Ana Menü

Kleberson'a Rus kancası

Başlatan çArþý_ulan, Kasım 22, 2006, 11:49:54

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

çArþý_ulan

Beşiktaş'ın başarılı orta saha oyuncusu Jose Kleberson'a Rusya'nın Spartak Moskova takımı talip oldu. Bu sezon beklenen patlamayı bir türlü gerçekleştiremeyen Sambacı yıldız için Rus ekibinin kesenin ağzını açmaya hazır olduğu ifade edildi. CSKA Sofya maçında omzu çıktıktan sonra eski formunu yakalamayan yıldız oyuncunun de Rus kulübüne, "Ben profesyonel bir oyuncuyum. Ama şu anda takımımın başarısını düşünüyorum. Bu konuyu yönetim ile konuşun" dediği öğrenildi. Başkan Yıldırım Demirören ve 2. Başkan Murat Aksu'nun önümüzdeki günlerde bu transfer hakkında teknik direktör Jean Tigana ile de detaylı bir toplantı yapacağı ifade edildi.

superspor.com

ugur24

ben doğru olduğunu sanmıyorum bu haberin ama inşallah doğrudur da bir an önce gider kleberson takımdan..hem ruslar iyi para verir...devre arası gitsin hemen..

Çarşı10-ur

kleberson guronmeyen gucumuz bu takımda
www.carsi10ur.picz[edit]om
http://www5.yonja.com/ruhumuzburda

eren06

kleberson kendi toparlarsa çok faydalı olacaktır...

@LAYINA GİDER

husoeagle

klebersonun gitmesi fayda değil zarar sağlar
klebersona ihtiyacımız var gitmesin

çArþý_ulan

bencede gizli güç kelberson...biz hep gideni arıyoruz gitmesin

Non Mollare Mai

Walla qitsede üzüLmem kaLsada sevinmem.
edit

salvador

su an da klenın yerını dolduracak kımse yok
www.cansuyu.biz/forum/index.php

sizleride bekleriz...

black-eagle

yerini dolduracaklarına eminlerse gitsin
bu sevda bitmez hasret bitmez isteyen gider hiç farketmez bu alemde cArsi  herşeye karşı allah affeder cArsi affetmez!!!

keskinli

Alıntı yapılan: Smyrnian_LucA - Kasım 22, 2006, 15:13:27
Walla qitsede üzüLmem kaLsada sevinmem.
varligida belli degil yokluguda:-)
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

epitaph_

bı ınsan bı macta sureklı top kaybeder mı ya sureklı? fener macında hayretler ıcınde ızledım hanı kamera sakası falan deseler ınanıcam hayret bı olay takımda herkes bır alem herkez ayrı bı telden calıyor

freedom forever

adam oynarken etmediim küfür kalmıyo ,oynamadımı ner desin kleberson die ağlamaya başlıyom bu adam hayalet gibi
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

melankolizm

Neresi gizli güç abiler

Gücü yokki gizlisi olsun..

Totnım maçında bir adama girdi onda da sakatlanııp çıkdı..

mafyalar korkutunca oynar belki

19caner03

kleberson hıc kımsenın beklemdıgı macda cıkıp o guzel futbolunu sergılıyo ama yanlıs bısey yapıyo guzel futbolunu her zmn sergılemesı lazım beşiktas da kalsın faydalı olcak