Ana Menü

Serhat’tan mesaj var

Başlatan carsiköln, Ocak 20, 2007, 12:11:56

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsiköln

Beşiktaş'ın gündeminde olan golcü futbolcu transferiyle ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.

'Beni arayan yok'
Beşiktaş'ın renklerine bağlamak için büyük uğraş verdiği ve Anderlecht'e 1.5 milyon Euro önerdiği Serhat Akın'dan kötü haber... Christoph Daum'un çalıştırdığı Köln'e daha yakın olduğunu söyleyen gurbetçi futbolcu, "Beşiktaş'ın kulübümle görüştüğünü biliyorum ancak bir anlaşma olmadığı açık... Bana direk olarak değil ancak menacerim aracılığıyla teklifleri oldu. Belçika'dan sonra, İspanya ya da Almanya'da oynamak istiyorum. Ancak öyle gelişmeler yaşandı ki, Türkiye'ye geri dönme noktasına gelmiştim" dedi.

Kiralık gidecek
Sakatlığı sonrasında eski gücüne kavuştuğunu dile getiren milli futbolcu, "Şu an kesinleşmiş birşey yok. Ancak Köln beni daha çok istiyor. Daum çok ilgili. Birkaç kez de görüştüm. Sanırım Anderlecht ile görüşüp kiralık olarak transferi gerçekleştirecekler. Biraz daha bekleyip kesin kararımı vereceğim. Belçika'da kalsam bile paramı alırım ancak çalışmadan kazanmak karakterime ters düşer. Transferimin bir an önce gerçekleşmesini istiyorum. En geç önümüzdeki hafta Köln ya da Beşiktaş'a imza atmış olabilirim" ifadesini kullandı.
Inadina Beşiktaş

carsi52

ya bunları basında beşiktaşda açman gerekmiyo mu bu konuları?
Bölünür senin için uykular!

CANER BALLI ÇARŞI İZMİR

YA KEŞKE GELSEYDİ ADAM İYİ TOPÇU
KORKUNUN ECELE FAYDASI YOKTUR BURASI KÜÇÜKPARK BURDAN ÇIKIŞ YOKTURR

Unforgiven

Daum takımı olan köln kiralık gitcekmiş anderchlet basın sözcusu söğlemiş ;D
Kimbilir sen benim halimde sakinliğimde ne buldun,bense yorgundum kendi kendime sokuldum,uyuya kaldım AKLIMIN İPLERİNİ SALDIM o giderken biran durup peşinden baktım nedersin,umarım beni affedersin nedersin,umarım beni affedersin,belkide terkedip gidersin,nedersin[/b

CANER BALLI ÇARŞI İZMİR

ASLINDA İYİ OLMUŞ BÜTÜN TAKIMI EZİKBAHÇENİN ARTIKLARIYLA TOPLAMAYALIM
KORKUNUN ECELE FAYDASI YOKTUR BURASI KÜÇÜKPARK BURDAN ÇIKIŞ YOKTURR

bjkerem

arkadaslar gelseydi gercekten iyi olcakti.serhat iyi bi futbolcu ve bizede lazim idi.ama olsun.bizim genceler toparlasin kendilerini kimseye ihtiyacimiz kalmicak cunki takimimizda hepsi kaliteli

@LAYINA GİDER

dün gol attı serhat 3.1 yendiler deplasmanda luciano ve alpay birer asisitle katkıda bulundular