Ana Menü

Beşiktaş semtine yeni Kartal Yuvası

Başlatan carlito1903, Kasım 06, 2008, 17:24:23

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Tolgahan_BJK

bugün geçtim önünden, hazırlanıyo şu anda...

Yeri gayet güzel. Beşiktaş'ı daha da siyah - beyaz yapacak bir girişim.

Fakat, şehir dışındaki kardeşlerimizin haklı sitemlerini de dikkate alıp, ona göre hareket etmekte fayda var.

Buraya da aç yenisini, oralara da aç... Ama bu yönetim illa bi hata yapıcak ya adetleri oldu :)

BJK_Kübra

Kartal Yuvası açılması güzel ama olmayan yerlere açılması daha mantıklı.. Beşiktaş'ta zaten var İnönü'de de var buralar için yeterli ama hiç olmadığı bi yere açmak daha iyi olurdu..
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

Tolgahan_BJK

bu arada Beşiktaş'ta şair nedim caddesinde de var bi tane, inönüdekinden hariç...

şimdi daha çok kızacaksınız haklı olarak

eren06

Hem görsel hem kapasite olarak yenilenen Kartal Yuvası Tırımız, 6 Kasım'dan itibaren BJK İnönü Stadı Eski Açık Tribün önünde taraftarlarımıza hizmet verecektir.

ilhan mansız_melis

ya kafayı yicem olmayan yerlere açılsa ya  mesela Çanakkale burda bir sürü Beşiktaş'lı var biz hep tır gelsin diye bekliyoruz bi seferde de bir sürü şeyi aynı anda alamıyoruz buraya açılsa çok süper olacak ya
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

pAscAliAnUmut

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Kasım 07, 2008, 17:12:12
ya kafayı yicem olmayan yerlere açılsa ya  mesela Çanakkale burda bir sürü Beşiktaş'lı var biz hep tır gelsin diye bekliyoruz bi seferde de bir sürü şeyi aynı anda alamıyoruz buraya açılsa çok süper olacak ya

Ahh bir de Bursa'da olsa..
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

Ersin Develi

erdinc1926

aynen bir fatih'e bir karagümrük taraflarına lazım kartal yuvası (: ama semtte olmasıda güzeldir yani
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

CR7

dün stadın yanında tır vardı düşünün artık
2 Kartal Yuvası+1 tır
büyük zeka
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)