Ana Menü

Herkesten çok Beşiktaşlı Sinan Engin!

Başlatan NoPasaran, Ekim 09, 2008, 22:09:12

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

@Mattech

Kimse S.Engin'den sportif başarısızlık nedeniyle nefret etmiyor, sorun onun davranışları ile alakalı sözünü yiyen mafyayla işbirliği yapan adamın bu kadar önemli bi görevde olmasını kaldırmıyor...

Mattech

Beşiktaşta sözünü yemiyen  Kİm var söylesne bana ? Menejerlik Önemli bir görew mi ?  bence Futbol menejerligi daha önemli.. Seba zamanında Abdullah catlı.. Yeşil.. YUrt dılına cıkmaz için  klimleri neleri kullanmışlar.. Sİnan enginin şirin mafya oldugunu anlarsın.. Sinan engin sadece Patavatsız biri nerede nasıl davranacagını bilmiyor.. Onun sorunu bu... Bence okadar büyütülmemeli..
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

rudy1903

basın sinan enginin üzerine oynuyorsa bilinki arkadaşlar o adam beşiktaşa faydalıdır.dikkat edin kime oynadılarsa o adam faydalıdır
yıllarca seba içinde aynı şeyi yapmadılarmı,serdar bilgili için yapmadılarmı.
şu dünyada hiç kimse sütten çıkmış ak kaşık diil
ben sinan enginden iğreniyorum diyenleri pek anlamıyorum.
hiç kimse masum değildir bunu unutmayın ve her suçu sinan enginin üzerine atması insanların yanlış
abarttık,kolpa medyayı arkamıza aldık yazık bence bizim tek dostumuz yine biziz
kazanmak yerine kaybediyoruz.
sinan engin tke başına birilerini dışarı çıkaramaz birileri muhakkak biliyordur ve ortaktır.

maverick

arkadaşlar  insafsızaca  bir eleştiri bu.. bence sadece  basının  size vermek istediği , hangi amaca  hizmet ettiği belli olmayan bir  haber.. eğer haberine  güveniyorsa bu gazete,  bu kare için defalarca  deklanşöre bastığına emin olduğum foto muhabirinin  bundan sonraki karelerişni yayınlar. diğerleri sevinirken  üzldğünü gösterir. burada bir üzülme göremedim  ben.. 
haa..  söyliyeyim  bu arada  ben sinan cı değilim  sadece doğrucuyum..
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Onurluyum Gururluyum. TÜRK'üm.
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

osi_bjk

Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

[KralKartal]

Sinan Engin bugune kadar zarar vermistir
TARIHIMIZE KARA LEKE surmustur, Besiktas örf adet ve ahlaki kurallarin hepsini
cignemistir..

hala neyin savunmasini yapiyorsunuz, bana ne 2 kupa getiriyorsa
SEBA BASKAN AH NERDESIN DIYENLER sinan engini savunuyor oluyor
hangi mantikla? ??? Kupa mi sizi tatmin ediyor???
bu kupa mi gozumuzu kamastiriyor? sirf sokakta bak BESIKTAS sampiyon oldu demek
mi sizi tatmin ediyor, SEREFLI IKINCILIKLER NERDE?
belki sizin yasiniz daha genc 15-16-17, belki SEBA donemini pek hatirlayaniniz olmaz, hatirlayaniniz
yasayanlarinizda vardir ama yinede boyle dusunebilirsiniz, o ayri konu..
Ama kac kere 2.ci olduk ve nasil olduk bir bakin..O ikincilikler beni koyu BESIKTASLI yapti, kupalar degil!

Kupa icin sampiyonluk icin olsaydi bunlar, Seba baskan masa basida bunlari alirdi..
Avaraj ile kaybettigimiz sampiyonluklari biliyorum, yani Sinan Engini savunanlara
da saygim sonsuz, ama Burasi BESIKTAS arkadaslar, Sinan Engin kim?
Baba HAKKILAR gecti bu klupten...Sinan ne vermis, ama ne almis, tarihimize leke olarak girdi,
sizin icin bu kupadan onemliyse, artik birsey demiyorum
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Mattech

Kralkartal Tamam haklısın biz uzayda yaşıyoruz.. Sinan Enginde BEŞİKTAŞA %200 AZARA VERDi HİÇ SPORTİF başarısı Yok.. Zaten Biz Beşiktaş yerine PAOK takımı seyrediyoruz..   SEn asmaya kesmeye devam et sinan ENgin vatan haini Yarın savcılıga başvur..  YArın  Avrupada sorarlar KAÇ tane şerefli ikinciliğiniz var diye Söylemeyi unutma..
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

[KralKartal]

Yazimi okumamissin ki, SPORTIF basari gozunuzu boyuyorsa ssuuyorum dedim
ama ben BESIKTAS TARIHINE LEKE SURMUSTUR diyorum, hangi yazimi ve hangi cumleyi okudunuz
o zaman baskan AZIZ YILDIRIM olsun, masa basi aliriz maclari..
olacak sey mi ..

Sportif basariya gelince S.Engin oynamadi maclarda, Luce ve Sergen(ki kadro superdi) sayesinde alinmistir bu basari.
100.yilda sinan engin bana gore etkisi en az olan insandir..

Ayrica burada sende bende gorusumu bildiriyorum, hem fikir olman gerekmiyor ki,
iki olgun insan gibi konusuyoruz..olayi tartisma olarak yansitmanin anlami yok,
burasi neticede FORUM...
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

BEŞİKT(AŞK)

İki Bira Bi Sigara Beşiktaş Böyle Koyar Adama...