Ana Menü

Tezahürat Meselesi

Başlatan bjkclub, Kasım 03, 2008, 20:09:47

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

bjkclub

Lig TV'deki malum programda hepinizin bildiği skor yorumcusu aslında bazen doğru şeyler de söylüyor bence..Hatta baya önemli bir konuya parmak bastı diye düşünüyorum..Bayadır söylüyor bunu..

Beşiktaş taraftarı kendini eğlendiriyor diyor..Aslında düşünüyorum da doğru diyor..Çünkü kendisi Liverpool maçını kazandıranın da taraftar olduğunu söylüyor sürekli..

Aslında mantıklı geldi bana..Maçları izlerken duyuyorum da..0-0 gidiyor maç..''Yağmurlu bir günde görmüştüm seni..'' Elin Sivok'u Cisse'si ne anlar kardeşim yağmurlu bir günden aşktan formadan..Adam alır parasını işine bakar..Havaya sokmaz adamı..Ama orada görsel bir şov oluştursan ve direk futbolcuya yönelik tezahürat yaparsan ki yapıldı Liverpool maçında dünya konuştu..Gördük son 2 finalistin halini 5 olurdu o maç..

Kapalı alt döner üste Kartal Gol Gol Gol..İyi güzel de şunu birbinize değil de sahaya dönerek yapsak..

Bütün futbolcularda ortak etki uyandıracak tezahüratlar yapılmalı bence......'' ölmeden mezara koymayın bizi...'' Çok da hoşuna gitti Zapo'nun zaten..Artık yerliler de sıkılmıştır bence..

Bunu uzun uzun yazdım çünkü ben çok önemli bir konu olduğunu düşünüyorum futbolcuları eleştiriyoruz haklıyız ama biz de taraftar olarak üzerimize düşeni yapmalıyız..Bizde de bu potansiyel var..100.yıldaki coşkuyu atmosferi yakalarsak yine taraftar olarak en azından İnönü'de puan kaybetmeyiz bence..

Biraz başınızı şişirdim galiba kusura bakmayın..

erdibatmaz

doğruluk payı var.
pozisyonlarda hakemi baskı altına almak için maçı takip etmek şart ama bunu yaparken susmamakta önemli. O kapalıdaki tüm taraftarın bir pozisyona tepki olarak aşağıya doğru yüklenmesindeki korkuyu kolay kolay herşey veremez.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

bjkclub

Evet baskı olayı da var unutmuşum iyi söylemişsin.Ezikler bile bizden iyi bu konuda.Yapamıyoruz.

Korku olayı da sadece maçın sonlarında veya ortam gerilince var ama kimseyi korkutmaya gerek yok futbolcumuzu motive edelim yeter.

carsi52

Doğruluk payı değil sonuna kadar doğru.
Sivas maçında taraftar biraz bastırsaydı 2.golü bulabilirdik.
Taraftar futbolcuyu ateşledikten sonra inönüdeki her maçta 1-0 önde başlarız.
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

2 sene önce açmıştım bu tarz bir konu.Biraz daha farklı idi..

İnönü stadyumu güzel bir stad. Beşiktaş seyiriciside iki takım içinde izlenmesi gereken bir taraftar topluluğu. Mütghil bağrılıyor ancak rakip takımı baskı altına alma adına neredeyse hiç bir şey yok..

Baskı konusunda İngilizleri tekrar tekrar izlemek lazım. Bağırmadan bişey demeden nasıl bir baskı yapıyorlar hayret ediyorum
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Kartal Gol Gol GOl tezahurati baydi artik, antipatik geliyor, bagirinca gol mu oluyor sanki?
futbolcular strese giriyor, panik oluyor, gereksiz hata yapiyor..

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

MeLo

Daha yaratıcı olmalıyız.
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

ist.hatirasi/3-4

ARabeskten başka hiçbirşey yapmıyoruz.!
Her maç abuk sabuk besteler.
kimse saldır beşiktaşım diye bağırmıyor!
varsa yoksa seninle aladık seninle güldük.
takımı desteklemeye geliyoruz.
kendimizi eğlendiriyoruz.
daha hareketli...
YÖNETİM İSTİFA !!!

+18 !

bencede haklı bir konu daha baskı yaratıcı tezahuratlar söylenebilir..

BJK_Kübra

Evet çok doğru aslında.. Tezahüratlarımız çok güzel ama onları daha iyi ateşlicek haraketli besteler söylersek çok daha güzel olur..
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

Alp Erdem

keskinli

dat diri datt dat diri datt
rakibi topu aldigina pisman edecek bi taraftar hayaliyle yatip kalkiyorum
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Tolgahan_BJK

söylenenlerin çoğuna katılıyorum...

Biraz daha maça göre, duruma göre tezahürat yapılabilir...

Ama sivas maçında gördüm, emrah maestro gibi yönetiyodu kapalı üst katı.
Yani kötü bi niyet yok, sadece birinin söylemesi gerekiyo. Görürsem semtte söylicem hepinizin adına ;)

Emrah veya Alen abi, sette kim varsa kafasına göre bi beste bağırttırmaz kapalıda. % 90 böyledir bu durum.
15-20 kişilik bi grup bi besteyi söylemeye başlar. Başka 20 civarı arkadaş da o anda başka tezahürata başlar.
Sette duran eliyle, yapılmakta olan tezahüratlardan uygun olanını seçer ve eliyle orayı göstererek,
tribünü o besteye yönlendirir. Nadiren de kendisi başlatır bi besteyi.
Paylaşmak istedim...

Bi de, eskiden Dikilitaşlılar vardı kapalı hafif sağ üstte...
Bu adamlar ne yapar nası eder, tam yerinde tam da uygun besteyi patlatırlardı...

Onlar da bu loca muhabbetiyle beraber bıraktılar diye duydum. Tribünü bırakan biçok kardeşimiz gibi...

bjkclub

Söylersen güzel olur valla kardeş bi de selamımızı söyle kralkartal olarak.

Hatta bu konuyu forzaya üye olan bi arkadaşımız orda da açsa güzel olur.
Ama silerler sanırım.Dokundurmazlar hiç..neyse..

ilhan mansız_melis

dat diri dat dat dat diri dat dat diri dada dadaaa :D çok hoşuma gidiyor bu
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.