Ana Menü

Orhan Yıldırım'dan müthiş iddia: İki yönetici tekme tokat kavga etti

Başlatan Simurg, Kasım 20, 2008, 13:31:17

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Orhan Yıldırım'dan müthiş iddia: İki yönetici tekme tokat kavga etti
Fanatik Gazetesi yazarı Orhan Yıldırım, bugünkü köşe yazısında Beşiktaşlı iki yöneticinin Etiler'de tekme tokat kavga ettiğini yazdı. İşte o yazı:

Denizli korkuyor

Şu bir gerçek, Mustafa Denizli'nin göreve gelmesinden sonra Beşiktaş'ta büyük bir değişim yaşandı. Denizli ilk olarak savunmanın gerisine hapsedilen Tello'yu öne çıkardı. Serbestlik tanıdı. Takımın arkadan gelip, iyi top kullanan, şut atıp, pas veren, oyunu bir anda terse çevirebilen tek oyuncusu olan Şilili büyük güç oldu. Bir benzer olay da sağda yaşandı. Israrla çizgide görevlendirilen, Holosko, kaleye yakın bölgeye 'joker' olarak sunuldu. Form düşüklüğü olsa da, olumlu işler de yaptı. Çift ön libero sistemi rafa kaldırılıp, daha çok ofansif anlayış takıma yansıdı. İbrahimler yeniden kazanıldı. Yardımlaşma, kazanma azmi tavan yaptı. Göze hoş gelen futbol izlettirdi. Takımın oynadığı oyundan herkes memnun. Ancak sorun bütün bu olumlu gelişmelerin skora yansımaması. Daha doğrusu istikrarlı sonuçların çıkmaması.
Nasıl bütün olumlu gelişmelerin mimarı Denizli ise, aynı şekilde istikrarsızlıktan da O sorumludur. Zira Denizli'yi anlaşılmaz bir korku, endişe içinde görüyoruz. Oysa bu takımda, Nobre, Bobo ve Holosko'nun birlikte oynaması lazım. Hatta daha da ileri gidip en azından oyunun bir bölümünde bunlara Batuhan'ı da ekleyebilmeli. Mesela Bursa maçında Nobre ve Holosko'yu aynı anda oyundan alması, korkaklığın, ürkekliğin belgesidir. Tam rakibi baskı altına almışsın, gol gelmiyor. O ana kadara tutuk da olsalar o ikili çıkmaz. Hadi çıktı, yerine Bobo ve Serdar Özkan girmez. Bir de bunlara son dakikada Batuhan eklenmez! Ali'nin yerine Özkan, Ekrem'in yerine de Bobo oyuna girse maç berabere bitmez, üç puan alınırdı.
Beşiktaş'ın önünde beş önemli maç kaldı. Bunların içinde derbiler de var. Eğer kenar yönetim korkaklığı üstünden atarsa, İnönü'deki Eskişehir, Ankaraspor ve Ankaragücü maçlarından 9 puan çıkartır. Derbiler her skora açık. Ancak bu anlayış sürdüğü taktirde Kartal en azından kaybetmez!

Yönetici kavgası
Duyduğumda inanamadım. Araştırdım. Maalesef olay doğru çıktı. Beşiktaşlı iki yönetici Etiler'in ünlü eğlence mekanında tekme tokat birbirine girmiş. Korumalar ve müşteriler zor ayırmışlar. İsimlerini, ailelerine saygıdan açıklamamakla birlikte, bir ipucu vermeden de geçmeyelim. Biri aktif, diğeri pasif görevde... Umarız yönetici apoletini taşıyanlar, bu çirkinliklere son verirler.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

ZeMaHŞeR

aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

carlito1903

Daha ne kadar zarar vereceksiniz Beşiktaş'a yaptıklarınızla/yapamadıklarınızla ?

Nefes alışınız bile zarar, 105 yıllık çınar kimlerin eline kaldı...

ZeMaHŞeR

aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

carlito1903

Pasif olan kesin Kolottur ama diğerini bilemiyicem ama benim ki değildir ya, o olsa duyardım ben ;D

keskinli

Allahim insaallah yanlis haberdir
ayrica mustafa denizli hakkindaki yazdiklarina katiliyorum,biraz daha cesaret iyi olur
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Mattech

Bu yazıda kasıt var.. Diger Kulüplerde olanları yazmıyorlar.. nedense Bu beşiktaş Yazarları Kulüpte ne var ne yok YAzıyorlar.. irlandalı cok demekki beşiktaşta....
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

BerkAy1903

19o3

[KralKartal]

Olay 2 hafta önce Etiler'deki Şamdan gece kulübünde gerçekleşiyor. (7 Kasım Cuma gecesi)

Gece kulübünde Şeref Yalçın'a rastlayan Numan Ceyhan "Beşiktaş'ı bitirdiniz şerefsizler..." şeklinde bir söz sarf edince, iki Beşiktaş yönetim kurulu üyesi tekme tokat birbirlerine giriyorlar.

Araya girenler, alkollü olan Yalçın'ı da, Ceyhan'ı da zor sakinleştiriyorlar. Özellikle Numan Ceyhan'ın dinmek bilmeyen sin kaflı küfürleri, gece kulübünde eğlenen müşterileri rahatsız ediyor.

Olayın ertesi günü ise bazı görgü şahitlerine, olayın medyaya yansımaması için ricalarda bulunuluyor.

(*) Medyaspor özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz!
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi