Ana Menü

GS ve BJK tv bugün kapanıyor!

Başlatan ilhan mansız_melis, Kasım 14, 2008, 21:36:27

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

D-Smart platformunda yayın yapan Beşiktaş ve Galatasaray TV kapanacak. Nedeni ise RTÜK'ün lisans vermemesi...

CNN Türk'te Full Ekran programına konuk olan Doğan TV Yayın Grup Başkanı Murat Saygı Beşiktaş ve Galatasaraylılar'ı üzecek bu gerçeği açıkladı.

BEŞİKTAŞ VE GALATASARAY TV KAPANACAK
RTÜK'ün akşam üstü kendilerine bir tebligat göndererek "11 kanallarına lisans vermediklerini duyurduklarını" söyledi. Saygı bu 11 kanal içinde bulunan Beşiktaş ve Galatasaray TV'nin kapanacağını söyledi.

FENERBAHÇE TV KAPANMIYOR
Yine aynı platform içinde yayın yapan Fenerbahçe TV kapanmayacak. Saygı bunun nedenini ise şöyle açıkladı: "Fenerbahçe TV için daha önce lisans başvurusu yapılmış ve lisans alınmış. Bu yüzden o kapanmayacak."

Saygı birçok kanallarının yurtdışı içerik taşığınını söyleyerek, RTÜK'ün bu kararından sonra izleyicileri mağdur etmemek için o kanalların yurtdışından yayın yapacağını ve böylece kapanmayacağını belirtti. Ama Galatasaray ve Fenerbahçe için böyle bir imkan olmadığını sözlerine ekledi. changeTarget(document.getElementById("news_content"))
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

carlito1903

Doğan'ın ipiyle kuyuya inersen olacağı bu olur...

pascalyptica

Sabahtan akşama "Libero" programını veren BJK TV'nin kapanmasına öyle üzüldüm ki(!)..
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

eren06

Her ne kadar istediğimiz düzeyde bir kanal olmasada BJK TV kapanmasın.

NoPasaran

:)

Ya şu durumdan dolayı bile iki başkanı istifaya çağırıyorum..

ayıptır yahu
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

BJK_Kübra

Alıntı yapılan: eren06 - Kasım 15, 2008, 02:53:27
Her ne kadar istediğimiz düzeyde bir kanal olmasada BJK TV kapanmasın.

Evet bencede..
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

ilhan mansız_melis

carsi52

Bölünür senin için uykular!

erdinc1926

K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

carlito1903

fbli arkadaşlarım fb tv'yi izlerken bende ne var ne yok diye bakıyorum bende, adamları alkışlamak lazım bu konuda...

Harika bi yayın anlayışı var, amatör branşların maçlarını yayınlıyorlar, maçların öncesini ve sonrasını 'maçın öyküsü' şeklinde seyircilerine sunuyorlar, maçlarını canlı anlatım şeklinde izleyicilerine ulaştırıyorlar vs...

İşte bu yüzden kanalları çok iyi reyting alıyor ve buda reklam gelirlerine yansıyor, bizim alamadığımız lisansı da rahatça alıyorlar...

Bu konularda fb nin çok gerisinde kaldık, gs nin de bizden bi farkı yok onlarda bu konularda bizden aşağıda kalmıyorlar...

+18 !

ayıptır ya hemde büyük bir ayıp daha dogrusu trajikomikte denilebilir..

Mattech

En hayırlısı Oldu.. RTÜK bizi kurtardı.. ARtık Libero Programını 12. kez izleyemiycegim cok üzüldüm
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

ilhan mansız_melis

Ya kanalları geziyordum alışkanlıktan sürekli Bjk Tv'yi açıyorum ama sonra mort oluyorum ben vazgeçtim yönetim kanal için çalışmalara başlasın kanal yeniden açılsın

Cem Goren

fenerbahce tv bu konuda çok güzel işler yaptı bunu kabul etmek lazım

bizim durumumuza gelince ise zaten hep aynı değişen bişey yok tüm gün eski maçları veriyorlar şimdide rtuk kararıyla yayınımız durdurulmuştur yazıyor en azından o yazı daha güzel!!!!
altın kapılarımız kan oldu tayfun

erdinc1926

bir işi seversen o işte başarılı olursun bizim neyimiz eksik sadece uğraşmak istemiyoruz o kadar
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R