Ana Menü

Sağlamı eleştirenler neredesiniz

Başlatan delgadoo_10_, Kasım 03, 2008, 17:23:44

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

delgadoo_10_

ertuğrul sağlamı eleştiren arkadaşlar hiç sesiniz çıkmıyor bu ara hiç eleştiri yapmıyosunuz hocadan memnunsunuz anlaşılan böle sistem mi olur takımın ne oynadığı belli değil holosko kayıp delgado var mı belli değil 4'lü savunmayı çok becerdikte 3'lü savunma yapmaya kalkıyoruz

keskinli

her yenilgide,her kötü sonucta ertugrul hocayi anmak yanlis olur
ertugrul hoca basarisizdi ve gecmiste kaldi
mustafa hoca konusuna gelirsek ertugrul hocadan daha iyi bi hoca oldugunu kabul etmeliyiz
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

delgadoo_10_

başarısızmıydı 6 maçta 4 puan kaybetti takım ertuğrul sağlamla 3 maçta 5 puan oldu hatırlatayım

keskinli

sampiyonlar liginden nasil elendigimizi,türkiye kupasinda rizeye elendigimizi,aldigi futbolculari nasil harcadigini,bi ton sacma transfer yaptigini,oynattigi korkak futboluda ben hatirlatirim
besiktasta puan hesabiyla basari ölcülmez,kupalar getireceksinki basarili olacaksin

husoeagle

ilk mağlubiyette böyle topicler açacaksak işimiz var
ben dün takımın başında ertuğrul hoca olsaydı bundan farklı olacağını düşünmüyorum

ZeMaHŞeR

Alıntı yapılan: husoeagle - Kasım 03, 2008, 17:43:04
ilk mağlubiyette böyle topicler açacaksak işimiz var
ben dün takımın başında ertuğrul hoca olsaydı bundan farklı olacağını düşünmüyorum

Hüso abi söylemiş....
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

NoPasaran

Hüseyin bak +rep i hak ettin şimdi. Dünden beri söylenen en güzel söz

"ben dün takımın başında ertuğrul hoca olsaydı bundan farklı olacağını düşünmüyorum"

------------

Bende başka bir iddaa bulunuyorum. Ertuğrıul SAĞLAM olmasa idi

Beşiktaş İBB ile berabere kalmazdı :)

Bu uzayıp gider.. Bu mantık yanlıştır..

Mustafa Denizli geldi diye biz ne Milan olduk Ne Barcelona..

Çirkin kızımız sadece kuaför değiştirdi Denizlinin gelişi ile..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Tolgahan_BJK

Ertuğrul en azından Beşiktaşlıydı

NoPasaran

Galatasaray ile ön mukavale imzalayan son anda Beşiktaş fiyat yükseltince vazgeçen adam ERTUĞRUL SAĞLAM dimi..

NEYSE eski defterleri açmayayım..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

Alıntı yapılan: Tolgahan_BJK - Kasım 03, 2008, 18:13:40
Ertuğrul en azından Beşiktaşlıydı
sayin denizlide besiktasli
ama iyi hocaligin ölcüsü bu degilki,daumda besiktasli degildi,milnede degildi

beckyZWICKY

Noluyor yahu, daha ilk yenilgide ne bu tavır almalar. 3lü savunmada başarılıyız denizli sisteminde!! 1 tane pozisyon vermedik adam gibi kayseriye yediğimiz golude kişisel bir hatadan yedik serdarın ağır kalmasından! o golü yemeseydik ve diyelim ki kazansaydık konuşçakmıydın böyle??!!?

Beşiktaş denizli sisteminde, Sanırım Kayseri yöneticisi yada Tolunay hoca söylemişti.. şöyle birşey demişti..

''Beşiktaş 3lü savunma diye görünüyor fakat hucuma geçtiğimizde 5li savunma gibi görüntü veriyor''

umarım anlayan anlar..

bırakın geleceğin önüne geçmişi göstermeyi ileriye bakın geriye değil. ertuğrul hocayı çok severim gerek adamlığı ile gerek beşiktaşlılığı ile ama YE-TER-SİZ'di buda bu kadar basit.

Daha destur ne bu çifkeflik? şunun şurasında denizli kaç maça çıktı?

