Ana Menü

Ne istediğimi biliyorum Başkanım!

Başlatan Simurg, Ekim 21, 2008, 14:15:00

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Farklı Gençlerbirliği galibiyetiyle Beşiktaş macerasına başlayan Mustafa Denizli, başkan Yıldırım Demirören'in yüzünü güldürdü.

[/t]

İkili dün biraraya gelirken Demirören, galibiyet nedeniyle teknik direktörlerini kutladı. Demirören, "Şampiyonluğa inanıyoruz. Güçlü bir ekibimiz var. Takımın havası bir anda değişti. Yönetim, teknik heyet, futbolcular ve taraftarlarımızla bir bütün olacağız. Sahaya çıktığımızda güven veren bir Beşiktaş izlemek istiyorduk. Bu ışığı da Başkent'te gördük" dedi.

Teşekkür etti

Denizli'ye büyük hedefler peşinde koştuklarını kaydeden Demirören sözlerini şöyle sürdürdü: "Beşiktaş forması altında yer alan tüm oyuncuların önemli özellikleri var. Gençlerbirliği karşısında sizin ilk maçınızdı. Mutlaka eleştiri olacak ama böylesi zorlu ekip karşısında 3 gollü galip gelmek kolay değil. Sizlere güveniyorum."

İlk maçında galibiyete ulaşan Mustafa Denizli ise yönetimin ve taraftarların desteklerine teşekkür ederek şunları söyledi: "Başkanım sizin ve ekibinizin ne istediğini çok iyi biliyorum. Bunu da başarmak bizlerin ve oyuncuların görevi. Beşiktaş kadrosunda patlamaya hazır önemli oyuncular var. İlk kez suni çimde oynadık ve çok pas hatası yaptık. Sıkıntılar yaşadık. Her şeye rağmen normal çim sahadaki performansımızın üstüne çıktık. Önemli olan iyi oyun. Pas hatalarını asgariye indireceğiz. İlk maçımda takımının sergilediği performanstan mutluyum."

Değişiklikler sürecek

Beşiktaş'ın bundan sonraki maçlarda tek forvet yerine değişken golcü sistemini uygulayacağını da vurgulayan Denizli, sözlerini şöyle tamamladı: "Gençlerbirliği karşısında daha farklı bir skor bekliyordum. Çünkü oyuna çok hızlı başladık. Rakibi bunalttık. Takım içinde önemli bölgelerde değişiklikler yaptık. Yapmaya da devam edeceğiz. Kimseyi gözden çıkarmadım. Tüm oyuncularıma şans vereceğim. Her maçta alkışlanacak bir ekip oluşması için çalışıyorum. Bu Beşiktaş ayakta alkışlanacak."

İsmail Er-Hürriyet

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

ilhan mansız_melis

Mustafa Denizli şampiyon yap bizi :D
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Alp Erdem

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Ekim 23, 2008, 17:21:47
Mustafa Denizli şampiyon yap bizi :D
şampiyon yapta kaç yıllık hasretten kurtulalım