Ana Menü

Ceza gelecek

Başlatan ist.hatirasi/3-4, Ekim 25, 2008, 09:43:47

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ist.hatirasi/3-4

Liderliğin stresi ve gelmeyen galibiyet tribünlerde tansiyonu yükseltti. Sahaya taraftar girdi, tribünden ayakkabı, para, çakmak atıldı. Buna küfür de eklendi. Temsilci raporlarına göre Kartal'ı ağır ceza bekliyor  Beşiktaş'ta uzun süredir görülmeyen saha olayları, dünkü Sivasspor maçında yeniden hortladı. Liderliğin verdiği strese, galibiyet golünün beklentisi de eklenince, tribünlerde istenmeyen olaylar yaşandı.
63. dakikada hakemin taç atışını beğenmeyen bir taraftar, ayakkabısını çıkarıp sahaya fırlattı. Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun da bu ayakkabıyı geri yolladı. Tribünlerde, bir süre ayakkabının sahibi arandı.
95. dakikada kapalı tribün önünde, Serdar Özkan ile Abdurrahman arasında bir tartışma yaşandı. Bu sırada siyah-beyazlı tribünlerden inen bir taraftar sahaya girmek istedi. Ancak güvenlik görevlileri taraftarın reklam panosunu geçmesine engel oldu. Maç bitiminde Sivasspor ve futbolcusu Mehmet Yıldız'a toplu halde küfür eden siyah-beyazlı taraftarlar, Futbol Federasyonu ve hakemleri de protesto etti. Bu tepkilerden Beşiktaş Yönetimi de nasibini aldı, küçük bir grup, Yıldırım Demirören'i istifaya davet etti.
Yanlış anlaşılma
Karşılaşmanın ardından, şeref tribününde bulunan Sivasspor Başkanı Mecnun Odyakmaz, Beşiktaş tribünlerinde bulunan arkadaşına eliyle işaret yapınca, siyah-beyazlılar bunu kendilerine bir hareket olarak algıladı ve tepki gösterdi. Bu sırada Sivas Milletvekili Hamza Yerlikaya da ortamı yumuşatmak istedi. Tribünler bunu da yanlış algıladı, Yerlikaya'nın kendilerine hakaret ettiğini zannederek tepkilerini ona yöneltti.
İnönü'de yaşanan saha olayları ve küfrün temsilci raporlarına da yansıdığı, bunun sonucunda Beşiktaş'ın pazartesi günü PFDK'ya sevk edileceği belirtildi. Olaylar nedeniyle saha kapama beklenmezken, Beşiktaş'ın ağır bir para cezasıyla karşı karşıya kaldığı belirtildi.

milliyet
YÖNETİM İSTİFA !!!

NoPasaran

Kim ne derse desin

Bunun adı Taraftarlık felan değildir

Bu ihanettir, bu takımını satmaktır!

Ayıp be ayıp

Her sene stad kapanıyor..

Yeter artık
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Kendini bilmez salaklar yüzünden ceza alıcaz ne biçim taraftarlıktır ya bu
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

canavar_bjk

ayakkabıyı sahaya nasıl atmışlar yahu :D hakkımızda hayırlısı olsun
BEŞİKTAŞ(K)
Biz Bu Lig İçin Fazla ŞEREFLİ yiz

Şerefimizle Oynar Hakkımızla Kazanırız ulan

ist.hatirasi/3-4

Sonra suçu yorumcularda arayalım...
YÖNETİM İSTİFA !!!

carlito1903

Sahaya yabancı madde attıklarında olay yerinde Sivaslı futbolcudan çok bizim futbolcular vardı, Delgado ile İ.Toraman'a gitti zaten attıkları...

Biraz daha sakin olabiliriz diye düşünüyorum, şimdi böyleyse ligin son haftalarında daha da sorun olur bu olaylar...

Saha kapatma cezası almadan kapatırız umarım...

ZeMaHŞeR

Para cezasına alıştık.. Muhtemelen yine ağır bir para cezası bizi bekliyor...
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

tcenk

Yeter artık ya bu küfürleri edenleri oralarda tutmamak lazım hiç yakışmadı sezonun en güzel maçını seyrediyoruz.
Adamlar tabiki oynayacaklar yenmek yenilmek ve beraberlik bu sporun kuralları önemli olan güzel futbol seyretmek
İyi futbol olduysa maç bitimi iki takımıda alkışlamak lazım
Stadta olmadı ama ben buradan her iki takımıda ALKIŞLIYORUM
1903

ata vicente

Abuk sabuk kavga ederler ,kufur ederler,takımı baltalarlar,ah kapalıı ahhhh herkes sana nazare degdırdı

cnbjk1903

arkadaslar oyle boyle dıyosunuzda ben dun vıp alt b deydım yanı tüpçünün 20 metre yanında macın sonlarında herkes ana avrat dumduz gitti bı allahın kulu cıkıp hoop kardesım sen naabıyosun dıyemedı herkes dıyo dımı kapalı cok kufur edıyo dıye yalaann hemde kullıyen numaralıda edılen kufurun haddı hesabı yok sadece ses cıkmıyoo

birde bi MİLLETİNE ''KÜFÜR'' eden bi mılletvekılı vardı acınası sımdı öğrendım adını eskı milli sporcumuz hamza yerlıkayaymıs peeeh bu adamlar bu savunucak bu memleketı  evet tamam numaralıda bızzat ben baslattım yeterr yıldırım demirören yeterr diye ve o adam gidene kadarda devam edıcem bunu demeye...
Herkese Nasip Olmaz BEŞİKTAŞLILIK!!!

carsi52

2 maç saha kapatma verirLer.
Sonra itiraz ederiz.
Bizim gönLümüz oLsun diye 1 maça indirirLer.
Bölünür senin için uykular!

Mattech

sonbahar geldi kreasyon değişti Önceden telefon para ckmak gelirdi.. Şimdi ayakkabı geliyor :D kış kreasyonunda bizi neler bekliyor :) elektirikli soba falan atarlar artık..
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

lejyonerhy

Ucu sivri Kundura ayakkabı:DD: birinin kafasına atamadı manyak:D madem atıyorsun denk getirsene.Gerçektende sinirlerimize hakim olamıyoruz.!!