üstelik kendisinin kurmadığı bir takım!!!!

Köstek değil destek olun.!.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

eyup1903

beşiktaş bi süperman değildir olamazda bu kadroyla denizli bunu yapmaya çalışıyor ve ilerleyen günlerde hepimiz görücez başarılı olamayacak ertuğrul hoca elindeki malzemeyi biliyordu ve ona göre oynatıyordu

hani aydın
hani serdar özkan
hani bobo
hani uğur inceman

bu adamzlar nerede seni 35 yaşında ki orta yapmayı bilmeyen üzülmez değil 20 yaşında gencecik aydın kurtarır
seni serdar kurtuluş değil serdar özkan kurtarır
nobre çok kötü neden bobo daha erken girmiyor
cisse çok yanlız kalıyor inceman nerede

astbjk1903

ertugrul hoca kesinlikle basarılıdır ve bu takımı da kendisi kurmustur bu takımın basinda kimse olmasa da besiktas zaten anadolu takımlarıyla oynadigi maclari alacak kapestedir bence mustafa hoca bu takımın kazanmasını frenliyor ilerki haftalarda goreceksınız cunku takımı kesinlikle tanımıyor
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

eyup1903

bi kere neden üzülmez oynuyor ya neden bobo yok cisse çok yanlız yanında neden inceman yok

neden neden neden daha ne olsun ama yok beşiktaş hücum oynuyor her maç kalesinde 7-8 net gol pozisyonu veriyor

bir gün denk gelir denizli zamanında 7-8 yeriz ve bu maalesef çok yakın bi zamanda olacak

gayse maçından çok korkuyorum diyebilirim

NoPasaran

Boboyu sağlam oynatıyormuyduda adam gibi nerede bobo diyorsunuz ???

Ne verdi bobo bu sene ???

Uğur İnceman konusunda burada yazılanları ben biliyorum. Ne zaman unuttunuz..

Ve serdar özkan..

Yıllardır aynı tepkiler. x forumda birisi bişey yazar herkes her yerde onlardan bahseder..

Kardeşim kendiniz olun biraz be..

Aydın oynasa Tello sol bek oynuyor. Herkes demiyormuydu tello neden sol bek diye..Üzülmez lazıım diye

Bobo ve Holosko bu sene başındaki sistem yüzünden yerle bir olmadımı? Ben mi kurdum o takımı. Bobo ve Holosko sağlam gidene kadar da süperdide şimdimi kötü oynuyor..Hatta iddaa ediyrum Holosko daha iyi olmuş. Sene başı antremansızlığının bedelini çekiyor..

5 maçta 4 puan kaybetmişte cartmışta curtmuşta. İstatistikleri severim ancak Sağlamın artık bu maçları görerek kahraman olma edasıyla bıraktığını ciddi ciddi düşünmeye başladım..

Sağlam olsaydı bu maç 45 dk da biterdi kanımca.

Burada bu eleştirileri yapanların ben maçı bile seyrettiğini düşünmüyorum. Çok ciddi konuşuyorum bu maçta Beşiktaşın puan kaybediğini biliyordum ancak bu şekilde değil. Kayseri sağlı sollu gelir, bir tanesi gol olur. Sonra belki ataraız belki atamayız diye biter derken Beşiktaş neredeyse hiç pozisyon vermeden 90 dakikayı tamamladı..

Ancak İçimizdeki "İRLANDALILAR" meydana çıktı maç biter bitmez

Yazıklar olsun sizlerin Beşiktaşlılığına diyorum artık..

Beşiktaşın yenilgisini bekleyip burada sağlam denizli savaşı yaşatmayı başaran, Denizli gibi bir Beşiktaşlıyı tribüne çağırmayıp 13-15 yaşındaki gençlerin hocaya bakış açısını değiştiren ÇARŞIYADA YAZIKLAR OLSUN!

Süleyman youla çok haklıydı
Adem Dursunda haklıydı
Çağdaşta haklıydı
O bile haklıydı

"Bu tribünler olduğu sürece Beşiktaş zor şampiyon olur"!

Yazıklar olsun

Ulan denizli adamsan istifa et, kurtar şu zil takıp yenilmeni bekleyenleri..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net