Ana Menü

Taraftarımıza yasak engeli!

Başlatan ZeMaHŞeR, Kasım 11, 2008, 11:54:50

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ZeMaHŞeR

Bursa ile 16 Kasım Pazar günü Bursa'da oynayacağımız lig maçında, taraftarlarımızın stada alınmayacağı bildirildi.

Bursa İl spor Güvenlik Kurulu, Vali Yardımcısı Mehmet Yapıcı başkanlığında toplandı.

Bursa Emniyet Müdür Yardımcısı Sırrı Tuğ, basına kapalı gerçekleştirilen toplantının ardından yaptığı açıklamada, kurulun Atatürk Stadı'ndaki maça konuk takım seyircilerinin alınmamasını oy çokluğu ile kabul ettiğini söyledi.

Tuğ, kararın Bursa Valisi Şahabettin Harput'un onayına sunulacağını bildirdi.

Maçta yaklaşık 3 bin polis memurunun görev yapacağını da kaydeden Tuğ, ''Ancak Vali bey tarafından konuk takım seyircilerinin maça alınmasına yönelik bir karar çıkarsa bu sayı artırılabilir'' dedi.
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

carlito1903

Nereye kadar gidecek böyle çok merak ediyorum...

Maça gelecek rakip taraftarın güvenliğini sağlayamıyorsan o emniyet müdürlüğü işini bırak kardeşim...

Yasaklarla sorunların çözülemeyeceğini anladığımız gün yeniden doğduğumuz gün olacak...

carsi52

Gülüm bende sana katılıyorum.
Güvenliği sağlayamıyorsanız istifa edin kardeşim.
Bölünür senin için uykular!

serkan45

böyle birşey olamaz ya hiç biryerde böyle birşey yok yönetimin acizligi diyorum ben buna
forzakartal

osi_bjk

Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

ZeMaHŞeR

Bursa taraftarından bile bu yasağa itiraz edenler var... seyirci alma alma nereye kadar.. Böyle yaptıkça ortamı daha da geriyorsunuz... Taraftar almadan maça 3,000 güvenlik görevlisi veriyorlar... Birde taraftar gelse stat polisten ve güvenlik görevlilerinden geçilmez herhalde...

carlito1903

Şu boksör başkanımız yumruğunu bi kaldırabilse bu tip yasaklar vız gelir ama nerdeee

Ben taraftarımız götüreceğim desin karşısında kimse duramaz

Maçtan haftalar önce ortamı germek için saçma sapan açıklamalar yapan topik başkanları bu kararın alınmasında sorumludur, amacına ulaştı şeref yoksunu !

ZeMaHŞeR

Bursa başkanı ve yöneticileri bir tutturmuş adana'ya bizim taraftarımız alınmadı diye... istedikleri oldu şimdi...

Anarchy*

+18 !

bence bu kendi taraftarına güvensizliktir !

keskinli

anlasilan emniyet yetkililerinin korkakligi devam ediyor
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ZeMaHŞeR

Beşiktaş ve Bursaspor arasındaki maçlara rakip taraftar alınmamasını doğru buluyor musunuz?
Evet doğru:
Evet doğru %43 %43
Hayır yanlış:
Hayır yanlış %56,9025235032162 %57

Halen devam eden bir anket...

erdinc1926

türk milleti ne kadar yasak dinler ki ama yaptıkları ayıp buYsa sonuçta :D
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

canavar_bjk

biz olmasak bile ruhumuz yeter bu takım biliyor bizim ruhumuzu !!
BEŞİKTAŞ(K)
Biz Bu Lig İçin Fazla ŞEREFLİ yiz

Şerefimizle Oynar Hakkımızla Kazanırız ulan

ata vicente

Allah koruyo bursalıları 3-4 senedir.Bakalım daha ne kadar koruyacak.