Ana Menü

Davetsiz misafir

Başlatan Simurg, Kasım 17, 2008, 13:46:49

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Davetsiz misafir
Bursaspor'la Beşiktaş arasında bugün oyanan maç öncesi davetsiz bir misafir dikkat çekti

Davetsiz misafir
[/t]
Bursaspor'la Beşiktaş arasında bugün oyanan maç öncesi, yamaç paraşütü ile Atatürk Stadı'na inen 32 yaşındaki Türker Türkoğlu, "Rüzgarın azizliğine uğradım. Ana caddeye inecektim korktum. Stadı görünce tehlike yaşamamak için zorunlu olarak Atatürk Stadı'na indim" dedi.

Bursa Yamaç Paraşütü Klübü üyesi 6 kişi, bugün öğle saatlerinde Uludağ'ın Bakacak Mevkii'nden 5'er dakika arayla atladı. Paşa Çiftliği'ne inmeyi planlayan dernek üyelerinden Türker Türkoğlu, Bursaspor- Beşiktaş maçı öncesi, Atatürk Stadı'nın yeşil zeminine indi. Seyirciler, bunu maç öncesi yapılan bir gösteri sanıp alkışladı. Ancak Türkoğlu, "Rüzgarın azizliğine uğradım. Ana caddeye inecektim korktum. Stadı görünce tehlike yaşamamak için zorunlu olarak Atatürk Stadı'na indim. Diğer arkadaşlarım da farklı yönlere inmiş" dedi.

Polis tarafından stadyumda gözaltına alındıktan sonra Çarşı Polis Merkezi'ne götürülen Türkoğlu, ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

ZeMaHŞeR

Stadyum'da o kadar oğlanı görünce aralarına iniyim demiştir  ;D
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

carlito1903

Maç sırasında düşseydi ne güzel olurdu ;D

BJK_Kübra

Evet bencede keşke maç sırasında düşseymiş :D
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

carsi52

Maçın ortasında düştüğünü düşünsenize ;D
Ne makara olurdu ya :D
Bölünür senin için uykular!

sercAn1903

...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

pAscAliAnUmut

Ya ben açıkçası o paraşütle inen adamın sahanın ortasına bjk bayrağı dikeceğini felan zannetmştm. :D Bi baktım bi de oğlanlar ıslıklıyor, kameralarda onu göstermiyordu dedim adam dikti bayarğı :D
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

Ersin Develi

Bursalı değil mi Normal :D

Alp Erdem

caddeye insene yav stada ne iniyon canın futbol mu oynamak istedi ;D

ilker_csa

bursada herkes bu adamın beşiktaşlı olduğunu ve polisler yakalamasaydı beşiktaş bayrağı açacağını söylüyor ...
bir gün herkes BEŞİKTAŞLI olmasın BEŞİKTAŞLILIK şerefli kalsın ...

lejyonerhy

Arkadaşlar bu haber yanlış:D:D Haberin doğrusu bu adam protesto etmek için indi aşşağı.Bu adam beşiktaşlı :bjk havadan indirme yaptık yane.:D

lejyonerhy

Ben bu haberi fanatik-ntv spordan aldım.

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: carlito1903 - Kasım 17, 2008, 14:09:51
Maç sırasında düşseydi ne güzel olurdu ;D

harbiden ya güzel olurdu valla :D
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.