Ana Menü

Tello zam istedi!

Başlatan eRe, Kasım 22, 2008, 12:19:34

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

Beşiktaş'ta son maçlarda performansı yine düşen Tello'nun derdinin ne olduğu ortaya çıktı. Siyah beyazlı futbolcunun yönetimden zam istediği ve net bir yanıt alamadığı öğrenildi.  Geçen sezon Beşiktaş ile 3+1 yıllık sözleşme imzalayan Şilili futbolcu sezon başına 900 bin euro ücret alıyor.  Bu ücretinin az olduğunu son haftalarda dile getirmeye başlayan Tello, özellikle kaptan Delgado'ya yapılan zam nedeniyle rahatsız olduğu ve bu nedenle de başkan Yıldırım Demirören'e haber gönderdiği kaydedildi.  Yönetim kaptan da yaptığı Delgado'nun ücretini senelik 2 milyon 100 bin euroya çıkarmıştı. Delgado'nun yanı sıra Cisse'nin de senede 1.5 milyon euro kazanması Tello'nun isyan bayrağını açmasına neden oldu.   

SEN FUTBOLUNU OYNA

Beşiktaş yönetimi Tello'nun isteğine "Sen iyi oynamana bak. Delgado ve Cisse senden çok alıyor ama Zapotocny, Holosko, Sivok de 800'er bin euro kazanıyor. Sen parayı sorun yapma, iyi oyna devre arası ya da sezon sonu durumunu değerlendiririz. Beşiktaş her futbolcuya hak ettiği parayı verir. Bobo ve Delgado'nun parası ve sözleşmeleri nasıl uzatıldıysa aynı olay senin için de olabilir. Fakat bizim için tek öncelikli konu şu an Beşiktaş'ın başarısıdır" yanıtını verdi.

22.11.2008
Kaynak : Sabah
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

carlito1903

Ne çok sorunlu oyuncumuz var ya :)

Biri yedek kalmam küstüm der
Biri deplasmanlarda oynamaz
Biri sürekli sakatlanır
Biri zam ister
Biri kendini gece hayatına verir futbolu unutur
vs...

Şampiyonluk yolunda en büyük rakibimiz kendimiz bence... 

NoPasaran

Tello son maçlarda bence ORTA sahada delgadodan çok daha etkili..performans düşüsü konusu gol ile alakalı ise bilemiyorum tabi :)

Bu ekonomik krizde tellonun zam alması yerine Cisse ve Delgado ile görüşülmesi lazım

2.1 milyon euro son dönemde epey iyi para anlamına geliyor sanırım ;)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Beşiktaş yönetimi Tello'nun isteğine "Sen iyi oynamana bak. Delgado ve Cisse senden çok alıyor ama Zapotocny, Holosko, Sivok de 800'er bin euro kazanıyor.

Çok doğru denmiş burda Zapo Sivok ondan daha iyi oynuyorlar hem de daha az paraya bence de futbolunu oynasın o
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

CR7

ben sabah'ın haberlerine inanmıyorum

yine kolpa olduğunu düşünüyorum
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

eren06

Bu tür futbolcularla şampiyonluk hayal ne yazık ki

ilhan mansız_melis

ne güzel oynadın be dün
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.