Ana Menü

Derbi primi belli oldu

Başlatan [KralKartal], Kasım 26, 2008, 13:20:52

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Derbi primi belli oldu

Yönetimimiz, cumartesi günü deplasmanda oynanacak kritik Fenerbahçe derbisinden galibiyetle dönülmesi halinde futbolcularımıza 15'er bin YTL prim verilmesini kararlaştırdı.   

Kaynak: Fanatik
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ZeMaHŞeR

Futbolculara para vereceğine Basketbol oyuncularına para ver...
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

+18 !

Alıntı yapılan: MuRaT - Kasım 26, 2008, 13:22:16
Futbolculara para vereceğine Basketbol oyuncularına para ver...
katıLıyorum abi..

[KralKartal]

Kriz Besiktasida vurmus, onceleri bu maci alin 30 bin dolar prim vardi,
simdi YTLye döndü vede prim miktarida azaldi...

Primlere karsiyim zaten, gereksiz... parasini aliyor herkes
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ZeMaHŞeR

abi azaldı ama baketbolcular para alamazken bunlara bu maç için prim vermek nerden çıktı... 2 oyuncu gitti.. Takım berbat.. Daha bakalım diğer branşlarda ne olacak.. acaba onlar para alabiliyor mu?

eren06

o zmn sizde futbolu bırakın basketbol maçlarına gidin basketbol formaları alın akatlardan kombine alın.her deplasmana gidin her şeyde yönetim suçlu dimi.geçen sene basket takımı iyiyken nerdeydiniz?primle basketin ne alakası var konuyu nerden nereye çekiyonuz.

eRe

prim cok hosuma gıden bır olay degıl
futbolcu zaten cıktıgı her macı kazanmak ıcın cıkmalı prımde ne oluyor
ama alıstırdık artık vermezsen suc olmaya basladı
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

+18 !

Alıntı yapılan: eren06 - Kasım 27, 2008, 01:30:10
o zmn sizde futbolu bırakın basketbol maçlarına gidin basketbol formaları alın akatlardan kombine alın.her deplasmana gidin her şeyde yönetim suçlu dimi.geçen sene basket takımı iyiyken nerdeydiniz?primle basketin ne alakası var konuyu nerden nereye çekiyonuz.
peki biz forma aLınca sadece futboLa mı gider sence o para ya da kombine aLınca..?

eren06

Alıntı yapılan: +18 ! - Kasım 27, 2008, 12:18:36
peki biz forma aLınca sadece futboLa mı gider sence o para ya da kombine aLınca..?
tabi futbola gider adı üstünde amatör branş.basketbola destek vermek istiyosan her maç akatlara git.

ZeMaHŞeR

Basketbolcular aylardır 5 kuruş alamıyor... Onlar ve diğer branşlardaki oyuncular para alamazken yönetim futbolculara prim veriyor.. sen önce git onların parasını öde...

+18 !

Alıntı yapılan: eren06 - Kasım 27, 2008, 12:47:55
Alıntı yapılan: +18 ! - Kasım 27, 2008, 12:18:36
tabi futbola gider adı üstünde amatör branş.basketbola destek vermek istiyosan her maç akatlara git.
emin oL imkanım oLsa her maç giderdim.. ama sen eğer haLa vefakar Beşiktaş Taraftarını suçluyorsan birşey diyemem.. yönetimin bu kadar kötüyken.. bunun rekLam geLiri var Forma satışLarının geLiri var koskocaman Beşiktaş klubü Basketbol takımına para vermiyorsa bu taraftarın suçu değiLdir..

eren06

Basketbol takıkımı oyuncularına maaşlarını ödememek gerçekten ayıp haklısın

ilhan mansız_melis

basketbolcularda para yok be
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

erdinc1926

koskoca beşiktaş kulübü böyle şeylerin olmaması lazım,her ne kadar ilgilenmesemde yönetim uyuma basketbola sahip çık.

prim olayıda ayrı bir motivasyondur.
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

Simurg

o kadar para alıp yüreğinizi koymadan oynarsanız yazıklar olsun

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..