Ana Menü

Pazar Saat 19.00 | Fenerbahçe - Galatasaray

Başlatan MeLo, Kasım 06, 2008, 01:09:23

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ZeMaHŞeR

Nasıl biz 10 yıl inönü'de anadolu takımlarına yenilmediysek FeBe'de evinde GS'ye 9 senedir kaybetmiyor... Yenmesi çok normal  :)
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

aquilas

ben 3 hafta sonrasını iple çekiyorum bu şeref yoksunu haysiyet eksiği şevevsiz fenerden alınacak rövanşlarımız var

Alp Erdem

stadyumda izliyordum 3-5 çakal 3'lü çekmeye çalışıyorlardı.komedi show ya ;D

MeLo

Alıntı yapılan: MeLo - Kasım 06, 2008, 01:09:23
Yıllardır 'Eşşeğe KÖY'de aslana kadıKÖY'de binilir' dedim.. ;D  Hangi Sene Yanılacam Diye Bekledim..Bir Maç Günü Daha Geldi..Sanırım Bu Seferde Yanılmayacam..Fener Yine Alır.. ;D
;D
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

keskinli

beklenen bi sonuctu
gese bekledigimden daha kötüyüdü
ilk 20 dakikakadan sonra hic bi varlik gösteremediler
süperstarlari cirkeflikle önplana ciktilar sadece
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

husoeagle

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Kasım 10, 2008, 00:02:20
GS benfica yorgunu olsa gerek...

fenerbahçe ingilterede daha çok mücadele etti ama

[KralKartal]

O da oyle ama iste 1 gun fazladan dinlenme sansi oldu fenerbahcenin :)
tabiki derbi maclari farkli oluyor... kimin nasil oynayacagi belirsiz..

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Tolgaa

fener en kötü zamanindaaa cimbomu yener, ve dünde öyle oldu... eger cimbom bu kadroyla bu moraleee BU FENEVBAHCEYI YENEMESE... hicbirzmn yenemezdir...

carlito1903

Şunu göremeyen yoktur sanırım; Gs'nin topçuları her fb maçında gereksiz bi gerginlik içinde oluyorlar, hakemle uğraşmaları yıllardır gelen bi geleneklerinin sonucu ancak bunu fb maçlarında iyice abartıyorlar, ne zaman bu sinirlerini yenerler o zaman galibiyet alırlar Kadıköy'de...

Hayatımda çok çirkef oyuncu gördüm ama hakemi azarlayanı ilk defa gördüm, bu ne şımarıklık sen kimsin, aynı şahıs maçın son dakikalarında açık seçik bi şekilde fbli meslektaşına ana avrat bırakmadan sövdü tabi haberi yok kameranın o sırada kendini çektiğinden, bunların cezalandırılması gerekir ancak yaşadığınız ülkenin adı Türkiye olunca böyle şeyler beklemek saflık oluyor...

Elin maçının hakemini konuşmak bize mi düştü diyebilirsiniz ancak dün hakem 'adam' olsaydı gs maçı en az 3 kırmızı ile tamamlayabilirdi ancak, Servet adlı doğal ortamından koparılıp sahalara bırakılan adam arkasındaki oyuncunun suratına yapıştırıyor şaplağı ancak kırmızı hakemin cebinden çık(a)mıyor.Lincoln kendini yere atma geleneğini bu maçta da sürdürdü ve o sırada sarı kartı vardı yani ikinci sarıdan ihraç.Son olarak az önce anlattığım çirkefin hakemi azarlaması, sadece sarıyla geçiştirildi bu pozisyon...

Eliyle topu alıp sarı görenleri, ağzı hakeme itirazdan yalama olanları hiç saymıyorum bile...

Biraz uzun bi yazı oldu ama tahammül edemiyorum gsnin topçularının bu şımarıklıklarını ve buna rağmen yıllardır kollanmalarını...

Keşke başkanımızda bunları görebilse...

husoeagle

carlito1903

Arda abi kim olacak, gerçi alayı çirkef ama o aşmış bazı şeyleri...

Boş zamanlarında Bülent Korkmaz, Hasan Şaş ve Ayhan'dan çirkeflik dersleri alıyor heralde...

husoeagle

bu yaşta bu insanı halk kahramanı yaparlarsa olacağı bu ;D

ZeMaHŞeR

Burak öyle çirkef deme :D

Bi ara forumda aRDa hayranı çoktu alınırlar  ;D
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

carlito1903

Tam üstüne bastınız :)

İşte anlatmak istediğim tamda bu, hadi gsliler seviyorlar bu oğlanı tamam ama diğerlerine ne oluyor ?

Böyleleri şımartıldıkça daha da azarlar, Allah ıslah etsin de diyim...

İsterse Dünya Kupasını aldır tek başına yinede sevmiyorum seni süt oğlan ;D