Ana Menü

Denizli 3-4 lük maç ile motive ediyor

Başlatan NoPasaran, Kasım 25, 2008, 13:30:53

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Şampiyonluk yarışındaki tüm rakiplerinin puan kaybettiği geçen haftayı 3 puanla kapatan Beşiktaşımız havaya girdi. Teknik direktörümüz Mustafa Denizli, bu hafta Fenerbahçe ile oynanacak derbiye oyuncularını bu moralle hazırlarken, motivasyon için de ligde Kanarya'ya karşı elde edilen son zaferi kullanıyor ve bu müsabakanın kasetini takıma izletiyor.

Beşiktaşımız, Turkcell Süper Lig'de 18 Nisan 2005'te oynanan maçta Fenerbahçe'yi 4-3 yenmişti. bu maçta kaleci Cordoba kırmızı kart görürken, kaleye Pancu geçmiş ve 'Kadıköy Panteri' lakabını almıştı. Bu zaferin ardından ligde iki takım 6 kez daha karşılaşırken, bu maçların 4'ünü Fenerbahçe galibiyetle kapattı. Diğer iki maçtan da beraberlik çıktı...

Denizli, 4-3'lük zaferle motive ettiği futbolcularla da bazen toplu, bazen özel olarak konuşuyor. Mustafa Hoca oyuncularını, 'Ligde geçen hafta büyük bir avantaj yakaladık. İlk yarıyı lider bitirme şansımız bir hayli yüksek. Derbiyi kazanırsak, Fener belki de yarış dışı kalacak ve ondan sonra önümüz iyice açılacak' diyerek havaya sokuyor.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Bu sabah işe gelirken aynen bunu düşünüyodum bende..

Oyuncuları alırım bu maçı izlettiririm. Yeni oyuncularda görür o günü en azından..

Işıkları kapatacaksın ve seyredeceksin. Buradan yine çıkacağız diyeceksin..

O maçtaki mesajı almışlardır umarım..

Hadi çocuklar be

Bi kez daha..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

+18 !

futboLcu psikoLojisini biLiyor adam ya bende oLsam bende öyLe motive ederdim :D

erdibatmaz

evet klasik bi yöntem forumlarda hep konuşuldu bu. Takacaksın kasedi izleteceksin. Bu maçı izleyen futbolcu geriye düşmenin ne demek oduğunu bilmez ve motivasyon geri tepebilir o da ayrı bir konu.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

carlito1903

Sizi bilmem ama ben bu maçta en çok Mustafa Denizli'ye güveniyorum, mental olarak bu maça oyuncuları çok iyi hazırlayacağına eminim ben...

Ancak böyle şeyleri fazla da abartmamak lazım, aşırı motivasyon her zaman hata yaptırır...

ilhan mansız_melis

Aklını seveyim Denizli aklını :D

Ulen bi kez daha kazanın şu maçı ya
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.