Ana Menü

neden sevilmiyor sinan engin?

Başlatan rudy1903, Ekim 09, 2008, 19:49:02

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Açık konuşmak gerekirse

Çoğu kişi neden kızdığını bilmiyor bu adama. Herkes kızıyor bende kızayım diyor emin ol bir çok kişi ;)

Ama ben yine söyleyeyim

"Çakıcıların yada mafya babalarının adları Beşiktaşla beraber anılıyorsa bunun içinde Engin vardır. Her Beşiktaşlı bunu bilsin"
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ist.hatirasi/3-4

1- abuk sabuk laflar söylemesi

2-beşiktaşın adını mafyaya işlerine bulaştırması

3-benimde beşiktaşı sevdiğine inanmadıgım biri

4-beşiktaşlılığa yakışmayan bir insan olması
YÖNETİM İSTİFA !!!

ilhan mansız_melis

Allah'ın mafyası çok sevindim gittiğine
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

rudy1903

mayfaya bulaşması haricinde söylediği sözlerle ilgili o yalancı gazetelerden okuduklarınıza mı inanıyorsun
uz.Ben pek inanmıyorum.seviyorum demiyorum diyemiyorum ama sonuçta 100. yılda çok büyük katkısı
var bunu hiç kimse inkar edemez.karakollardan gelip taraftarları topladığını ben çok gördüm.
imparator diye bağırıldığını çok gördüm.şimdi aynı kişilerin o zaten hep yalancıydı o zaten her zaman
kötüydü demesine bi anlam veremiyorum.yanlış yaptıklarını onaylamıyorum elbette ama
beşiktaşlı olmadığını düşünmüyorum.
O MEdyaya biz inanırsak var ya daha çokkkk adam gider bu beşiktaştan
aynı medya ileriki haflarda mustafa denizli ile ilgilide bir sürü şey çıkarıcak
bknz: anlaşma yapıldığı gün eski sözler bir anda eski videolar biranda nasıl ortaya çıktı
birilerinin bu edepsiz medya ordusuna beşiktaş düşmanı olanlara cevap vermesi gerekiyor
gerçekleri görmüyormusunuz.üzerimize basit basit bir sürü oyun oynuyorlar
belediye maçını hatırlayın ,samsunspor maçını.
evet mafya gibi olmamalı kimse ama güçlü olmalı korkmalı bize yanlış söz söyleyen
bize karşı haksızlık yapan korkmalı,yapmamalı,eşit davranılmalı.bu yüzden içimizde biri olmalı diye düşü
niyorum.ama kötü yaptığı hiç bir şeyi onaylamıyorum kimse yanlış anlamasın
bazı şeyler tribünde bağırmakla olmuyor.dışarda da bizi koruyan biri olmalı
bknz : adnan aybaba.
beşiktaşı dışarıda temsil ettiğine inanıyormusunuz.zekeriya beyaz gibi bakıyorlar ona spor programlarında
gülmek için getiriyorlar resmen.içim acıyor ama maalesef gerçek bu.
biz de az bişi bilgiliyiz bu konularda.28 senedir bilffil maçlara giderim.spor programları izlerim takip
ederim.antremanlara bile giderdim.ama maalesef locamız yok.ağırlımız yok.bize haksızlık yapınca
savunan yok.korkan yok.yazık...

[KralKartal]

Inanmiyorum KULAGIMIZLA duyuyoruz, Videolari var her dedigi lafin,
neyse sinan icin uzun yazi yazmam..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

rudy1903

ben o videoları hiç görmedim ya neyse kolpa basın işte ne beklersin

keskinli

adinin mafyayla anilmasini birakin,mafya babasi denen bi admla telefon görüsmesi yapmak bile sinan engini besiktastan dislamaya yeterde artar bile
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ata vicente

Sınanla alakalı topıc bıle luzumsuz kurtulduk artık

kutu

Söyledikleri Kelamlar Yetmezmi,Konuyu Açan Kardeşim?
TURKHOOLİGANS!

Sevmek Değil Delilik Bu!

bjkclub

Alıntı yapılan: s.volkan - Ekim 10, 2008, 13:02:41
Açık konuşmak gerekirse

Çoğu kişi neden kızdığını bilmiyor bu adama. Herkes kızıyor bende kızayım diyor emin ol bir çok kişi ;)

Ama ben yine söyleyeyim

"Çakıcıların yada mafya babalarının adları Beşiktaşla beraber anılıyorsa bunun içinde Engin vardır. Her Beşiktaşlı bunu bilsin"

İlk 2 cümle çok hoş.Gerçekten de bazı taraftarlarınız kime veya neye karşı olduğunu bilmeden belli bazı kişi veya kurumların menfaati için karşı çıkıyorlar,isyan ediyorlar.

Ben kendisini severim açıkçası.Bardağa dolu taraftan da bakmalıyız bence.100.yıldaki şampiyonluğumuzda ciddi payı olduğunu düşünüyorum.

Ayrıca futbolcudan anladığını düşünüyorum.

Zamanında bizim başkana Riberry'yi alması için teklifte bulunduğunu da biliyorum.

Sonuçta niyetinden kuşkum yok,Beşiktaş'ın başarısı için uğraşmış bir insan.En az bizim kadar Beşiktaş'lıdır bence kendisi.Başarılı olmuştur olmamıştır tartışılabilir ama sonuçta kendisi bir Beşiktaş'lıdır dışlanıp kenara atılamaz.

[KralKartal]

Gordon vakasini unutmayin, 100.yildada kimi getirdi? :)
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Ekim 14, 2008, 01:35:40

Bu Sinan Enginin işi değil ihsan..

Gordon Piyangodan çıktı..Yönetimin rezilliği o olay..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

bjkclub

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Ekim 14, 2008, 01:35:40

Aslında Gordon değil Drpic'ti sanırım adı,o alınacaktı.Hatta para da yatırılmıştı,ama uygunsuz görüntüleri çıkınca almak istemediler,sanırım adamlar da haklı olarak kabul etmedi.Biz de madem paramız yanacak yanmasın dedik aldık Gordon'u.Drpic Rusya takımına gitti hemen sonra.

İlhan Mansız'la Tümer'in gelişindeki en büyük payın Sinan Engin'in olduğunu biliyorum.Ayrıca Sergen'le ilişkilerini de unutmayalım onun alınmasında etkiliydi her seferinde ben Sergen'e kefilim dedi adam.

BEŞİKT(AŞK)

İki Bira Bi Sigara Beşiktaş Böyle Koyar Adama...