Ana Menü

Bursa'da buzlar eridi

Başlatan Simurg, Kasım 17, 2008, 13:53:28

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Bursa'da buzlar eridi
Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, "Bursaspor misafirperverliğin en güzel örneğini gösterdi" dedi.

Bursa'da buzlar eridi
[/t]
Demirören, maçın ardından gazetecilere açıklama yapmadan önce, Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı'nın yanına gelmesini bekledi. Sözlerine Bursa emniyeti, yeşil-beyazlı taraftarlar ve Bursaspor yönetimine teşekkür ederek başlayan Demirören, şöyle konuştu: "Bursaspor misafirperverliğin en güzel örneğini gösterdi. Bursasporlu taraftarlar da sadece takımlarını desteklediler. Medeni Bursaspor taraftarına da bu çok yakıştı. İnşallah, İstanbul'daki maç da hem Bursaspor taraftarını hem Bursaspor yönetimini, İnönü'de ağırlamaktan mutluluk duyacağız. Kötü günleri unutup, hep beraber iyi günlere gideceğiz."

Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı da maçın teknik olarak değil, yaşanan dostluk açısından değerlendirilmesi gerektiğini söyledi. Yazıcı, Bursasporlu taraftarların, sadece kendi takımlarını desteklediklerini, rakip takımla uğraşmadıklarını dile getirerek, "Tribünler çok güzeldi, centilmenlik vardı. Bence bu her şeyden önemli" dedi.Beşiktaş yöneticisi Kenan Öner'in maç çıkışı, "Ligin ikinci yarısında Bursaspor taraftarlarını İstanbul'da ağırlamaktan mutluluk duyarız" şeklinde açıklama yaptığının hatırlatılması üzerine Yazıcı, "Kendisine çok teşekkür ediyorum. Ama bu sadece söylemlerle olmaz. Medya, taraftar grupları ve yöneticiler, bu konuda istekli olmalı. Kalıcı barış sağlanmalı" diye konuştu.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

ZeMaHŞeR

Bu düşmanlık hiçbir zaman bitmeyecek  >:(   >:(   >:(
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

carlito1903

İnşallah İnönü'de ki maça rakip taraftarı alarak büyüklüğümüzü göstereceğiz...

Bırakın bitsin bu olaylar, bu kargaşa ortamı en çok onlara yarıyordu üstümüzden reklam yapıyorlardı...

Şimdi düşmanlık falan kalmayınca konuşacak bişeyleri kalmayacak...

ZeMaHŞeR

Valla BuRaK yönetiminde,taraftarında arası düzelse Bursaspor'la benim onlara olan kinim ve nefretim hiçbir zaman bitmeyecek...

carlito1903

Muratcım bu kertenkeleler bizim kinimizi nefretimizi kazanacak kadar bile değiller ;)

Ne dostumuz ne de düşmanımız olabilirler...

ZeMaHŞeR

aynen öyle BuRaK ama geçmişteki bazı kişisel nedenlerden dolayı nefret eder duruma geldim  >:(

Dediğinde haklısın onlar bize Ne düşman, ne de dost olabilirler...  >:(

Alp Erdem

hırsız bursa tüm marşlarımızı çaldılar

ata vicente

Herkesın gozden kacırdıgı bırsey var.Soysuz bursalılar Istanbula gelebılmek ıcın sakın davranmaya barıscıl olmaya calısıyorlar.Istanbula gelınce akılları sıra olay cıkaracak ve daha fazla Besıktas ustunden rant saglamaya calısacaklar.Hep soyledım hep soyluorum bursadan ne dost ne de dusman olabılır.Sıradan mac sıradfan anadolu takımı

erdinc1926

bursa inönüye gelicek ve olay olmayacak öylemi ?
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

lejyonerhy

Arkadaşlar bu olay bitsin diyorsunuzda bence hiç bitmez.
Adamlar bursa olsun ankaragücü olsun istanbula geldiklerinde beşiktaş atkılı gördükleri kişileri bıçaklıyorlar.Adamlar kazana giriyorlar,Adamlara adanaya gelen 30 burslı 5 beşiktaşlıya saldırıyor sonra polis tarafından çıkarılıyor ve bakın bu olayı kazanda yaşayan biri olarak oruç tutan masum adamlara saldırdılar.Bende dahil olmak üzere orucumuzu açmak için beklediğimiz restoranttan inince kaçtılar böyle bi insanlar, nasıl reklam kazanmak istiyorsa o tarzdan kazandıralım.Onlara hiç bir zaman dost görünümlü bakamam.Bi açık buluruz inşallah.En çok onların inönüye gelmelerini ben istiyorum,onları hani yalovada denize döktük ya topları,onun gibi bişi olucak inşallah.Çok beşiktaşlı arkadaşımızı kendine göre intikamı var,geçmişide unutupda dostça bakmayın.Susunca tepemize biniyorlar adamları kazanda kovaldık hala bi laf bulmuşlar konuşuyorlar.Bursa taraftarını yalovada dökmüşüz denize hala bişiler bulmuşlar konuşuyor inönüde bari susturalım benim görüşüm ve çok kişi benim gibi düşünüyor.

ilhan mansız_melis

Her zaman düşmanız ama bize zarar verecek olan olaylar çıkmasın artık
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ZeMaHŞeR

Allah izin verirse 2. yarıdaki BJK--Bursa maçına gidicem burdan...

inş o maça taraftar alırlarda çok güzel karşılaşırız onları...  >:(