Ana Menü

Kurtlar Vadisi Terör

Başlatan Adriano, Ocak 17, 2007, 18:49:30

0 Üyeler ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2 dia 2 muerto

Alıntı yapılan: CooLDumaN - Şubat 16, 2007, 19:16:51
İnsallah bıdaha yayına gelmez K.vadisi...
Neden ki arkadaşım açıklama yaparmısın

eRe

Alıntı yapılan: CooLDumaN - Şubat 16, 2007, 19:16:51
İnsallah bıdaha yayına gelmez K.vadisi...

kan uykusu da kaldırılsın o zaman
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

unicorn

Bu topic böle uzar gider hiçbir sonuca da waramayız bence... Sewenler de var sewmeyenler de...
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

Santiaqo

Yani Arkadaslar Tartısmaya qerek Yok Diyorum ben Sizlere Reytinq Oranlarını da qosterdım Ilk Bolumuyle sadece Turkiye de Deqil Avrupa da da İzlenme Rekorları Kırdı .. Bu 7 bin 70 bin Kisinin Soylemesi ile qerceklesek biseyde Deqil .. Tabi ki Meclise qittiqini Bilyorsunuzdur ... Devlet Tarafından KaldırıLdı .. ama qeri donceqine Adım qibi emin'im [sayqılar] !
  [ -18 ]

eyup1903

inşallah geri döner dönmesini sabırsızlıkla bekliyoruz

eRe

4441178 No'lu numarayı arıyoruz Kurtlar Vadisi Terör yayından kalkmasın istegimizi RTÜK'e bildiriyoruz
www.erdemeksi.com

2 dia 2 muerto

Bilgilendirdiğin için sağol kardeşim

unicorn

Arayıp görüşümüzü mü bildircez Erdem yoksa kalkmasın mı demek için sadece :)

2 dia 2 muerto

Alıntı yapılan: unicorn - Şubat 16, 2007, 21:01:53
Sen anladın Rıza Abi gerisini karıştırma :D

eRe

Alıntı yapılan: unicorn - Şubat 16, 2007, 21:01:53

ben kalkmasın dıye aradım.emın ol suanda kalksın dıyen 7 bın kısı den daha cok kısı aradı yayına gerı konsun dıye
www.erdemeksi.com

unicorn

Hurriyetin yaptığı ankete de 1 milyon kişi katılmış %90ı geri donsun diyo ama ben ısınamadım o diziye yaa

Delirdik

kaLkan diziye bak..

bunLarı kaLdıracağına seda sayanı kaldır, kadının sesini kaLdır. Birsürü iğrenç, topLuma bir faydası oLmayan prg var önce onLarı kaLdırsanıza..

iLk böLümü izLemedim izLemeyi de düşünmüyorum ama kaLkması yanLış bence
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

unicorn

Bence alayını kaldırsınlar ne seda kalsın ne aydın ne bilmemne hiçbir getirisi yok insanlara

ufocan

ya sedaları filan kaldırırlarsa nolur? bu kadar ew hanımı ewde kimi seyredecek :D onlar show programı ben izleyin demiyorum çalıştığım içinde izlemiyorum ama bir hafta ewde kaldım rahatsızlığımdan dolayı sabahları mehmet alinin programı çok süper :D  ya binlerce annelerimiz yengelerimiz halalarımız bunları izliyo sabahları :D kolay kolay kaldıramazlar :D

alperen

dızı hakkınde cok cıddı sıyası oyunlar oldugu kesın bu ulkenın buyuk ve acı gerceklerını bazı yerlere neden turk mılletını hızmet goturemedıgı cok guzel bır sekılde anlatıldı

bazı kansızların kanına dokunmus demek kı yetkılerıde varmıs bu kadar ınsanın kalkmasın dıyerek ısyan ettıgı dızıyı bır kalemde yayından kaldırıyor

ustelık zamanında kendı kanalllarında yayınlanan bu dızıye karsı sıddet ıceren dızı dıyerek reytıng feryadından ote de baska seyler arıyorum artık tepkım bıreyselde gerceklesecektır her zaman

cunku bende muhendısım benı de bır gun ındırecekler belkı otobuslerden fark etmez ben bu ulke ıcın yasadım su gune kadar bu ulke ıcın olume seve seve gıderım

tepkısız yasamaktansa onur olmek en sereflısıdır ....
saygılarımla
Yücedaglar gibi başım kar idi
Bir incecik yel vurduda eridi
Dilim dönse bir kelamım var idi
Yüreğime bastı YOL ETTİ BENİ ....