Ana Menü

Gelen gideni aratıyor

Başlatan Simurg, Kasım 17, 2008, 13:51:35

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sametx

singahlı cok dogru demıssın walla kardesım bız o kadar sabırsısız kı bı yenılgıyle hemen adam degıstırıyoruzz şuan bjk dekı defans ve forvet hattı kımde var Allah askına soleyın bu kadar acımasız olmayın hee ertugrul saglam ıcın korkak denılıyordu ama adamın metalıst macından baska kaybı yoktu bu sene denızlı nın kac tane galıbıyetı var soleyın denızlıyı severım korkmadan oynatıyor ama ertugrul saglama bu kadar haksızlık yapılmasıda hıc hosuma gıtmıyorr biz demıyormuyduk yensende yenılsende taraftarın senınle hanı nerde???
sametx

keskinli

sabirsizlikla alakasi yok
erugrul hoca maalesef hem kötü futbol oynatiyordu hemde transferlerde büyük hatalar yapti
simdi cikipta kimse demesin o transferleri yönetim yapti,sinan engin yapti diye
eger hocaysan sana ragmen kimse transfer yapamaz
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

erdinc1926

hep eleştiri hep eleştiri bizimde net olmamız gerekiyor
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

NoPasaran

Alıntı yapılan: SingahLi - Kasım 19, 2008, 19:07:47
s_volkan Hezimete Ugruyorsan Demişsin...Yahu Kardeşim hangi Hezimet Nıye Bu kadar Dar Düşünüyorsunuz Uefa da öneleme maçlarını namağlup Bitirdiğimizi Unuttun mu? Yahu niye şunu düşünemiyoruz 4 tane yediğimiz takımı burda yendik ve ordaki maçta hakanın orta sahadan yediği golü 2.golde adamın yanında koşan ama mudahale etmeyen defansı ne çabuk unuttuk...8 tane yediğimiz takımı istanbulda YENDİK nıye bunları konuşmuyorsunuz...Her mağlubiyetten sonra Ertuğrul Sağlam ı eleştiren SİZ. Sivas Kayseri ve Bursa Maçlarından sonra Neden m.d yi eleştirmiyorsunuz NEymiş efendim Düzelir.Yahu Bu Düzelir Sabrını Neden ERTUĞRUL SAĞLAM a Göstermediniz.50 yi geçen futbolcu transfer (mustafa doğan ali güneş vs) eden 5 teknik direktör değişen Yönetim Suçlu değil Ertuğrul Sağlam Suçlu Bravo Be Hatta Ertuğrul SAĞLAM ı Asalım Biz

Ha İlla da Hezimet İstiyosan Hatırlatıyım Dostum
Leeds 6
Barcelona 5
Milan 4 ;)

Önce biraz matematik çalışalım bence

Kaç maça çıktı sağlam kaç maça çıktı denizli..

50 > 8

yada

8> 4,5,6

Birde şunu unutma eğer hedeflerin büüyk ise sonuca bakarsın her zaman. Örneğin faşizm. Hitler ile çok büyümüş ancak sonu kötü bittiği için iyi hatırlanmaz

Örneğin ATATÜRK. Büyük başarılar almıştır hatalar yapmıştır ama sonucu bir ülke kurmuştur o hataları görmeyiz göremeyiz..

Sağlamda UEFA kupasında bizi bu sene çok ileri taşısaydı ön elemede değilde gruplarda 4 yeseydi çokta sallamazdım :) Ama sonuç kötü..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Yine de ben Denizli'ye güveniyorum
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Alıntı yapılan: NoPasarAn! - Kasım 19, 2008, 22:01:11
Alıntı yapılan: SingahLi - Kasım 19, 2008, 19:07:47
s_volkan Hezimete Ugruyorsan Demişsin...Yahu Kardeşim hangi Hezimet Nıye Bu kadar Dar Düşünüyorsunuz Uefa da öneleme maçlarını namağlup Bitirdiğimizi Unuttun mu? Yahu niye şunu düşünemiyoruz 4 tane yediğimiz takımı burda yendik ve ordaki maçta hakanın orta sahadan yediği golü 2.golde adamın yanında koşan ama mudahale etmeyen defansı ne çabuk unuttuk...8 tane yediğimiz takımı istanbulda YENDİK nıye bunları konuşmuyorsunuz...Her mağlubiyetten sonra Ertuğrul Sağlam ı eleştiren SİZ. Sivas Kayseri ve Bursa Maçlarından sonra Neden m.d yi eleştirmiyorsunuz NEymiş efendim Düzelir.Yahu Bu Düzelir Sabrını Neden ERTUĞRUL SAĞLAM a Göstermediniz.50 yi geçen futbolcu transfer (mustafa doğan ali güneş vs) eden 5 teknik direktör değişen Yönetim Suçlu değil Ertuğrul Sağlam Suçlu Bravo Be Hatta Ertuğrul SAĞLAM ı Asalım Biz

Ha İlla da Hezimet İstiyosan Hatırlatıyım Dostum
Leeds 6
Barcelona 5
Milan 4 ;)

Önce biraz matematik çalışalım bence

Kaç maça çıktı sağlam kaç maça çıktı denizli..

50 > 8

yada

8> 4,5,6

Birde şunu unutma eğer hedeflerin büüyk ise sonuca bakarsın her zaman. Örneğin faşizm. Hitler ile çok büyümüş ancak sonu kötü bittiği için iyi hatırlanmaz

Örneğin ATATÜRK. Büyük başarılar almıştır hatalar yapmıştır ama sonucu bir ülke kurmuştur o hataları görmeyiz göremeyiz..

Sağlamda UEFA kupasında bizi bu sene çok ileri taşısaydı ön elemede değilde gruplarda 4 yeseydi çokta sallamazdım :) Ama sonuç kötü..

Burda güzel konuşmuşum ;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net