Ana Menü

Sağlamı eleştirenler neredesiniz

Başlatan delgadoo_10_, Kasım 03, 2008, 17:23:44

0 Üyeler ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Batuhan

bence bizim takıma büyü yapmışlar,papaz büyüsü :/
Koca hestiy aya bedenem ?

NoPasaran

Galip gelince Ertuğrul Sağlamının kaymağı
Yenilince Denizlinin eserii..

Ya sabır..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ata vicente

Daha öncede yazdım simdide yazıyorum Denizli daha iyi diye cok fazla idda edecek degılım fakat yonetımın yaptıgı nadır dogrulardan bırı Ertugrulu gondermektırrr

erdinc1926

ya biz niye bir öyle bir böyle davranıyoruz ki söylediğimiz sözlerin arkasında duralım dimi sağlam karekter bakımından iyi bir hovaydı ama yetmiyordu gibi geliyor bana
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: s.volkan - Kasım 08, 2008, 10:11:36
Galip gelince Ertuğrul Sağlamının kaymağı
Yenilince Denizlinin eserii..

Ya sabır..

Harika yazmışsın Volkan abi
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

eren06

Millet Sağlamcı Denizlici diye ikiye ayrıldı.Arkadaşlare lüftfen kendinize gelin ne Sağlamı ne  Denizlisi 3 hece 8 harf sadece BEŞİKTAŞ

Tolgahan_BJK

Alıntı yapılan: SingahLi - Kasım 07, 2008, 22:22:23
Bu Takım Ertuğrul SAĞLAM ın Eseridir Mustafa Denizli Bunun Kaymağını Yiyor...Geçenlerde Tv de Bişe İzledim Çok Şaşırdım Bjk Tribünleri Şu Tempoyu tutuyo ''Mustafa Denizli Şampiyon Yap Bizi'' Yahu Arkadaşlar Bu Nedir Ya? Ne Çabuk Unutuldu Fb li Futbolcu İstemiyoruz Sloganları Hem Bu Takımı Mustafa Denizli Şampiyon Yapmıcak.Çok İyi Hatırlıyorum m.d yorumcuyken Ertuğrul SAĞLAM ı Bobo neden Oynamaz Diye Yerden yere Vuruyordu Ama Şimdi Ne Oldu Bobo 2 Maçtır Son 10 Dk Oynuyor...Ve öyle bi krediyle geldi ki Sivas ve Kayseri Maçında 5 Puan Gitmesine Rağmen Kimse Eleştirmedi,Aynı Tablo Ertuğrul SAĞLAM da olsaydı Yer Yerinden Oynardı.Çok Yazık

kardeş bu dediğin tezahürat hangi maçta yapıldı ?
Sivas maçında bizzat ordaydım yok öyle bişey.
Ben öyle bişey olacağını sanmıyorum da o bakımdan soruyorum. tamam eyvallah geldi takıma herkes de,
bazı şeyler de bi yere kadar...

aquilas

aslında bazen düşünüyorumda beşiktaş sadece rakip takımlarla mücadele etmiyor kolpa basın bi taraftan beşiktaş iyi gitse dahi aşağı çekmek için her türlü yazı yayın fazlasıyla var amaç taraftarın desteğini azaltmak moralleri zayıflatmak hakem razaletlerini zaten fazlasıyla yaşıyoruz senelerdir federasyon desen resmen rezillik hasan doğan tam işte bu iş için derken aramızdan ayrıldı ve yerine yine fenerasyon olma yolunda gidiyor kulüpler birliği toplantısını bile fenerin tesislerinde yapma cüretkarlığını bile gösterdiler gs zaten yılardır nasıl şampiyonluklar kazandığı ortada vee şimdi beşiktaşın kendi taraftarı eğer tirübünlerde birliği sağlamaz ise beşiktaşımızın işi daha zor olacağa benziyor tamam forumlarda tartışma her türlü fikir elbet olsun ama ne olur tirübünler desteğini çekmesin birbirine düşmesin teknik adam oyuncu kim olursa olsun yaw beşiktaş için savaşsın beşiktaş için ter döksün alın işte nobrede fenerde oynadı yıllardır şimdi nasıl beşiktaş için oynuyor görüyoruz denizlinin küçükken hangi takımı tuttuğu kim çalıştırdığı beni ilgilendirmiyor türübünler asla sahaya çıkan teknik adam oyuncu kim olursa olsun hepsini desteklemeli beşiktaş için kim ter döküyorsa ben o adamı desteklerim

