Ana Menü

Dtp.Org.Tr Hacklenmiş....

Başlatan Batuhan, Kasım 05, 2008, 21:13:12

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BJK_Kübra

Neden düzeltmiyolar bilmiyorum ama çok iyi olmuş valla =)
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

dedogirl_bjk03

;) Beşiktaş aşkına...

+18 !

bence sadece reklam.. yoksa böyle gündemden hic inmeyen insanlar bu mu kaldı baslarına..

ilhan mansız_melis

Şu an sunucu bulunamıyor yazısı çıkıyor ama helal olsun iyi yapmışlar
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

DIABLO

eskiden olsa çok mutlu olurdum artık pek bişey ifade etmiyor hack olayı olunca ne onların soyu tükeniyor nede terör olayı bitiyor değişen hiçbirşey olmuyor :)
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

saldır beşiktaş

Alıntı yapılan: DIABLO - Aralık 10, 2008, 19:27:08
eskiden olsa çok mutlu olurdum artık pek bişey ifade etmiyor hack olayı olunca ne onların soyu tükeniyor nede terör olayı bitiyor değişen hiçbirşey olmuyor :)
aynen öyle istediğimiz kadar hackleyelim veya başka bir şey yapalım sorun çözülmüyor
Dağdaki terörü biteremiyoruz maalesef...
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

erdibatmaz

demekki ben istesem yaklaşık 100 bin aşırı milliyetçiyi dtp nin sitesine sokabilirim..

medyanın insanı kontrol gücünü sevmeye başladım...
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

Delirdik

Alıntı yapılan: DIABLO - Aralık 10, 2008, 19:27:08

ŞöyLe birşey var askerimiz dağda onLarı öLdürdükçede soyLarı tükenmiyor, yıLLardır öLdürüyoruz ama haLa aynı oLayLar devam ediyor..

neyse
böyLe durumda linki değilde printscreen yapıp resmi buraya koymak çok daha güzeL oLurdu kanımca
hem siteye girmemiş oLunur, hemde biz haLa o tabLoyu görür oLurduk

şahsen göremedim ben :)
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

DIABLO

Olaylar belli siyasi istesinler çok kolay ama boşver terörle mücadele bile siyasi diyorum başka bişey demiyorum
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea