Sabah erken saatte Stad'a geldik adım atıyoz karşımıza karaborsacı çıkıyor...

en büyük karaborsacı BiLEtİX...

bjkclub

Alıntı yapılan: MuRaT - Kasım 28, 2008, 18:56:24
Geçen seneki BJK-FB derbisinde 60'lık bilete 120 YTL'den kapı açmışlardı... Zar zor 90' a almıştıkda içeri girebilmiştik... Birde biz anadolu'dan geliyoruz...

Sabah erken saatte Stad'a geldik adım atıyoz karşımıza karaborsacı çıkıyor...

en büyük karaborsacı BiLEtİX...

Dostum forzada o konuyu açan da benim.O konuyu açana b[kufur otomatik editlenmistir]arsan artık kaydını göremezsin.Ama işlerine gelince öyle gelmeyince böyle.
Biletlerin nereye gittiğine dair forzada en ufak bir bilgi yok.
Bu biletleri alanlar tekrar söylüyorum yönetimin yalakalarıdır.Düşüncelerini değil rantlarını ön planda tutmaktadır.Bu Çarşı tarihin en kötü yönetimine gık çıkarmıyor.
Sosyete'ye katılmamak elde değil.
Ayrıca kimse mertebe taslamasın evet kardeşim ben Çarşı'dan daha iyi desteklerim en azından gönülden desteklerim bana birileri bilet verse de desteklerim vermese de desteklerim.
Beşiktaş'ın acil ve çok acil yeni ve temiz bir taraftar oluşumuna ihtiyaç vardır.Bunun için kafamda bazı projeler var çok sağlam arkadaşlarım da var umaım burası da bu konuda bir üs olur.

KeePSaKe

Bugün tv de haberlerde gördüm hiç güzel görüntüler yoktu millet birbirini yiyordu bilet için...
Since 1903

eren06

Bende doğruları söylediğim için silindim o siteden.Adminler keyfine göre hareket ediyor orda.

ZeMaHŞeR

Forza'dan kendi isteğimle ihracım ben... Çünkü eski taraftarlar yok... Hepsi çıkarcı olmuş...

Dediğin gibi bir konu açılıyor ve ne hikmetse hemen siliniyor.. Kimse istediklerini yazamıyor.. Yazanlarıda ihraç ediyorlar....

erdinc1926

aynı olaylar herkesin başına geldi demek ki.

okulum olduğundan arkadaşlarım bilet almak için sabahın 4-5 gibi sıraya girdiler.

en az 3 kere sıradan atıp yollamışlar

arkadaşlarımı ve diğer beşiktaşlıları

gişeler açıldığında (isim vermeyeceğim) ağır toplar gişeye girip toplu biletlerini aldıktan sonra ilerliyorlar ve geriye kalanlar satılıyor.

kadınköy'e gitmek için kaç hafta beklemiştik ve ne hayellerimiz vardı

istesem semtteki abilerime söyleyerekte giderim ama içimezde ukte kaldı işte

napalım kısmetse seneye...
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

NoPasaran

Dün Tvde üzülerek seyrettim :)

Tvde spikerin bir grubun gelip en öne geçip biletleri alması üzerine Polis olaya el koydu deyince anladımki herşey aynı

Bu düzen böyle malesef..

Değişen bişey yok..

Alayına şöyle
Halkın Takımı
Yok şöyle yok böyle

Tribün kültürü bozuk malesef..

İstifa edip Lig tv kültürünü yaşadığım için çok mutluyum açıkcası..

Beşiktaşımı en çok Tv den seyrederken zevk alıyorum ben , tavsiye ederim
Aşk bu Aşk !

volkanca.net