Ana Menü

Denizli, Sezer'i istedi

Başlatan ilhan mansız_melis, Ekim 31, 2008, 20:51:19

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, ara transfer için kolları erken sıvadı. Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, ara transfer dönemi için kolları erken sıvadı... Takımın eksiklerini kısa sürede tespit eden deneyimli çalıştırıcının Siyah-Beyazlı yönetimden isteyeceği ilk ismin ise eski bir öğrencisi olacağı belirtildi. Denizli'nin Manisa'da görev yaptığı dönemde Almanya'dan Ege temsilcisine transfer ettiği Sezer'i takımında görmek istediği öğrenildi. Bu gelişme üzerine Beşiktaş Yönetimi'nin şu an Süper Lig'in güçlü takımlarından Sivasspor'un formasını giyen Sezer için düğmeye bastığı dile getirildi. Beşiktaş'ın hocasının önümüzdeki günlerde de yeni bir liste verebileceği vurgulandı.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

levent1903

Gerci Sezeri pek bilmiyorum, aceba hangi Sezer ? Yoksa Sezer Öztürk mü ?
Ama Kadroyu kücültmek istiyor, ardindan takviye.....  Kime alternatif bilmiyorum ama umarim hayirlisi olur..
Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

RCA

sezer badur..

uzaktan güzel vuruşları var iyi kademe yapıyor yayarlı olur mu onu hoca bilir
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

ilhan mansız_melis

Beşiktaş'ın Topuz aşkı alevlendi

Teknik direktör Mustafa Denizli, Kayserispor'un yıldızı Mehmet Topuz'un ara transferde alınmasını isteyince başkan Yıldırım Demirören kolları sıvadı. Kesenin ağzını açan Demirören, Topuz'a karşılık Kayseri'ye 6 milyon euro ve 2 futbolcu önerecek.

Topuz için kader günü

Denizli istedi, başkan Demirören kesenin ağzını açtı. M. Topuz'un Beşiktaşlı olması an meselesi!.

Süper Lig lideri Beşiktaş'ta, ara transfer çalışmaları hız kazandı. Teknik direktör Denizli'nin göreve geldikten sonra yönetime sunduğu ilk raporda yer alan "Mehmet Topuz'u istiyorum" talebi üzerine harekete geçen siyah-beyazlıların, Kayserispor yönetimi ile masaya oturacağı öğrenildi. Bugün Kayseri'ye gidecek başkan Demirören'in, sarı-kırmızılı ekibin
başkanı Recep Mamur'dan Mehmet Topuz'u resmen isteyeceği belirtildi.

Büyük katkı sağlar
Sezon başında Beşiktaş'ın dışında G.Saray, F.Bahçe ve Trabzon'un da gündemine gelen Topuz için Yıldırım Demirören, 11 milyon euro'yu gözden çıkarmıştı. Teknik patron Denizli'nin de, "Topuz'u alırsak şampiyonluk şansımız artar" yorumu üzerine harekete geçen başkanın, bugün yapılacak özel görüşmede genç yıldızın işini bitirmek için kesenin ağzını açtığı ifade edildi.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

+18 !

ya bu mehmet topuzda benim göremedigim birşey mi var acaba..

yoksa türkiyede iyi futbolcu yok diye iyi gibi mi görünüyor herkese.. sasırıyorum gercekten..

RCA

Alıntı yapılan: +18 ! - Kasım 01, 2008, 17:48:34
ya bu mehmet topuzda benim göremedigim birşey mi var acaba..

yoksa türkiyede iyi futbolcu yok diye iyi gibi mi görünüyor herkese.. sasırıyorum gercekten..

herkese dediğim benimde bi trlü anlamadığımı tercüme etmiş arkadaşım..
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

beckyZWICKY

Beşiktaşta oynayabilecek bir oyuncu değil sezer. bi kaç gömlek alt.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

bjkclub

Bizim maçta iyi oynamadı pek.Hatta biraz kazma gibi geldi bana iyiyi de geçtim..

pAscAliAnUmut

Topuz'un hala milli takımda As oynamamasına çok şaşırıyorum. Onun gibi bir adam varken gidip kimleri oynatıyor.
Beşiktaşta en çok görmek istediğim yerli oyuncudur kendisi..
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

+18 !

peki memet topuzu begenen arkadaslar söylerler mi bana kac golü var ligde ya da kendi mevkisinde oynayan futbolculardan ne gibi fazla özellikleri var?

cnbjk1903

Alıntı yapılan: +18 ! - Kasım 01, 2008, 23:00:19
peki memet topuzu begenen arkadaslar söylerler mi bana kac golü var ligde ya da kendi mevkisinde oynayan futbolculardan ne gibi fazla özellikleri var?

söyle ozellıklerı  var ben sayıyım.  1- uzaktan cok sert ve etkılı vurusları var sağ ayağıyla 2-sağ ayaklı olduğu için sol taraftan kullandığı frikiklerin coğu kaleyi buluyo 3- asıl mevkiisi orta sahanın ortası ancak göbekde de basarıyla oynuyo 4- supriz oyuncu özelliği bence en onemlisi kritik bir macta birden cıkıp oyunun kaderini değistırebılıyo ve bana gore takımımıza gelse sağ kanat baya bı rahatlar
                                        Rüştü
İbrahim T.             Sivok                Zapo           İbrahim Ü.

Cisse(Uğur)

Mehmet T.                                                       Tello

Delgado

Holosko                       Bobo

bence kadromuz bu sene boyle olursa alt edemıyeceğimiz takım yok 
Herkese Nasip Olmaz BEŞİKTAŞLILIK!!!

+18 !

ben bunların sadece birini gördüm mehmet topuzda o da 1.si digerleri yok..

cnbjk1903

Alıntı yapılan: +18 ! - Kasım 01, 2008, 23:35:24
ben bunların sadece birini gördüm mehmet topuzda o da 1.si digerleri yok..
bence sen mehmet topuzu ızlemıyosun o zaman ve ankaraspordakı özer hurmacıyı nıye görmuyo adam bu yasında takır takır oynuyo  topunu..

+18 !

ben özere bir şey demedimki ümit milli takım icin yaptıgım yoruma bir bak özer icin neler söylemisim..

cnbjk1903

yalan soylemıyım gormedım yorumunuda hanı su lıgdeki en ıyı  2  sağ acık  mehmet topuz,özer hurmacı buda bı gercek ama