Ana Menü

3-5-2 ??

Başlatan carlito1903, Ekim 15, 2008, 16:38:56

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

Pek çok yerde Mustafa Denizli'nin 3-5-2 sistemini geri getireceği konuşuluyor, orta sahada (özellikle de kanatlarda) oyunun iki yönünü de iyi oynayan oyuncularımız yokken nasıl oynayacağız bu sistemle çok merak ediyorum...

Amatör liglerde bile bu sistemle oynayan takım yokken ve elimizdeki oyuncularında bu sisteme kesinlikle uymadığını düşünerekten bence bu fikirden biran önce vazgeçilmelidir...

Sizin bu konuda ki görüşleriniz nedir ?

husoeagle

oynatabilirse iyi olur

sağ kanatta ali tandoğan olabilir ama sol kanat için emin değilim.

Alp Erdem

4-3-3 olsun 2 forvet iyi değil

keskinli

valla ben hic kafa yormuyorum simdilik
milyonlari götürenlerin kafasinda bi sey vardir elbette :)
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

erdibatmaz

3 5 2 oynatabilmek yürek ister o defansa güveniyorsa tamam, bence büyük ihtimal orta saha bolluğundan bu tercih ediliyor..
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

NoPasaran

3-5-2 enteresan bir sistem..

Kanat oyuncularına çok yüklenilen bir sistem.Ancak bu oyuncuların hücum ağırlıklı yada savunma ağırlıklı olması hocanın tercihine bağlıdır

Ben 3-5-2 oynasam sağda tandoğan solda üzülmezi kullanmaktan başka çare düşünmezdim..

Ancak sistemlere çok bağlı kalmanında doğru olduğunu düşünmüyorum.Elindeki oyuncular iyiyse 4-3-3 te olur 3-5-2 de olur 4-4-2 de olur..

Burada önemli olan oyuncularının kaliteli olması

Ertuğrul Hocanın sistemi kötü bir sistem değildi ancak orta alandaki oyuncu yetersizliiği malesef onu kötü futbola itti.Aynı zamanda Holosko ve Tello gibi iki iyi oyuncunun çok kötü oynaması ve aynı zamanda asık suratla gezmesi takımıda oldukça etkiledi..

Dediğim gibi iyi oyuncular tercih edilirse  3-5-2,  3-6-1,4-5-1,4-4-2-,4-3-3,4-6-0  fark yapmaz ;)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

VoLkan abiye bende katıLıyorum.
OyuncuLar oynadıktan sonra hangi sistemLe oynanırsa oynansın.
Bölünür senin için uykular!

CR7

klinsmann bayerni  3-5-2 oynattı 5'lik oldu

ayrıca 3-5-2 de kanattakilerin hem hücumda hem savunmada etkili oyuncular olması lazım

ki bizde de böyle bir oyuncu olduguna inanmıyorum

o yüzden bu sistem doğru bir tercih olmaz benim fikrimce
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ilhan mansız_melis

Hoca işini bilir
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Alp Erdem

ben 3 defans oynarım zapo 2 kişilik oynuyo