Ana Menü

Serdar Bilgili Heyecanı

Başlatan NoPasaran, Ekim 30, 2008, 16:30:19

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Eski başkanımız Serdar Bilgili'nin, uzun bir aradan sonra kulislerde boy göstermesi, Beşiktaş Camiası'na bomba gibi düştü. Kongreye yaklaşık 1 sene kala Bilgili'nin ortaya çıkması, Siyah-Beyazlılar'da ilginç yorumlara neden oldu.

Bilgili'nin yakın çevresine, "Başkanlık döneminde söylemiştim. Ben bıraktıktan sonra yönetimden gelen en az 5 arkadaşım, bu koltuğa oturabilecek kapasitede... Söylediklerim çıktı. Yıldırım başkan oldu. Fikret Orman aday. Haşmet Kürüm son anda vazgeçti. Hüsnü Güreli zamanı gelince başkanlık yapacaktır" dediği öğrenildi. Bilgili'nin, Güreli'nin başkanlığı için tekrar ön plana çıktığı da ortaya atılan iddialar arasında...

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ZeMaHŞeR

2 gündür gazetelerde okuyorum haberi... Bakalım ne olacak ilerleyen zamanlarda...
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

yorumbjk

BU ADAM DEMİR ÖREN DEĞİL GERİ GELMEZ.ADAMIN ANASINA KARISINA UFAK ÇOCUĞUNA SÖZ GELSİN DAHA GELMEZ BU ADAM ADAM GİBİ ADAMDI.

keskinli

büyük karakterlerle yazi yazmayin!
serdar bilgili besiktasla ilisikisini kestigini söylemisti
yalarmi tükürügünü?belli olmaz
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

eRe

en fazla bırının destekcısı oldugunu gosterır o kadar
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

[KralKartal]

Alıntı Yap Hüsnü Güreli zamanı gelince başkanlık yapacaktır" dediği öğrenildi. Bilgili'nin, Güreli'nin başkanlığı için tekrar ön plana çıktığı da ortaya atılan iddialar arasında...

okumadiniz herhalde tam, Güreli icin kulis yapip, üreliye disardan destek
olabilir... Bilgili tekrar baskanliga geri gelmez, ama Hüsnü Gürelinin
gelmesini isterim, mali durumumuzu en iyi düzenleyen vede düzene
sokan kendisiydi..
Besiktasin Güreli gibi birine ihtiyaci var
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

carsi52

Serdar Bilgili tekrar beşiktaş başkan'ı olmaz adayı bile olmaz.
Ama Güreli'ye destek verirse bilemem..
Bölünür senin için uykular!

Tolgahan_BJK

Serdar Bilgili ve Hüsnü Güreli...

Bu iki insana 100. yıl şampiyonluğu için her ne kadar müteşekkir olsam da,
Beşiktaş'tan ve Beşiktaşlılık'tan alıp götürdükleri için hiçbir zaman sıcak bakamam.

Ki Serdar Bey, "Beşiktaşın sokağından geçmem artık" demişti.
Kabul etmek gerekir ki, Bilgili çok rant sağladı ve reklam yaptı Beşiktaş üzerinden...

101. yılda fenere kaptırılan enteresan! şampiyonluk ile ilgili dolaşan laflar da var...

Hüsün Güreli ise, kapalıya loca yapacak kadar işletme uzmanıdır !!!!!!
Para işlerinden anlar... Al üç kağıda ver beş kağıda ;)

Ya ben her şeye karşı çıkıyorum, ya da SEBA'dan sonraki başkanlar,
SEBA'nın ağırlığı ve vakurluğu karşısında çok sığ, çok popüler, çok yoz görünürlar gözüme...

Hakkımızda hayırlısı

aquilas

bi sözü vardı bilgilinin hiç unutmam beşiktaş sayfası benim için kapanmıştır bitmiştir diye bende o günden bu yana bilgiliye çok kırgınım

Dem@

Çok İsterdim GeLmesini.....

bjkclub

Beşiktaşlılık duruşu gösteren nadir insanlardan biridir.Ayrıca kendini beğenmiş değil,Beşiktaş'a ciddi yaklaşan bir adamdır Serdar Bilgili.

Bir lafı çok hoşuma gider.Ben futboldan çok anlamam o yüzden bilmediğim işe karışmam gibi bir demeci vardı.Yani profosyonel bir yönetici imajı..

Locaları kurmakla da doğru bir iş yapmıştı.Beşiktaş kimseye hiç bir kuruma taviz veya rant sağlamaz,halkın takımıdır.3 5 lirasını biriktirip maça giden insanlar varken,sırf bedava yerleri ellerinden gitti diye koca kulübün başkanına küfür edenler kulübün bugünkü durumundan sorumludur.

Kimse çıkıp da Beşiktaş için bağırıyoruz partavalları okumasın,onlar bu hale getirdi kulübü.Bana da ver kulüp bünyesinde iş,bedava bilet bak nasıl bağırıyorum ( Ben zaten bağırıyorum ama bunlar için değil yanlış anlaşılma olmasın.)

Hüsnü Güreli'de kendi şirketi gibi titizlikle idare etti maliyemizi.Hatırlıyorum da 16 milyon dolardı sanırım bıraktıklarında borcumuz.Şu an ydye 40 milyon dolar.

Yazıklar olsun.bursasporlu birini koysan bu kadar para harcayamazdı.

Umarım haber doğrudur Serdar Bilgili kimi gösterirse kabulümdür,heleki Hüsnü Güreli ise..

NoPasaran

Bilgiliyede Ekibinede sonuna kadar güvenirim..

Beşiktaş o dönem bu insanlara sahip çıksaydı, bugün bu forumlarda başka şeyler konuşuyor olur, muhtemelen Şampiyonlar Ligindeki maçlarımızın hesbaını yapardık..

Kapalıya Loca konusunda Ben bilgilinin yanındayım daima.

Beşiktaş Başkanına yakışan, bunu sadece biz değil tüm sporseverlerin ortak kanaatidir..

Bilgili yada onun o dönemki arkadaşlarından birisini klubun başında görmekten büyük mutluluk duyarım..

Bilgili NTV de konuşmuştu 2 sene önce gelmem demişti asla bir daha.Ancak Beşiktaşı seven herkes o klupte başkanlık yapmak ister. Onuda hor görmem..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

lambkuzu

demirören bıraksında kim gelirse gelsin.
Hayatı süsledik izharı ittihatla bugün,
Yolunda gençliğin ulvi değil miydi birleşmek.
Sebatı bayrağımız yaptık, i'tilamız için
Neticesiz ve boş olmaz sebatla hiçbir emek.
Dakikalar bize bir nağbe nişad olsun.
Kulübümüzde müceddet nücumu mevc vursun

IL Capitano

Bende "bedavacilar" diye tabir ettiginiz kisilerin sadece kapalida olmadigini, stadyumun her yerine sizmis durumda oldugunu belirtmek istiyorum.
Söyle anlatayimda, butun stadin ne halde oldugunu belki daha iyi anlarsiniz.

Gecen hafta sonu oynanan Sivas macina benim ailemden , ayrica bazi aile arkadaslarimizdan gidenler oldu, iclerinde bayanlarda vardi.Herkes Isvectendi.
Kapalinin durumunu gidenler bilir, o havaya herkes giremez vede herkes kaldiramaz.Onun icin
numarali ortadan bilet aldilar, adam basi 110 ytl, yanilmiyorsam 6 kisiydiler yani 660ytl..az buz bir para degil.
Mac baslamadan önce hersey cok guzel, LigTv spikeri Ömerle filan konusmuslar..hayatlarindan cok memnun bir sekilde mac saatini bekliyorlar, 15 dakika kala 4-5 tane kafalari bi duman insan oraya geliyor,adamlarda paso kufur, bir yerlere oturuyorlar, 3 dakika sonra oturduklari yerlerin sahipleri geliyor, of, mof diyerek kalkiyorlar..
sonra dedikleri laflarda -haha sunlara bak bide para vermisler gibi seyler..tabii bizim grubun morali bozuluyor..ustune ustluk bizimkilere -ya, biraz kayin bizde oturalim gibi seyler, ondan sonra biraz tatsizlik yasaniyor, bu 4-5 arkadas baska yere gitmek zorunda kaliyorlar..

Sizin icin belki hikaye gibi gelebilir, -ya her hafta böyle seyler oluyor diye bilirsiniz ama bizim gibi binlerce kilometreden sadece cani kadar sevdigi takimini görmek icin gelen insanlara bu tip olaylar cok koyuyor.ustune ustluk 660 ytl gibi bir parayi sadece mac bileti olarak vermisken, ucak filan masraflarini saymiyorum..Simdi bu insanlar bir daha ne zaman maca giderler sizce?

Neyse basinizi agirtiysam özur dilerim..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

melankolizm

Nevzat Demir ve Hüsnü Güreli'nin artık bir şeyler yapma zamanı geldi. hatta geçti :/ .