Ana Menü

O yıldız Yattara

Başlatan Simurg, Ekim 29, 2008, 16:10:01

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

O yıldız Yattara
Başkan Yıldırım Demirören'in, ara transferde Mustafa Denizli'ye sözünü verdiği yıldızın Trabzonsporlu İbrahima Yattara olduğu öğrenildi. 
[/t]
Demirören, Gineli oyuncunun transferini bitirmek için Başkan Sadri Şener ile önümüzdeki hafta bir araya gelecek
SEZON başında transferi bitme aşamasına gelen ancak son anda vazgeçilen Bordo-Mavili ekibin Gineli yıldızın transferi için düğmeye basıldı. Beşiktaş Yönetimi, Trabzon'da huzursuz olan ve Beşiktaş'a gelmeye sıcak bakan Yattara'ya ocak ayında imza attırmayı planlıyor.
BAŞKAN Yıldırım Demirören'in, takımın başına Mustafa Denizli'yi getirirken yıldız sözü verdiği ve bu futbolcunun da Trabzonsporlu Yattara olduğu belirtildi. Başkan Demirören, Trabzonspor'da huzursuz olan ve ayrılmak isteyen Gineli oyuncu için Bordo-Mavili ekibin Başkanı Sadri Şener ile bir araya gelecek.
BEŞİKTAŞ Yönetimi, sezon öncesi transferi imza aşamasına gelen ancak son anda vazgeçilen Gineli oyuncunun çocukları için Fransızca eğitim yaptıran okulu bile ayarlamıştı. Demirören, Bordo-Mavili ekibin yıldızı için her türlü fedakarlığı yapacaklarını ifade ederek, "Hocamıza verdiğimiz sözü yerine getireceğiz" dediği öğrenildi.
DEMİRÖREN'İN, kasım ayının 2′nci haftasında Türkiye Kupası'nda oynanacak olan Trabzon maçından önce Sadri Şener ile bir araya geleceği ve Yattara'nın transferini bitireceği ifade edildi. Yönetime yakın kaynaklardan alınan bilgilere göre başkanın Beşiktaş'a gelmeye sıcak bakan Yattara'ya ocak ayında imza attıracağı belirtildi.
Ali İncegül-FotoGOL

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

carlito1903

Katar ekibinin verdiği parayı verirsek satarlar ama o kadar para verebileceğimizi hiç sanmıyorum...

[KralKartal]

takas yaparlar. Toraman + Aydin + paftan biri + 5 milyon euro
diye yaparlarsa sasirmam
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

bjkclub

Takas mı yaparlar artık ne yaparlar bilmiyorum ama alsınlar da nasıl alırsalar alsınlar.

Holosko+Delgado+Tello'yu versinler razıyım ben kontenjan da açılır hem =)

[KralKartal]

Holoskoyu verirken kimleri verdik Burak+Koray + 5 milyon ..

ilhan mansız_melis

gereksiz biri bence Yattara'yı ben o kadar da beğenmiyorum ayrıca disiplin sorunu var
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

eyup1903

doğru bi liste yapalım

seriç+emre özkan+g.zan + 4 mliyon euro gibi bi şeyler olabilir

eğer haber kolpa değilse

keskinli

sampiyonluga oynayan trabzon rakibine vermez yattarayi
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

bjkclub

Trabzon kafasında Yattara'yı bitirdi bence 5 6 milyon€ gibi bi rakama bitirebiliriz.

[KralKartal]

250 bin dolarlik adam milyon dolarlarla aniliyor simdi...

Zamaninda almazsan boyle olur

husoeagle

yattarayı o fiyatlara almaya hiç gerek yok
üstüne üstlük yukarda adı geçen isimlerle takas yapmak abesle iştigal olur

erkann

İyi bir oyuncu olabilir ama çok yüksek meblağlar verilecek oyuncu değil

ZeMaHŞeR

Fotogol haberiymiş...

Başka bir gazetede Denizli ara transferde Topuz'u istiyor yazıyordu...
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

keskinli

topuz yararli olabilir ama kesinlikle 10 milyonluk futbolcu degil,paralari sacmasinlar saga sola
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

eRe

bugun turkıyede topuzu ve yattarayı ıstemeyen klup var mı tabı kı de yok
e o zaman devre arasına kadar yazacaklar sureklı bu haberlerı
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi