Ana Menü

Kurtlar Vadisi Terör

Başlatan Adriano, Ocak 17, 2007, 18:49:30

0 Üyeler ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Non Mollare Mai

Süperdi.. Gereksiz adam öldürmek yerine qündemdeki bir konuyu ele almaları daha mantıklı ve qüzel. Şehitlerin öldüğünü qöstermek ve teröristlerin arabadaki çocuğu asker diye arabadan indirip öldürmeleri beni ve çoğumuzu ağlatmıştır sanırım..
edit

eRe

o an herkesın tuylerını dıken dıken etmıstır.ozellıkle cocugun o sozu ''AMCA ANNEM BABAM BENI BURAYA OYUN OYNASIN DIYE GONDERMEDİ'' bu laf gercekten gozlerımızın dolmasına neden oldu
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Timurlenk

Kadın, "İki oğlum vardı. Biri şehit oldu, diğeri dağda öldü. Bir kızım kaldı. Örgüt şimdi onu da istiyor. Ne olur onu kurtar?"

bu ne demek ya şimdi bu kadın şehit annesi mi vatan haini annesi mi ?

böyle şehit annesi olmaz o filmde oynayan Türk kadınının bu rolü canlandırmaması gerekiyordu.

xxdoggyxx

Alıntı yapılan: Bobbo13 - Şubat 09, 2007, 16:50:32
Kadın, "İki oğlum vardı. Biri şehit oldu, diğeri dağda öldü. Bir kızım kaldı. Örgüt şimdi onu da istiyor. Ne olur onu kurtar?"

bu ne demek ya şimdi bu kadın şehit annesi mi vatan haini annesi mi ?

böyle şehit annesi olmaz o filmde oynayan Türk kadınının bu rolü canlandırmaması gerekiyordu.

çünkü o vatan haini kızın annesi ancak böyle olabilirdi.

kardes ayip ediyosun amaa :@ aramizda olmasa cogu kisinin babanesi ananesi böyle giyiniyo olabilir o zaman hepimiz vatan hainiyiz ayrica kiz örgüte gidiyosa annesinin yapacagi birsey yok. annesi kizini evlatliktan red etmis daha napsin kadin. ama resim hakkinda gercekten ayip etmissin
18.03.2007

canmert

bu dizi manyak bence kaçırmayın
forza kv
ayrıca resimi oraya koyanı kınıyorum

Timurlenk

kardeşim benim ananem'in köyünde(kastamonu) böyle giyinen akrabaları var ben kimseyi küçük düşürmeye çalışmıyorum.zaten böyle birşeyi düşünsem koymazdım.

bu dizi tamamen terör örgütünün aslında çok masummuş gibi gösteriyor.

Adriano

İnanmam kaldırılmaz.. Milyonlarca izleyici kitlesi var valla ayaklanırlar :) Çok sevdiğim bir dizi kalkarsa valla üzülürüm..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

carsi52

Bölünür senin için uykular!

carsi52

Kurtlar vadisi terörün 2.bölüm fragmanı belki izlemeyenler vardır.

http://www.youtube.com/watch?v=9zYKqu-iGLU&eurl=

Timurlenk

iyi olmuş kaldırılması

carsi52

Neresi iyi olmuş burak?

Hem daha kesin değil kaldırılması ;D

Timurlenk

inşallah kaldırılır diyorum.terör örgütünün ismini bile söylemekten kaçınan bir diziden hayır gelmez.

amerikalılar askerlerimizin kafalarına çuval geçiriyor bunun hesabını soracağımıza polat almedar'la yetiniyor mutlu oluyoruz.

CooLDumaN

İnsallah kaldırılır.mıllete Milliyetcılıgı korukleyıp duruyolar.sonrada ogun samast gıbı adamlar cıkıyor ıste.
Ilk bolumu ızledıgıme pısman oldum zaten
Dizlerini çökerek yaşayacağına..

ayaklarının üstünde öl!

dishi_eagle

'Kurtlar'a yol göründü
Binlerce şikâyet üzerine RTÜK üyeleri, Show TV genel müdürüyle Ankara'da bir araya geldi. Kanal, dizinin yayından kaldırılması için çözüm arayışına girdi
RTÜK Başkanı Zahid Akman ve Üst Kurul üyeleri izleyicilerden binlerce şikâyet gelmesi üzerine Kurtlar Vadisi-Terör dizisiyle ilgili olarak Show TV Genel Müdürü Saner Ayar ile görüştü. Kanal yönetiminin, yapımcı firmayla hukuki soruna yol açılmadan diziyi yayından kaldırmak için çözüm arayışına girdiği öğrenildi.

13 bin 953 şikâyet
Önceki gün Ankara'daki Üst Kurul toplantısına katılan Saner Ayar'a Üst Kurul Üyeleri hem izleyicilerin şikâyetleriyle ilgili bilgileri hem de görüşlerini aktardılar. Saner Ayar'ın İstanbul'da kanal yöneticilerine RTÜK toplantısındaki değerlendirmeleri aktarması sonucunda, kanal yönetiminin, yapımcı firmayla hukuki soruna yol açılmadan diziyi yayından kaldırmak için çözüm arayışına girdiği öğrenildi. İsmi geçen dizi nedeniyle RTÜK'e 1 Ocak-13 Şubat arasında 16 bin 597 başvuru yapıldı. Bu başvuruların 13 bin 953'ünde dizinin yayınlanmaması, 2 bin 609'unda ise dizinin yayınlanması istendi. Dizinin bu akşamki bölümünün yayınlanmaması bekleniyor. Dizinin 8 Şubat'ta yayınlanmasının akabinde ise toplam 2 bin 898 başvuru yapıldı. Bu başvuruların 2 bin 192'sinin (yüzde 75.6) konusunu Kurtlar Vadisi- Terör dizisi oluşturdu. İzleyicilerden gelen bildirimlerin 1924'ünde (yüzde 87.8) dizi şikâyet edildi ve yayından kaldırılması istendi. İzleyicilerden gelen 268 (yüzde 12.2) bildirimde ise dizinin beğenildiği, devam etmesinin istendiği ifade edildi.