Ana Menü

Serdar Kurtuluş Kadroya alınmadı

Başlatan NoPasaran, Kasım 22, 2008, 23:26:58

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaşımız, Süper Lig'in 12. haftasında Eskişehirspr ile Pazar akşamı oynayacağı karşılaşmanın hazırlıklarını bu akşam yaptığı antrenman ile tamamladı.

Nevzat Demir Tesisleri'nde basına kapalı yapılan antrenmanı tam kadro gerçekleştiren siyah beyazlı takımda teknik direktör Mustafa Denizli, 18 kişilik maç kadrosuna Serdar Kurtuluş'u, Ali Tandoğan'ı Batuhan Karadeniz'i ve Tuna Üzümcü'yü almadı. Sezon başından bu yana ilk 11'de yer bulan Serdar Kurtuluş, ligin 9. haftasında oynanan ve Beşiktaşımızın 1-0 mağlup olduğu Kayserispor maçında, siyah beyazlı takımın yediği golde topu kale çizgisinden uzaklaştıramadığı için kaybedilen üç puandan sorumlu tutulmuştu. O maçın ardından ilk 11 şansı yakalayamayan Serdar Kurtuluş, Eskişehirspor maçı kadrosuna dahil edilmedi.

Teknik direktörümüz Denizli'nin, yarınki maç öncesi yapılan son antrenmanda taktik ağırlıklı bir çalışma yaptırdığı öğrenildi.

Takımımızın 18 kişilik kadrosunda şu isimler yer aldı:

"Matias Delgado, Mert Nobre, Rüştü Reçber, Ekrem Dağ, Hakan Arıkan, Gökhan Zan, Serdar Özkan, Zapotocny, Sivok, Cisse, Bobo, Uğur İnceman, İbrahim Üzülmez, Tello, İbrahim Toraman, Seric, Filip Holosko, Aydın Karabulut"

Beşiktaş'ın yarın Eskişehirspor karşısına şu ilk 11 ile çıkması bekleniyor:

Rüştü, İbrahim Toraman, Zapotocny, İbrahim Üzülmez, Sivok, Cisse, Ekrem Dağ, Tello, Delgado, Holosko, Nobre

Kaynak: DHA
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

2-3 gündür bu maçın kadrosunu bekliyordum ben..

Serdar Kurtuluş ile ilgili Denizlinin kararı ne olacak diye..

İlk gün Ertuğrul SAĞLAM la ilgili sözlerinden sonra umarım Denizli hata yapıp kadro dışı bırakmaz demiştim Serdar Kurtuluşu ancak bu geçen süreçte düşüncelerim değişti..

Serdar Kurtuluş hem Ertuğrul Sağlamla ilgili sözlerinden hemde hangi takımlısın sorusuna verilen cevapta sonra Beşiktaşta çok kalmak isteyeceğini düşünmüyorum. Muhtemelen bir takımla transfer görüşmesi yaptı diye alıkoymaktan kendimi alamıyorum..

Ön Liberosunu yabancılara teslim eden ve bunda çok başarısız görüntü çizen Fenerbahçe ile görüşüyormu diye düşünmüyor değilim. Hepimiz biliyorki örnek aldığı Futbolcuda EMRE!

Yanlış yoldasın serdar :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eren06

Çok doğru bir karar M.Denizliyi tebrik ediyorum.Ayrıca Serdar özkan Beşiktaşlıdır kurtuluş gibi hain değildir.

Ersin Develi

Bir öğrencinin ''Şimdi Beşiktaş'ta oynuyorsunuz ama tuttuğunuz bir takım var mı?'' sorusu üzerine ise genç oyuncu, ''Herkesin gönlünde tuttuğu bir takım vardır. Benim de tabi ki gönlümde bir takım var, ama bunu burada söylemek istemiyorum'' diyerek, tuttuğu takımı açıklamadı.

Gönlündeki Takımla Üstündeki Formanın Renkleri Aynı Olacak Ötesi Berisi Yok Bunun.Git Gönlündeki Takıma

[KralKartal]

Serdar oynasin oynamasin umrumda degilde
sadece yanlis olan nokta, TOPU CIZGIDEN CIKARTAMADIGI ICIN VE GOLUN SORUMLUSU
OLARAK KADROYA alinmadi demek cok cok yanlis..amatörce birsey, Denizliye yakistiramadim
eger ki dogruysa...Cocuk oyuncagimi bu ? Orada takim oyunu oynaniyor, serdarin üzerine mac
yapilmiyor....Simdi her hatada bir futbolcu kesilecekse , kadroda oyuncu kalmaz
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Ondan dolayı değildir sanmam ihsan..

Öyle olsa zapoda sivs maçının sorumlularındandır :)

Son açıklamlarından sonra gitmek istediğini belli etti gibi geliyor bana
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Her gitmek veya satmak istedigini kesmek ne demek ?
buda amatörce degil mi?
bak yurt disindaki futbolcu, suan hangi takima gidecegini biliyordur,
takimida az cok gitmek istedigini bilir, ama son maca kadar adam gibi oynar..

Turkiyede ise, en ufak olayda, pafa gonderilir, oynatilmaz felan..

carsi52

Darısı özkan'ın başına.
Biraz akıllansınlar.
Bölünür senin için uykular!

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

carlito1903

Bi kaç maç daha kalsın bence kadronun dışında, belki akıllanır...

[KralKartal]

Delgadoyuda 2 mac kesin bak nasil oynayacak

CR7

delgado kesilirse küser filan kesmemek lazım onu
bobo varken kesecek delgado kesilirmi hiç
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

+18 !

abi sanırım yiğit abi Laf dokundurmuş..