NoPasaran

Alıntı yapılan: delgadoo_10_ - Kasım 03, 2008, 17:23:44
ertuğrul sağlamı eleştiren arkadaşlar hiç sesiniz çıkmıyor bu ara hiç eleştiri yapmıyosunuz hocadan memnunsunuz anlaşılan böle sistem mi olur takımın ne oynadığı belli değil holosko kayıp delgado var mı belli değil 4'lü savunmayı çok becerdikte 3'lü savunma yapmaya kalkıyoruz

Alıntı yapılan: eyup1903 - Kasım 03, 2008, 19:20:39
beşiktaş bi süperman değildir olamazda bu kadroyla denizli bunu yapmaya çalışıyor ve ilerleyen günlerde hepimiz görücez başarılı olamayacak ertuğrul hoca elindeki malzemeyi biliyordu ve ona göre oynatıyordu

hani aydın
hani serdar özkan
hani bobo
hani uğur inceman

bu adamzlar nerede seni 35 yaşında ki orta yapmayı bilmeyen üzülmez değil 20 yaşında gencecik aydın kurtarır
seni serdar kurtuluş değil serdar özkan kurtarır
nobre çok kötü neden bobo daha erken girmiyor
cisse çok yanlız kalıyor inceman nerede

Alıntı yapılan: eyup1903 - Kasım 03, 2008, 20:14:53
denizli başarılı olsun kellemi keserim bu kadar iddaalıyım

:ahaha

Alıntı yapılan: eyup1903 - Kasım 03, 2008, 21:26:30
bunu çok ciddi diyorum denizli başarılı olursa bi daha furbol konuşmam yemin ediyorum burada ve farklı yenilgilere de alışık olmalıyız en azından kendimizi hazırlamalıyız

papaz her zaman pilav yemez

:D Eyüp formaymışsın :D

Alıntı yapılan: eyup1903 - Kasım 07, 2008, 20:09:48
o zaman savunma çok sağlamdı ondan 3 lü savunma oynuyorduk şu an takımda bana bi ronaldo zago onları geçtim bi emre aşık gösterin hiç biri onlar kadar sağlam defans oyuncusu değil bu yüzden 3 lü defansla oynamak intihardır dediğimi tekrarlıyorum denizxli başarılı olsun kellemi keserim

EYÜPP KELLEYİ VERMEYE NE MERAKLIYMIŞSIN YAHU :ahaha

İyisiyle kötüsüyle GÜZEL BİR SENE OLDU ..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Takimin buraya gelmesinin Saglaminda bir payi var, unutmayalim...

Ayrica kalsaydi bu sene yine sampiyon olurduk diye iddaa ediyorum
cunki kanitlayamayiz :)

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

olabilir :D

Ya tartışma olmasın istemiyorum :D

GÜlelim diye koydum :D

Eyüüpp kelle isteriz ;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

eyup1903

istedeğiniz kelle olsun yine laflarım arkadasındayım denizli beşiktaşı kaldıracak kapasite değildir

NoPasaran

:D

Sizlerin yazılarını gördükçe Fenerbahçeli bir arkadaşım var maçlarda oda yanımda olur seyrederiz..

Abi haftaya Ankraspor sizi yenebilir.
Abi Ankaragücünden puan almanız çok zor küme düşüyorlar
Abi son hafta denizli maçı var , adamlar küme düşme hattında
Galatasaray sizi kesin yener görürsün

:D

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

dun zıya sengul canlı yayında allah herkese mustafa denizli şansı versin dedi haksızda sayılmaz dogrusu :)
ama sunu unutmayalım mustafa denizli o ınancı aşıladı bu takıma ve bu takımda şimdi bu durumda
ertugrulunda payını unutmamak gerekır ne olursa olsun
altın kapılarımız kan oldu tayfun