Ana Menü

Sana laf atanları Allah Affetmez NOBRE!

Başlatan NoPasaran, Kasım 07, 2008, 20:44:48

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eren06

o ne goldü Nobre be. Allah nazardan saklasın kartal yürekli Nobreyi

djinonu

nobreyi milli takima almamak zaten kerizlik ama iste acsin gözünü terim bey efendi
nobreye laf söylenemez tek bir numara herzamanki gibi takimin en cok mücadele edenlerden biri

Guti ORÇ.

terim alsına artık nobreyi takıma helal olsun nobre...

husoeagle

Türk milli takınında yeterince Türk forvet var
hadi ön libero yok denildi aurelio alındı ama forvet çok nobreye gerek yok

ZeMaHŞeR

aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

saldır beşiktaş

Nobre Nobre Nobre fazla yetenekli olmasada koşuyor mücadele ediyor elinden gelen her şeyi yapıyor dün olmasa takım nasıl canlanacaktı merak ediyorum böyle oyunculara ihtiyacımız var
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

husoeagle

milli takımda nobreye gelene kadar bir sürü forvet var

[KralKartal]

Torpilli olan aliniyor zaten .. Nopbre FBde olsa banko cagrilirdi hep...
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

carlito1903

Alıntı yapılan: husoeagle - Kasım 09, 2008, 13:57:33
milli takımda nobreye gelene kadar bir sürü forvet var

Abi bi sürü forvet var ama ya çağırmıyor onları Terim ya da sakat oluyorlar, geçtiğimiz haftalarda oynadığımız Bosna ve Estonya maçında iyi bi forvetin eksikliğini hissettik, böyle durumlarda çağırması lazım...

Fatih Tekke'nin Nihat'ın Ümit Karan'ın Semih'in hazır olduğu bi milli takıma alınması zaten beklenemez ama Mevlütten daha iyi bi alternatif olduğuda gün gibi aşikar...

Tolgahan_BJK

Simurg

nobrenin başarısı göz ardı edilemez kesinlikle tebrikler :)

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Tolgahan_BJK

Nobre'nin mücadelesine "laf atmak" haksızlık olur...
Israrla ve sürekli söylüyorum ; nobre kadromuzdaki en savaşçı futbolculardan.
Ve bu son maçta da, mücadelesinin, çabasının karşılığını aldı. Beşiktaşımıza faydalı oldu...

İşte diyorum ki,

fenerden gelmiş olduğu için,
"el değmemiş temiz bir lig isriyoruz" pankartında işaret edilen kendisi olduğu için,
(ve buna benzer sebeplerden ötürü...)

bu mücadelenin aynısını yapacak başka bir topçu bulunabilirdiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...

illa nobre olcak diye bişey yok ki... atıyorum kafadan, Kayseride bi topçu var Agahova adı galiba...
Örnek yani... Agahova diil de başka birini koyun kafanızda nobrenin yerine...

Yani biraz mesafeli durmak lazım bence fenerden geldiği için. Baştacı yapmamak lazım.

Ben böyle düşünüyorum tabi :) kabul ediyorum ki, forumda nobre konusunda benim gibi düşünen yok.
Semtte biranede maç izliyoruz,
nobre gol atıyo.
gol attığımıza seviniyoruz, o golü nobrenin atmış olmasına burkuluyoruz hafiften...
içsel bişey işte...

yoksa gayretli, hırslı futbolu örnek olsun diğer topçulara...

VE lütfen artık gs'den fb'den topçu, hoca falan almayalım... olan oldu, rüştü, nobe, denizli hoca vesaire...

bari şu noktadan sonra almayalım. çok mücadele etcek olsa da almayalım...

Aynı mücadeleyi yapacak başka bi topçu bulalım...

"Nobreye laf atanları Allah affetmez" diyeni Allah affeder, Çarşı affetmez :)

ZeMaHŞeR

Nobre'ye bende soğuk bakıyorum... Tamam aldığı paranın hakkını sonuna kadar hak ediyor ama bunun birde geçmişi var... nese seven sever sevmeyen sevmez...

Bundan sonra inşallah bu takımda FeBe,GaYSe topçusu görmeyiz...
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

keskinli

bi seyi hep yanlis yapiyoruz
iyi bi mactan sonra bi adami gögün yedinci katina cikariyoruz,kötü bi mactan sonra yerin dibine sokuyoruz
nobreyi övdügümüz konuda delgadoya laf atiyoruz
nobrenin payi kadar delgadonunda galibiyette payi var
1.golün ortasi,3.golün sahibi olmasi nobrenin 2.golündeki verkaclar gözardi ediliyor

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin