Ana Menü

Sergen G.Saray Maçıyla Veda Ediyor..

Başlatan +18 !, Kasım 21, 2008, 13:28:56

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eren06

gese ile yapmaya gerek yok.şimdiki kadroyla 100. yıl kadrosu yapsa süper olur üzülmezde 100. yıl kadrosunda yer alır o maçta :D

Ersin Develi

Bence Eski Futbolcularla Olmalıydı...Cordoba,Zago,Ronaldo,Pancu,Ahmet Dursun,İlhan Mansız,Pascaaal Nooouma, Bunlar Gibi Futbolcuların Futbolu Bırakmış Olsa Bile İzlemek O Kadar Zevk Verirki...Çünkü Bu Futbolcularda Ruh Vardı Para İçin Değil Üstündeki Siyah Beyaz Forma İçin Oynuyordular...Hani Diyoruz ya Ölümsüz Olmak İçin Yüreğini Ortaya Koymak Gerekir...İşte öyle

kartalpenchesi

ben de 100. yıl kadrosuyla yapılsa daha iyi olur diyorum
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

NoPasaran

GS ne alaka cidden..

Sergen kendi istemiş olabilir belki..

Gördüğüm en yetenekli adamlardan birisidir sergen.Onun sahada olması benim için paha biçilmez bir güven duygusuydu. Şampiyonmda yaptı bizi krallar gibi gitti :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

TV de ise Besiktas Yonetiminin bunu planladigini duydum, sergenin degil..

Ayrica bu sene Besiktasimda oynasin yeter 30 dakika rahat oynar, buda bize yeter
ORTA sahayi kurtar Sergen, birak JUBILEYI, Al 10 numarali formayi yesil sahalara dön!
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

akbaba71

G.Saray'dan Sergen'e ret!
Beşiktaş futbol altyapısında antrenörlük stajına başlayan siyah-beyazlıların eski milli futbolcusu Sergen Yalçın, Beşiktaş 14 Yaş Altı Takımı'nın Sakaryaspor'la yaptığı maçı izledi. Fulya'daki tesislerde yapılan karşılaşma öncesi siyah-beyazlı takımın futbolcularıyla fotoğraf çektiren Sergen Yalçın, stajyer antrenörlük sürecinin 6 ay olduğunu söyledi.   Sergen Yalçın, BJK TV'ye verdiği özel röportajda şunları kaydetti: ''Yazın B Pro Lisans Kursu'na gittikten sonra federasyonun bir uygulaması var, staj yapmanız gerekiyor. Beşiktaş altyapısında bir yıl boyunca bu süreci tamamladıktan sonra A kursuna girmem gerekiyor. Ondan sonra zaten normal çalışma imkanı buluyorum. Ayrıca altyapıdaki bu yetenekli oyuncularla çalışmaktan memnunum, onlarla bir şeyler paylaşmak, onların futbol gelişimlerine katkıda bulunmak beni fazlasıyla memnun ediyor. Profesyonel futbol hayatımızdan dolayı altyapıdaki çocuklarla çok fazla ilgilenemedik. Şimdi ilgilenme şansı buldum. Çok mutluyum.''
-''İHTİYAÇ OLDUĞU SÜRECE HER ZAMAN GÖREVE HAZIRIZ''-
Beşiktaş (A) Takımı'nda kendisine ihtiyaç olduğu sürece her zaman göreve hazır olduğunu vurgulayan Sergen, şöyle devam etti: ''Ne zaman ihtiyaç olur ise oraya biz geçeriz. Başkanımızla bu konuyu konuştuk zaten, problem yok. Ama öncelikle bu süreci tamamlamak zorundayım. Mayıs'a kadar vize sürecini tamamlayıp, sonra kursa gidip, ondan sonra çok rahat bir şekilde çalışabilmemi sağlayacak belgeyi alacağım. Belgeyi aldıktan sonra rahat rahat çalışabilirim. Ama şu anda Mayıs'a kadar bir şey gözükmüyor.''
-JÜBİLE HAZIRLIĞI-
Sergen Yalçın, sezonun devre arasında jübile yapmak için girişimlerinin sürdüğünü kaydetti. Devre arasında Beşiktaş ve Galatasaray'ın karşılaşacağı maçta jübile yapmayı planladığını anlatan Sergen, şunları söyledi: ''Ama Galatasaray'dan olumlu cevap gelmedi. Galatasaray kabul etmedi. Galatasaray takımının programı biraz yoğun. Başka takımlarla görüşüyorum. Ama iyi bir takım olması lazım. Taraftarın ilgi göstereceği bir takım olması lazım. İyi bir organizasyon planlıyorum. O yüzden zamanı iyi seçip, iyi bir takım bulmak lazım. Tanıdığım sanatçı arkadaşlar da var. Onlar ücret almadan müzikleri ve şovlarıyla jübileme katkıda bulunmak istiyorlar. Özellikle Beşiktaşlı olan sanatçı arkadaşlar var. Ama şu anda takımı bulup, günü belirleyemedik.''
22.11.2008
Kaynak : AA

http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

[KralKartal]

Red etti diyoruzda SEREGN kendi diyor kabul etmediler diye...
Sanki AYIPMIS gibi lanse ediliyor...Sergen acikliyor, yogun programlari var diye
kabul edilmedi diyor... Gayet dogal birsey...

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

djinonu

arkadaslar ne güzel red edilmis simdi bi ümit daha dogdu 100 yil kadrosu icin

ama baska bi sorum göreve hazirim derken
ligte mi oynamaya hazirim demek oluyor?

ilhan mansız_melis

sevindim g. sarayın reddetmesine iyi olmuş
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ZeMaHŞeR

GS kabul etmemiş iyi oldu bu...
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

CR7

bence 100.yıl kadrosuyla yapılmasın hezimet yaşanır çünkü
ilhan-ahmet-pancu-giunti-sergen-nouma ne kadroydu be aah ahh...
bir de 100.yıl kadrosundan çıkarılması gereken adamlar var onları da düşünmek lazım ;)
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

djinonu

düsünsenize taraftar 100yil kadrosu icin tezahürat yapiyor ve as takimi islikliyor o macta
ne pis koyar beee :D
belki o zaman akillari baslarina gelir

saldır beşiktaş

Beşiktaş alt yapısında antrenörlük stajı yapan Sergen Yalçın, 14 Yaş Altı Takımı'nın Sakaryaspor'u 3-2 yendiği maçı izledi. Beşiktaş ile Galatasaray arasında oynanması planlanan jübile maçını sarı-kırmızılı ekibin kabul etmediğini söyleyen Sergen, küçük yıldız Muhammed Demirci ile de fotoğraf çektirdi.

Sabah
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

KeePSaKe

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Kasım 22, 2008, 16:21:54
TV de ise Besiktas Yonetiminin bunu planladigini duydum, sergenin degil..

Ayrica bu sene Besiktasimda oynasin yeter 30 dakika rahat oynar, buda bize yeter
ORTA sahayi kurtar Sergen, birak JUBILEYI, Al 10 numarali formayi yesil sahalara dön!

Katılıyorum.
Since 1903