Ana Menü

Beşiktaş - Eczacıbaşı Zentiva 3-2

Başlatan BerkAy1903, Ekim 19, 2008, 22:14:49

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BerkAy1903

Beşiktaş:3 - Eczacıbaşı Zentiva:2
19.10.2008 14:46

Bayan Voleybol Takımımız, Aroma Bayanlar Voleybol 1. Ligi 2. hafta mücadelesinde BJK Akatlar Cola Turka Arena'da karşılaştığı Eczacıbaşı Zentiva'yı 3-2 mağlup etti.

Mücadeleyi 27-25, 25-27, 25-22, 22-25 ve 15-11'lik setler sonunda 3-2 kazanan Bayanlarımız, büyük bir sevinç yaşadı.

19o3

BerkAy1903

Karslıoğlu'ndan Açıklama
19.10.2008 15:26

Bayan Voleybol Takımı Antrenörümüz Bülent Karslıoğlu, 3-2'lik Eczacıbaşı Zentiva galibiyeti sonrasında şu değerlendirmeyi yaptı: 
"Geçtiğimiz yılın şampiyonu Eczacıbaşı'nı güzel bir oyunla yenmemiz lige daha sıkı sarılmamızı sağladı. Bu takıma güvenen herkesi mutlu ettiğimiz için ayrıca bir gurur yaşıyorum. Henüz daha kadro olarak eksik olmamıza ve yeni kurulmuş bir takım olmamıza rağmen adaptasyon sürecinde maç kaybetmemek motivasyonumuzu artırıyor. Zaman geçtikçe takımımızın sisteminin oturması ile daha da rahatlayacağız. Beşiktaş Bayan Voleybol Takımı'nı hakettiği en üst seviyeye çıkarmak için hep birlikte çalışacağız. Bayan voleybolunda özlenen Beşiktaş'ı camiamıza izlettireceğiz. Bu takımımızı kurmamızda destek veren Sayın Başkanımız Yıldırım Demirören ile Yönetim Kurulumuz'a ve Şube Başkanımız Sayın Bülent Deriş'e sonsuz teşekkür ediyoruz."

19o3

CR7

ya şu geseyi ezerek yenen eczacıbaşı'nı yendik ya helal olsun voleybolcularımıza

devamını da bekliyoruz...
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

carsi52

Zentiva ne demek ?
TebrikLer voLeyboLcuLarımıza :)
Bölünür senin için uykular!

+18 !

ilhan mansız_melis

Helal olsun inşallah böyle devam ederler
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Cem Goren

arkada az sayıdada olsa tarafta gozukoyo enteresan herhalde ondan once basket maçı vardı.
güzel bi galibiyet
altın kapılarımız kan oldu tayfun