Ana Menü

Futbolcular,Engin'i İstedi

Başlatan bjkclub, Ekim 17, 2008, 13:20:29

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

bjkclub

Kaptanlar Delgado ve Nobre genel sekreter Kenan Öner ile görüştü, Sinan Engin'i tekrar aralarında görmek istediklerini söyledi. Teknik direktör Mustafa Denizli de "Sinan'ın takımın başında olmasından mutluluk duyarım" diyerek konuya yeşil ışık yaktı.

Beşiktaş'ta Mustafa Denizli dönemi başlayalı kısa bir dönem oldu ama futbolcular görevini bırakan menajer Sinan Engin'in tekrar geri dönmesi konusunda fikir birliğine vardı. Kaptanlar Delgado ve Nobre, genel sekreter Kenan Öner ile bir araya geldi, takım arkadaşlarının isteklerini iletti. Delgado, sezon başından bu yana yanlarında olan Sinan Engin'i tekrar aralarında görmek istediklerini belirtirken, "Sinan Engin bizlerin her türlü sorunları ile ilgileniyor. Futbolun içinden geldiği için önemli bir tecrübe. Sinan'ı takım olarak tekrar aramızda görmek istiyoruz" dedi.

Mutluluk duyarım

Mert Nobre ise şöyle konuştu: "Menajerimiz bizler kadar teknik heyetimize de sahip çıkıyor. Desteği ile bizlere moral veren ve hırslandıran Sinan Engin'in geri dönmesi en büyük arzumuz."Mustafa Denizli ise Sinan'ın takım işlerine hiçbir zaman karışmadığına değinerek geri dönmesini istediğini söyledi. Denizli, "Sinan Engin benim çok eski arkadaşım, dostum. Futboldan anlayan Sinan Engin'in takımın başında olmasından mutluluk duyarım. Engin'i ısrarından caydırarak eski görevine getirilmesi iyi olur" dedi.

Genel sekreter Kenan Öner, ise şöyle konuştu: "Yönetim olarak Sinan Engin'in tekrar geri dönmesi konusunda çalışma yapacağız."

ZeMaHŞeR

abi artık diyecek birşey bulamıyorum ben ya.. Ne buluyorlar bu adamda yaa... sanki sinan gelince şampiyon olucaz.. O kadar istiyorsunuz madem.. Gelince turşusunu kurun bu adamın...
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carlito1903

Yok artık, umarım yalan haberdir...

Eğer doğru haberse, takıma topçu alırken beyin kontrolü falan yapalım artık...

ZeMaHŞeR

carlito1903

Kaynak İsmail AİR miş...

Yalan haberdir rahat olun :D

Bu oğlanın ağzından yalandan dolandan başka bişey çıkmaz...

Alp Erdem

inanmam zaten adamı kim ister ki

keskinli

Alıntı yapılan: MuRaT - Ekim 17, 2008, 13:24:57
http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=46057

Hürriyet gazetesinden ismail er yazmış abi...
kötü kötü konusturdu beni bu yalanci

Allahtan yalan habermis
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ZeMaHŞeR

Hürriyet Gazetesi'nde bugün "Futbolcular Engin'i İstedi" başlıklı haberle ilgili Kulübümüz'ün açıklamasıdır.
Haberde yer alan, takım kaptanlarımız Delgado ve Nobre'nin Genel Sekreterimiz ve İcra Kurulu Başkanımız Kenan Öner'e, eski menajerimiz Sinan Engin'i tekrar aralarında görmek istediklerine dair bir talepte bulundukları iddiası asılsızdır. Kaptanlar ile Kenan Öner'in arasında bu konuda herhangi bir görüşme olmamıştır. Kamuoyunun bildiği üzere Sinan Engin kendi isteği ile görevinden ayrılmıştır.
Aynı haberdeki, bu konuyla ilgili Yönetim Kurulumuz'un çalışma yapacağı iddiası da tamamen gerçek dışıdır. Bu konuyla ilgili bu şekilde, hiçbir basın organına ve basın mensubuna herhangi bir açıklama yapılmamıştır.
Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız,

BEŞİKTAŞ JK

husoeagle

ismail uçmuş yine kendi kendine
adam bıkmıyorda ya

ata vicente

tamam anladık ısmaıl erın kı yalandaaaa yonetım boyle bı acıklama yaptıysa sınan efendı gorevde dıyebılırız bır aya kalmaz kulupte demekkı

carsi52

YaLan doLan haber yapmayı bırakmıcakLar herhaLde.
Bölünür senin için uykular!

beckyZWICKY

Medyaspor'a konuşan Beşiktaş eski menajeri Sinan Engin, basında "bazı futbolcuların kendisini takımın başında menajer olarak görmek istedikleri" şeklinde yer alan haberlerin doğru olduğunu söyledi....

Medyaspor'a açıklamada bulunan Sinan Engin şu noktaların altını çizdi:

"Menajerlik konusu benim için bütünüyle kapanmıştır. Ancak başkan Yıldırım Demirören'in yanındayım. Daima yanında da olacağım."

"Rüştü, Nobre ve birkaç futbolcumuz daha, benim geri dönmem konusunda isteklerini hocamıza iletmişler. Ancak böyle bir şey söz konusu değil."

"Kenan Öner'in bu konuda bir çalışma yaptığı iddiası ise doğru değil."

(*) Medyaspor özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz!
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

gürol

allah belenızı versin yönetim.
playdoo hamuru verelim onla oynayın bırakın artık beşiktaşla oynamayı
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

NoPasaran

Futbolcıların istediğini iyi düşünmüşler :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net