Ana Menü

Beşiktaş'tan Roque Junior bombası

Başlatan carsiköln, Ocak 20, 2007, 12:12:51

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsiköln

Kartal, transferde sessizliğini bozmak üzere... Siyah-beyazlıların, Almanya'nın Bayer Leverkusen takımında forma giyen 31 yaşındaki Brezilyalı savunma oyuncusu Roque Junior'un peşinde olduğu ifade edildi. Beşiktaş, Sivassporlu Servet Çetin için de yeniden harekete geçti.

Junior atağı

Bonservis bedelinin 1.5 milyon euro olduğu ifade edilen Roque Junior, Beşiktaş'tan yıllık 2.5 milyon euro istedi.

Almanya'da mutsuz
Beşiktaş, ara transfer dönemi kapanmadan kadrosunu güçlendirmek için çalışmalarını hızlandırdı. Siyah-beyazlılar, bir yandan Kleberson'un pürüzleri ile uğraşırken, bir yandan da savunmaya kaliteli bir yabancı almak için girişimlerde bulunuyor. Kartal'ın aklındaki ilk ismin Leverkusen'de forma giyen Roque Junior olduğu öğrenildi.
Tecrübeli futbolcunun Alman ekibinde mutlu olmadığı ve ayrılmak istediği ifade edildi.

Sambacı 31 yaşında
Almanların Türkiye temsilcisi, Beşiktaşlı yetkililerle bir görüşme yaparak, "Roque Junior, Leverkusen'de kalmak istemiyor. Bonservisi 1.5 milyon euro olan Brezilyalı oyuncu da yıllık 2.5 milyon euro istiyor" dedi. Türkiye'ye gelmeye sıcak baktığı öğrenilen Junior'un, indirim yapabileceğini bildirdiği öğrenildi. Beşiktaş yönetimi de "Dengeleri bozmayacak bir rakam olursa işi bitiririz" kararını aldı.

KİMDİR
Brezilya'nın Santa Rita Do Sapucai bölgesinde doğan Roque Junior, 1.86 boyunda ve 73 kilo ağırlığında. Savunmada görev yapan sambacı, Leverkusen'den önce L. United'da forma giydi.
Fatih DOĞAN
Inadina Beşiktaş

Adriano

Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

carsi52

Bölünür senin için uykular!

Mystery

Unforgiven

Balon ya devre arasında böle transfer olmaz ya, ama alırlarsada iyi olur bızım defans için şu servetide fotomaç bize kilitlemeden sezon kapansa hayırlısı ilede kombıneyı kırmasak yazık olucak yoksa :(
Kimbilir sen benim halimde sakinliğimde ne buldun,bense yorgundum kendi kendime sokuldum,uyuya kaldım AKLIMIN İPLERİNİ SALDIM o giderken biran durup peşinden baktım nedersin,umarım beni affedersin nedersin,umarım beni affedersin,belkide terkedip gidersin,nedersin[/b

dejembeji

bncede baLon haberdir.ama geLırse de manyak oLur..adam kaliteLi topcu...

Spy radamantis

haber balonn olabilir ama gelirse cok iyi olur
BaBalaR CorTLaMaZ

@LAYINA GİDER

CANER BALLI ÇARŞI İZMİR

YALAN BİR HABERDİR AMA GELSE MANYAK OLURR
KORKUNUN ECELE FAYDASI YOKTUR BURASI KÜÇÜKPARK BURDAN ÇIKIŞ YOKTURR

burak_bjk

Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

bjkerem

arkadaslar ben almanyaliyim,alman dergisindede okudum galiba dogru.ama bence psg deki toure daha iyi ve daha etkili bi defans.saygilar renktaslarim