Ana Menü

Pazar Saat 19.00 | Fenerbahçe - Galatasaray

Başlatan MeLo, Kasım 06, 2008, 01:09:23

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kartalpenchesi

bende beraberliği istiyorum ama galatasaray kazanırsa da olur.

çünkü fenerde büyük deprem olur
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

Cem Goren

bence ilkyarı1 ikinci yarı1 olacak bu maç 3,00 oranı var kaçırmayın
de santis bakalım kaç dkda gerçek geseli olacak :)
altın kapılarımız kan oldu tayfun

erkann

Tarihe bakarsak ibre fenerden yana kadroya bakarsak gs den yana
bence her türlü sonuca açık maç beraberlik olsa fena olmaz bizim için

TurkishTank

gs alicak bu maci... fener iyice baticak.. :)
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

beckyZWICKY

Alıcam çerezimi cola mı felan uzanıcam rahat rahat stressiz keyifli bir maç izlicem. umarım bol gollü bol kırmızı kartlı bir maç olur.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

erdinc1926

K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

Guti ORÇ.

antu nun girişi güzel olmuş yavaş yavaş kapmışlar bişeyler..

alex olursa fener olmazsa gs alır...

Alp Erdem

Alp Erdem

ZeMaHŞeR

aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

saldır beşiktaş

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

saldır beşiktaş

Fenerbahçe'de Galatasaray derbisine 1 gün kala Alex'ten gelen haber adeta şok etkisi yarattı.

Eskişehir maçında aldığı darbe sonrası Arsenal maçında oynamayan ve günlerdir yoğun bir tedavi uygulanan Brezilyalı futbolcunun oynama şansının her geçen dakika biraz daha azaldığı belirtildi.

Arka adalesinde zorlanmaya dayalı yoğun bir ödem tespit edilen ve yapılan tedavilerde kesin bir cevap alınamayan Alex'in, Galatasaray derbisinde oynamasının çok zor olduğu öğrenildi.

Günlerdir oynayıp oynamayacağı merak konusu olan ancak sabah saatlerinde derbide oynamayacağı kesinleşen Brezilyalı futbolcu Alex'ten gelen haber Teknik Direktör Aragones'in bütün planlarını da alt üst etti.

Galatasaray derbisi öncesi Alex'in oynama ihtimalinin olması nedeni ile bütün planlarını bu yönde yapan İspanyol hocanın her geçen dakika ibre aleyhine dönerken Aragones'in Alex'in yerine orta sahada bu görevi sakatlıktan yeni kurtulan Emre'ye vereceği öğrenildi.

Teknik Direktör Aragones'in, büyük derbi öncesi kafasındaki on biri şekillendirdiği ancak bunu futbolcuları ile paylaşmadığı belirtilirken defans ve orta sahada bir kaç futbolcusunun yerinde değişiklik yapmayı düşündüğü ifade edildi.

Aragones'in yardımcıları ile maç kasetlerini defalarca izledikleri Galatasaray'ın özellikle sağ kanattan yaptığı atakların çok tehlikeli olduğunu belirttikleri, bu nedenle sol kanatta Roberto Carlos - Vederson değişikliği yapılabileceği belirtildi.

İspanyol hocanın ayrıca orta sahada ise Maldonado'yu yedek kulübesine çekerek bu mevkide Josico'yu oynatabileceği ifade edilirken bu kararını maç saatinden önce yapılacak olan maç toplantısında vereceği öğrenildi.

Fenerbahçe'de Galatasaray maçı öncesi takımda bu gelişmeler olurken yönetimin ise derbi öncesi Samandıra tesislerine giderek oyuncular ve teknik heyetle moral yemeğinde bir araya geleceği belirtildi.

MARATON.COM.TR ÖZEL
HABER: YILMAZ DİRİM
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

CR7

yağmur yağacak
seller akacak
pazar günü kadıköy
i  e dolacak
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

BerkAy1903

İnşallah Sahaya Uzay Mekiği Falan Düşer..
19o3