Ana Menü

Beşiktaş'tan Yeni Yıl Sürprizi

Başlatan ilhan mansız_melis, Kasım 25, 2008, 20:25:45

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

Beşiktaş Kulübü'nün lisanslı ürünlerini satan Kartal Yuvası, taraftarlar için yeni yıl hediye paketleri hazırladı.

Kartal Yuvası, 2009 yılı için planlanan mağaza sayısına ulaşmak ve daha çok Beşiktaş taraftarını lisanslı ürünle buluşturabilmek amacıyla geçen yıl olduğu gibi bu yıl da yılbaşı hediye paketleri hazırlayarak camianın beğenisine sundu. Paketlerden elde edilecek gelir, yeni mağaza bütçelerinin oluşturulmasında kullanılacak.

Taraftarlar, yılbaşı hediye paketleri içindeki ürünleri normaline göre yüzde 25 daha ucuza alabilecek. 2 farklı içerik olarak hazırlanan paketlerin satış fiyatları, paket içerisinde bulunan ürünlerin perakende satış fiyatlarına yüzde 25 indirim uygulanmış haliyle 100 YTL ve 250 YTL olarak belirlendi.

Umbro 08-09 beyaz forma, atkı, bere, eldiven, rozet, çakmak, büyük boy flama, sloganlı stıcker, kutu mendil gibi ürünlerin bulunduğu Yılbaşı Hediye Paketi 100 YTL'den satılacak.

Umbro 08-09 çubuklu forma, fermuarlı swet-shırt, erkek tek alt eşofman, polo yaka triko kazak, küçük damalı atkı, bere, eldiven, flama, rozet, çakmak, mum ve altlığı, kutu mendil, çerçeve yatay, çay takımı 6'lı set, pvc bardak altlığı, sauna sorong gibi ürünlerin yer aldığı VIP Yılbaşı Hediye Paketi de 250 YTL'den satışa sunulacak.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ZeMaHŞeR

aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

1110

Şu 100 liralık paketteki forma çubuklu olsaydı nolurdu sanki

Çubuklu olsaydı alırdım

ilhan mansız_melis

djinonu

Ne olur:(
biz paket maket istemiyoruz
istedigimiz su futbol takimini sampyion GÖRMEK!!!!!!!!!!!!!!!!!
baska birsey istemiyoruz arkadas!!!!!!!!!!!!!

salvador

cubuklu vermezler hep ters iş yaparlar

paramızmı var alalım ögrenci adamız
www.cansuyu.biz/forum/index.php

sizleride bekleriz...

eren06

250 lik paket süpermiş belki bi hayırsever alır yılbaşında o paketi bize :D

erdibatmaz

bana yılbaşında hediye almayı falan düşünen varsa aranızda, bunlardan birini alabilir.. ;D
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

1110

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

ZeMaHŞeR

aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

+18 !

param oLsada aLamam zaten.. kartaL yuvası yok..

aquilas

ulan doğalgaz telefon faturası elektrik su internet kira asıl paket bende bu ay felaket girdi telefon sanki mahallenin kontörlü telefonu eletrik desen sanki mahalle bizden çekiyo su faturasımı askinin bana gıcıklığımı anlamadım yaw ben değil paket almayı eldiven bile alamam bu ay

ilhan mansız_melis

250'li de var ama o da çok ya ben daha Bursa'ya gidicem nasıl alalım biz onu

carsi52

Bölünür senin için uykular!